Чим стерти маркер з пластику

У наш час безліч речей навколо нас зроблено з пластику або мають пластикові деталі в своєму складі. З пластику часто роблять стільниці, пластиковими панелями обшивають стіни. А тепер уявіть, що у вас в будинку діти, які вирішили малювати маркерами або фломастерами. Будьте готові до того, що малюнки з’являться не тільки на папері, але і на оточуючих предметах. А світлий пластик відмінно підійде в якості полотна для юних художників. Зрештою, існує багато інших причин появи слідів маркера на пластиці. На щастя, є також цілий ряд засобів, з допомогою яких можна стерти або відмити перманентний маркер з пластику.

Вам знадобиться:

 • Медичний спирт
 • Рідина для зняття лаку
 • Засіб для очищення маркерних дошок
 • Зубна паста
 • Лак для волосся
 • Універсальна мастило WD-40 (можна знайти в магазинах автотоварів)

Щоб відтерти маркер з пластику:

 1. Змочіть ганчірку або ватяний диск невеликою кількістю медичного спирту і зітріть маркер з пластику. Навіть якщо це займе кілька хвилин, продовжуйте відтирати – спирт поверне маркер у рідкий стан, так що стерти його з поверхні пластику буде нескладно.
 2. Якщо медичний спирт не допомагає, спробуйте використовувати рідину для зняття лаку.
 3. Засіб для очищення маркерних дошок – спеціально розроблене речовина для змивання маркера з пластикових дощок. Знайти його можна в магазинах канцелярських товарів.
 4. Зубна паста також може бути ефективним засобом для видалення маркера з пластикових та інших поверхонь. Просто протріть зубною пастою сліди маркера, а потім змийте залишки пасти.
 5. Розпиліть лак для волосся на ділянку пластику зі слідами маркера, на хвилину залиште його, а потім змийте лак водою з милом, відтираючи маркер до повного видалення.
 6. Нанесіть невелику кількість універсальної мастило WD-40 на ділянку пластику зі слідами маркера. За допомогою чистої ганчірки зітріть мастило WD-40 разом з маркером.

Додаткові поради

 • Меламінова губка допоможе ефективно стерти маркер з пластику.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *