Ніж очистити одяг від чорнила

Чим очистити одяг від чорнила? Якщо ви студент або офісний працівник, то, швидше за все, ви вже задавалися питанням, як вивести чорнило кулькової ручки з одягу. Представляємо вам швидкі та легкі способи вирішення цієї проблеми з допомогою домашніх засобів.

Вам знадобиться:

 • Медичний спирт
 • Лак для волосся
 • Пральна машина
 • Пральний порошок

Як очистити одяг від чорнила кулькової ручки:

 1. Очищайте одяг від чорнила кулькової ручки якомога швидше – це дозволить досягти найкращих результатів.
 2. Наведіть мишку одяг на поглинаючу поверхню. Ви можете використовувати сухе біле (відбілюючий) рушник або кілька шарів паперових рушників або серветок. Це дасть чорнило куди-небудь піти. Переконайтеся, що тільки один шар тканини лежить на рушнику, в іншому випадку ви ризикуєте поширити пляму і на іншу частину одягу.
 3. Рясно обприскати сліди чорнила лаком для волосся з аерозольного балончика. Дешеві марки лаку працюють краще, оскільки вони містять більшу кількість спирту у своєму складі.
 4. Звичайним медичним спиртом також можна вивести чорнило кулькової ручки з одягу. Продукти на спиртовій основі можуть швидко висихати, тому наносити більше або розпорошувати їх по мірі необхідності, щоб брудна зона залишалася вологою досить довго для руйнування чорнила.
 5. Протріть тампоном, змоченим у медичному спирті, сліди чорнила на одязі. Почекайте кілька хвилин, але не допускайте повного висихання спирту.
 6. Відразу киньте одяг в пральну машину, додайте пральний порошок і періть в звичайному режимі.
 7. Після прання просушіть очищається ділянку і переконайтеся в тому, що чорнило кулькової ручки з одягу вони відіпралися. Якщо результатом ви задоволені, можете сушити одяг повністю. Якщо ж ні – повторіть процедуру виведення чорнила ще раз.

Додаткові поради

 • Описаний вище метод очищення одягу від чорнила кулькової ручки має високу ефективність, але ви можете також використовувати засоби для видалення плям, якщо вони є у вас під рукою.
 • Після обробки засобом для виведення плям зачекайте, поки матеріал просочиться, і чорнило почнуть розчинятися. Після чого виперіть одяг.
 • Лак для волосся краще використовувати в аерозольному балончику, лак-спрей очищає гірше.

Так само ще цікаві поради Ви знайдете в цьому відео

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *