10 комбінацій клавіш на вашому смартфоні, які будуть корисні в будь незрозумілої ситуації

10 komb nac y klav sh na vashomu smartfon yak budut korisn v bud nezrozum lo situac 1 - 10 комбінацій клавіш на вашому смартфоні, які будуть корисні в будь незрозумілої ситуації

Всі смартфони мають свої системні комбінації для здійснення різних дій зі своїм гаджетом. За допомогою сервісних кодів можна отримати корисні відомості і доступ до тих функцій, які не доступні в звичайному режимі.

Насправді комбінації були розроблені для тестування і оцінки роботи пристрою, їх можна використовувати для виклику різних меню. Деякі з них можуть виручити у важкій ситуації.

Використання даних комбінацій рекомендується тільки досвідченим користувачам, так як помилкове введення коду може спричинити за собою втрату функціоналу телефону, а також пошкодження програмного забезпечення.

Для введення комбінації необхідно відкрити додаток «телефон», ввести код і натиснути кнопку «виклик».

*#06#

При введенні цього коду на екрані з’явиться номер ІМЕІ – це міжнародний ідентифікатор мобільного обладнання, тобто це унікальний індивідуальний номер смартфона. Якщо смартфон має дві сім-карти, будуть відображені два номери IMEI.

За індивідуальним номером можна подивитися в інтернеті інформацію про те, скільки діє гарантія, точну дату виготовлення, не був вкрадений телефон або відремонтований. Також у випадку втрати або крадіжки телефону, знаючи IMEI, можна заблокувати смартфон через мережу стільникового провайдера.

При зверненні в правоохоронні органи, поліція також запросить ідентифікатор, адже по ньому вони зможуть визначити місцезнаходження пристрою. Тому бажано заздалегідь дізнатися і записати номер мобільного обладнання.

10 komb nac y klav sh na vashomu smartfon yak budut korisn v bud nezrozum lo situac 2 - 10 комбінацій клавіш на вашому смартфоні, які будуть корисні в будь незрозумілої ситуації

*#0*#

Комбінація викличе меню безкоштовного тесту екрану. Тест перевірить працездатність різних функцій гаджета: динаміків, мікрофону, екрану, камери, вібрації.

*#*#1234#*#* або *#12580*369#

Команда дозволяє дізнатися інформацію про прошивці гаджета, а також покаже версію програмного забезпечення.

#31#89—- (після #номер телефону)

Здійснює виклик і приховує номер абонента від того, кому дзвонять. Діє при вихідних викликах.

*#*#7594#*#*

Код налаштує роботу кнопки вимикання. При довгому натисненні кнопки включення/вимикання на дисплеї з’являється меню дій (вимкнути, перезавантажити, включити режим польоту), ця комбінація вносить зміни в дане меню. Тепер при натисканні кнопки, телефон вимкнеться без відображення меню.

*#*#7780#*#* або *#*#7378423#*#* (запам’ятовується як *#*#SERVICE#*#*)

Код дозволяє скинути дані до заводських налаштувань. При цьому скидання налаштувань ніяк не відіб’ється на вже встановлених програм та інформації на картці пам’яті. Підходить тільки для смартфонів на базі Android.

*2767*3855#

При необхідності можна повністю перевстановити і повернути налаштування в початковий вигляд. Відбудеться скидання всіх налаштувань Android і повна переустановка системи. Перед тим, як застосувати дану комбінацію варто подумати двічі, адже дані вже не можна буде повернути. Телефон перезавантажиться, після чого піде процес скидання налаштувань.

#*2562#, #*3851#, #*3876#

Код перезавантажує смартфон Android.

*#*#4636#*#*

Дозволяє отримати інформацію про відомості телефону, роботі акумуляторі, статистика використання та інформації про Wi-Fi (можна запам’ятати *#*#INFO#*#*).

*#5005*7672#

Комбінація для користувачів смартфонів Iphone. Можна дізнатися номер сервісного центру їх провайдера.

На деяких смартфонах дані команди можуть не працювати. Залежить це не тільки від пристрою, але і від версії операційної системи.

На смартфонах на базі Android можна запустити перевірку і тестування всіх функцій гаджета

*#0011# — сервісне меню смартфона;

*#*#526#*#* або *#*#528#*#* або *#*#232339#*#* — тест бездротової мережі WLAN;

*#*#0289#*#* або *#*#0673#*#* — тестування мелодій і аудіо файлів;

*#*#2664#*#* — тестування сенсорного екрану;

*#*#0842#*#* — тест вібрації і підсвічування дисплея;

*#*#1575#*#*; *#*#1472365#*#* — тест GPS;

*#*#8255#*#* — тест функції Google Talk;

*#0588# — тестування датчика руху;

*#0589# — тест датчика освітлення;

*#*#232331#*#* — тестування функції Bluetooth;

*#*#3424#*#* — меню тестування на смартфонах;

*#*#197328640#*#* — відображає меню обслуговування, в якому запускаються різні тести для перевірки пристрою;

*#*#73556673#*#* – включається демонстраційний режим, тестування великої кількості функцій (запам’ятовується легко – *#*#SELLMORE#*#*).

Крім цифрових і символьних кодів в телефонах є так звані «гарячі клавіші». Це кнопки на смартфоні, які крім основного призначення використовуються в комбінаціях і виконують деякі функції.

Створити скріншот

Для створення скріншоту на Android одночасно натискається кнопка живлення і кнопка зменшення гучності, і телефон зробить скріншот екрану. Зображення відразу збережеться в папці «Screenshots». На Iphone для цього необхідно швидко натиснути кнопки вимикання і «Додому». Файл можна знайти в папці знімків екрану.

10 komb nac y klav sh na vashomu smartfon yak budut korisn v bud nezrozum lo situac 3 - 10 комбінацій клавіш на вашому смартфоні, які будуть корисні в будь незрозумілої ситуації

Кнопка «Додому»

Довгий утримування сенсорної клавіші «Додому» на Android покаже список останніх використаних додатків. Подвійне натискання цієї кнопки на Iphone дозволяє також переглянути відкриті програми. А утримання деякий час клавіші викликає Siri – голосового віртуального помічника, здатного запустити будь-яку програму.

Швидка перезавантаження

Якщо екран почав зависати, а телефон гальмувати, можна зробити перезавантаження смартфона. Одночасне натискання кнопки живлення та зменшення гучності секунд на 10 дозволить перезавантажити телефон. На Iphone для цього натискаються кнопка включення і клавіша «Додому» на 10-15 секунд.

Попередження: під час користування комбінації необхідно вводити з обережністю, щоб уникнути небажаних наслідків. Не варто намагатися щось змінити в налаштуваннях, при незнанні мобільного пристрою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *