Чим чистити сенсорний екран телефону

Сенсорні екрани швидко забруднюються від постійних дотиків брудними пальцями, а також збирають піт і жир з вашого обличчя під час розмови по телефону. Не кожним очищаючим засобом можна чистити сенсорний екран телефону, так як деякі з них можуть пошкодити його чутливе покриття. Так само необхідно використовувати правильну тканина для протирання, інакше сенсорний екран покриється сіточкою дрібних подряпин, які зроблять його блідим і непривабливим. Використовуючи наведені нижче поради, ви знову зробите сенсорний екран свого телефону яскравим і чистим.

Вам знадобиться:

  • Тканина з мікрофібри (мікроволокна) (можна знайти там, де продаються окуляри);
  • Чистячі серветки для лінз (необов’язково).

Щоб очистити сенсорний екран телефону, треба:

  1. Дістати шматок тканини з мікрофібри зараз не складе ніякої праці. Такі ганчірочки найчастіше можна знайти в місцях продажу окулярів або ж придбати у відповідних відділах спеціальні серветки з тієї ж мікрофібри для очищення екранів телефонів, моніторів і телевізорів. Використовуйте їх, щоб витерти бруд та відбитки пальців з сенсорного екрану.
  2. Якщо сенсорний екран покритий шаром бруду і жиру, а це часто відбувається, так як при розмові по телефону ви, швидше за все, притискаєте телефон до особи, яка серветкою для лінз можна безпечно очистити його. Ці серветки злегка вологі, тому використовувати їх обережно, щоб волога не потрапила в щілини телефону. Якщо волога потрапить в щілини, вона може просочитися під захисне скло екрану і спотворювати зображення.
  3. Не розпорошуйте ніяких рідин на екран, так як надмірна вологість може призвести до пошкодження пристрою.
  4. Будь-яку вологу на екрані мобільного телефону негайно протирати тканиною з мікрофібри.

Додаткові поради

  • Захисна плівка на сенсорному екрані телефону захистить його від подряпин і ушкоджень. Ринок заповнений захисними плівками різних виробників. Шукайте плівку під свою модель телефону. Якщо не знайдете, згодиться й універсальна плівка – просто виріжте її за розміром екрана і акуратно наклейте. Ціна плівки дозволяє вільно замінювати її на нову по мірі зносу і забруднення.
  • Щоб швидко очистити сенсорний екран телефону, використовуйте шматок скотча. Просто приклейте його на екран і зніміть. Бруд прилипне до стрічки й вийде з екрану. Якщо після такої операції на екрані залишилися липкі сліди, зітріть їх ганчірочкою.
  • Не застосовуйте для чищення екрану сенсорного телефону носові хустки, паперові рушники або сорочку/брюки. З часом це викличе появу дрібних подряпин на екрані.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *