Шуби хорошої якості

shubi horosho yakost 1 - Шуби хорошої якості

Раніше шуба вважалася розкішшю і дозволити її могли тільки заможні і відомі люди. Цей предмет одягу був недосяжною мрією багатьох представниць прекрасної статі. Але в даний час кожна третя жінка має норковій шубою або хоча б якісним полушубком. Маючи необхідну суму на придбання дорогого вироби, перед споживачем постає питання, як правильно вибрати норкову шубу, не витративши при цьому свої заощадження на дешеву підробку? У даній статті ми розглянемо, як визначити шуби хорошої якості.

Підбираємо фасон

При виборі шуби необхідно визначитися, з якою метою ви хочете придбати такий предмет одягу:

 • Якщо вам необхідно зігрітися, то хутро соболя, лисиці або мутона є більш зігріваючим.
 • Якщо для вас не важлива погода за вікном, а ви наряжаетесь тільки для краси, то придбання норкової шуби цілком виправдано. Такий виріб шикарно і красиво виглядає, підкреслює гламурний образ і протягом 10 сезонів здатне прослужити вам.

Розглянемо, як правильно підібрати фасон шуби:

 • У високих і струнких представниць прекрасної статі не виникає жодних проблем з вибором вироби.
 • Крихким і мініатюрним дівчатам з невеликим зростом не варто зупиняти свій вибір на довгих і грубих шубах.
 • Шуба з норки не повинна бути занадто легкою або надто важкою. У момент примірки повинен спостерігатися певний баланс.
 • Приміряти один виріб слід не поспішаючи, протягом трьох хвилин, це час вам необхідно, щоб точно зрозуміти, чи варто купувати дану модель.

Примірка

Найголовнішим фактором для визначення шуби хорошої якості є примірка:

 • Вподобану норкову шубу в магазині слід приміряти по кілька разів, оскільки з першого разу складно визначитися з вибором.
 • У момент примірки необхідно уважно придивлятися до свого зовнішнього вигляду і до внутрішніх відчуттів. У цьому вбранні вам повинно бути зручно і комфортно. І це має бути незаперечним фактом. Якщо в процесі примірки ви відчули хоч найменшу незручність, ця річ — не ваша, можете сміливо шукати наступну модель.

Важливо! Не поспішайте з придбанням шуби. Якщо відчуваєте якусь невпевненість і сумніви, то попросіть консультантів магазину відкласти вибране виріб. У вас з’явиться деякий час, щоб обдумати свій вибір і прийняти остаточне рішення. Якщо ви повністю “дозріли” для прийняття важливого рішення, то на наступний день вам набагато легше прийти в магазин для придбання і оплати покупки, ніж у випадку невірно прийнятого рішення, займатися проблемами повернення нещодавно придбаного товару в магазин.

Які можуть бути дефекти хутра?

Як відрізнити хорошу норкову шубу від поганої? Щоб визначитися з якістю норкової шуби, необхідно володіти інформацією про можливі дефекти.

Хутро поганої якості володіє наступними характеристиками:

 • Вм’ятини і подряпини. Такі пошкодження не обов’язково можуть спостерігатися на старому хутрі. Іноді новий хутро володіє такими дефектами, які були утворені ще в період життя тварини і, як правило, не підлягають відновленню.
 • Вигорілі ділянки хутра та неоднорідний колір. Навіть якщо шуба виглядає новою і блищить, такі ушкодження свідчать про старому хутрі, лиск виробу при цьому надається штучним чином.
 • Суха і тверда шкірка. При згинанні шкурки утворюється хрускіт, на дотик така шкірка нагадує пергамент. Через деякий час такі шкурки ламаються або розповзаються.

Важливо! Якщо мездра якісна, то вона повинна бути м’якою.

 • Присутність іржавих плям на ворсинках хутра. Від такого дефекту позбутися неможливо. Такі плями утворюються в результаті ув’язнення тварин в металеві клітки, в яких вони повинні знаходитися тривалий час.
 • Волоски хутра вилазять пучками. При цьому вони можуть випадати в певних місцях, а не по всій хутряній поверхні. При легкому висмикуванні допускається випадання декількох волосків, але це повинен бути поодинокий випадок і не сусідні волоски.

Важливо! В основному верхній одяг купують на кілька сезонів, тому слід володіти достовірною інформацією про перевірку якості шуби з норки.

Способи перевірки якості хутра

Стан хутра визначає якість норкової шуби. Сучасні технології дозволяють недобросовісним виробникам застосовувати безліч способів для маскування різних дефектів. Так, наприклад, вигорілі ділянки фарбують спеціальною фарбою, що надає вигляд натурального відтінку, або хутро покривають спеціальним складом, щоб створити красивий блиск.

Розглянемо докладніше, як відрізнити хорошу норкову шубу від поганої:

 • Якщо після того, як ви пом’яли шубу, виріб швидко розпрямляється і приймає своє початкове положення, то це говорить про якісне хутро.
 • Розсовуємо хутро і перевіряємо колір міздрі. Рудий або коричневий відтінок свідчить про фарбуванні хутра, міздря повинна бути світлою.

Важливо! Шкурка темного кольору говорить про неправильних умовах зберігання виробу. Для більшої впевненості переважно оглянути виворітну сторону шкурок.

 • Місця стиків шкурок не повинні бути помітні. Крім того, потрібно перевірити їх міцність, легенько потягнувши шкурки в різні сторони. Як правило, стики шкурок спостерігаються в області коміра і плечей, причому для прошивки швів застосовують міцні нитки.
 • Для перевірки якості шкурок можна скористатися звичайною голкою, яку встромляємо з виворітного боку і тягнемо, при цьому виникла дірочка не повинна збільшуватися в розмірах.
 • Підшерстя повинен мати м’яку і густу основу.
 • Деякі виробники тонують хутро, що є додатковим захистом, при цьому створюється красивий відтінок, але в цьому випадку покриття повинне володіти стійкими якостями і не залишати ніяких слідів.
 • Всі верхні ворсинки повинні мати однакову довжину. Якщо на поверхні шуби спостерігаються виступаючі волоски, то дана ситуація свідчить про процедуру подстрижке і про те, що спочатку хутро не володів хорошою якістю.
 • Потрібно понюхати шубу. Виріб не повинен мати запах тварини або хімії. Допустимо присутність легкого аромату миючого речовини для шуби хорошої якості.
 • Великої уваги вимагають вироби з білої і блакитної норки. Для таких речей важливими моментами будуть правильні умови зберігання і дотримання потрібної температури на складському приміщенні. В іншому випадку — таке ніжне виріб швидко втрачає свій первісний колір і набуває жовтуватий відтінок.
 • Якщо ви спостерігаєте м’яку, трохи шорстку мездру, то це говорить про правильній обробці хутра. На виворітній стороні хутра потрібно в обов’язковому порядку звернути увагу на шви, при цьому рядок повинна бути прокладена акуратно і практично непомітно, зберігаючи відстань близько п’яти сантиметрів.

Важливо! Якщо шуба зшита з шматків хутра, то ідеальним варіантом є використання шматків однакового розміру, крім виробів, зшитих із хвостиків або одних шматочків.

 • Оптимальним варіантом для підкладки для норкової шуби є шовкова тканина. Використовуваний підкладковий матеріал повинен бути дорогим, без дефектів, шви при цьому повинні бути рівними, а край повинен бути оформлений декоративним швом.

А що з підкладкою?

Яка норка найкраща за якістю? Багато споживачів перед придбанням норкової шуби розшукують інформацію про перевірку якості хутра і зовсім небагато покупців замислюються про подкладочном матеріалі. Зовнішній вид підкладки безпосередньо сигналізує про підробку.

Якість шуби з норки характеризується підкладковим матеріалом. Для підкладки шуби вибирають дорогу тканину, яка не повинна бути пришита по низу виробу. Тільки таким чином можна розглянути виворітну сторону хутра і прийняти рішення про якості обробки міздрі, має світлий колір і однакову товщину.

Важливо! Якщо у шуби є наглухо пришита підкладка, то це свідчить про те, що виробник з якоїсь причини приховує дефекти хутра, і вам пропонують підробку. У цьому випадку не варто купувати даний виріб.

shubi horosho yakost 2 - Шуби хорошої якості

Підкладка у якісної шуби:

 • Дуже точно повторює крій виробу, ніде не настовбурчується і не сковує ніяких рухів.
 • Низ не пришитий до виробу і є вільним. У будь-який момент можна переглянути виворітну сторону шкурок.
 • Виготовлена з якісного і міцного матеріалу, наприклад, з шовку на натуральній основі.
 • Всі шви оброблені та є рівними і міцними.
 • Край оброблений декоративною обробкою у вигляді шнурка.

Важливо! Присутність підкладки, виконаної з дешевих матеріалів, свідчить про неякісність шуби. Виробник, який піклується про своєї продукції, ніколи не дозволить собі економити на обробці.

Крім того, необхідно з обережністю підходити до вибору виробу, на якому стоїть маркування відомої компанії, оскільки присутні недобросовісні виробники, які спроможні скористатися таким ходом.

Важливо! Не можна купувати моделі від брендових компаній в невеликих магазинчиках або на стихійному ринку.

Якість фарбування

Перевіряємо якість фарбування хутра. Багато моделі норкових виробів без проблем витримують процес фарбування і в цьому випадку не спостерігається нічого поганого. Зовсім інша справа, коли страждає якість забарвлення, яке залишає бажати кращого.

Щоб перевірити норкову шубу на якість фарбування, необхідно скористатися чистим, трохи влажноватым хусткою білого кольору, яким протирають хутро вироби. В результаті виконаної процедури на хустці не повинно спостерігатися ніяких слідів фарби.

Важливо! У випадку, коли виріб з норки не піддавалося фарбування, а має своїм натуральним кольором, слід звертати увагу на браковані ділянки вицвілого хутра та місця іржі.

Огляньте виворіт

В обов’язковому порядку потрібно ретельно оглянути виворітну сторону норкової шуби. Для цього вивертаємо виріб і проводимо ретельний огляд прострочені шов і ниток.

Також слід звертати увагу на невеликі нюанси, якщо вам на очі попалися сліди клею, то не варто зупиняти свій вибір на даній моделі і ні в якому разі не купуйте цю норкову шубу.

Побоюємося підробки

Важливим фактором для прекрасної половини є роздуми про те, як при купівлі норкової шуби не помилитися з вибором. В даний час ця тема є актуальною, оскільки багато присутній ситуацій, при яких спостерігається підробка хутра.

На жаль, дуже часто недобросовісні виробники та реалізатори такого елітного верхнього вбрання підміняють норковий хутро на хутро кролика або бабака, який є набагато більш дешевим. Володіючи деякою інформацією, не складає ніяких труднощів визначити відмінності.

Важливо! Яка норка найкраща за якістю? У норкового хутра не повинно спостерігатися злипання ворсинок між собою, хутро повинен бути гладким. На дотик хутро кролика є більш жорстким, а хутро бабака має ворсинками різної довжини, крім того, він колеться.

Також слід перевірити якість шуби з норки на присутність характерного їй переливається блиску. Якщо спостерігається тьмяний колір і виріб виглядає облезлым, швидше за все, що норка була старої або хворіла.

Як і де можна купити?

На ринку, як правило, представлені норкові шуби, які коштують набагато дешевше, ніж в спеціалізованому магазині. Але на ринку зростає ризик придбання підробки і шуби далеко не кращої якості.

Зовсім по-іншому проводять свою роботу хутряні салони. При виборі хутряного наряду вам без проблем нададуть необхідні сертифікати, менеджери проконсультують по вашому виробу, відповідять на всі ваші питання і запропонують варіант, найбільш відповідний для вас. Якщо ж через якийсь час після придбання ви виявите дефекти, то у вас є повне право на повернення бракованого виробу в хутряний салон, повернувши при цьому витрачені гроші назад.

Професійні поради щодо купівлі норкової шуби

Якщо норкова шуба є якісною, то вона має чудовий зовнішній вигляд, що володіє прекрасною здатністю збереження тепла і їй не страшна волога погода. Крім того, правильно оброблений хутро носиться дуже довго. Купуючи такий розкішний наряд, який останнім часом став набагато доступніше, але як і раніше стоїть дуже дорого, необхідно ознайомитися з деякими рекомендаціями, як визначити шуби хорошої якості і дотримуватися наступних умов:

 • Потрібно дуже уважно вибирати компанію-виробника. Найкращої якості норкові шуби в основному випускають європейські виробники, які представляють свою продукцію у великих мережевих хутряних салонах. Такий виріб коштує дорого. Якщо ви зупинили свій вибір на норковій шубі вітчизняного виробника, то покупку слід здійснювати тільки у фірмовому бутику виробника. Тільки в такому випадку можна уникнути підробок.
 • Недосвідченого покупця можуть ввести в оману фірмові лейби, на які не варто звертати увагу. Згідно зі статистикою, на хутряному ринку величезна кількість підробок випускається саме з бірками брендових світових компаній, які займаються виробництвом виробів з хутра.
 • Ну і найголовніше — звертайте увагу на вартість шуби, оскільки виріб, виготовлений з цільних шкурок повинна бути дорожче, ніж наряд, на виготовлення якого знадобилося велику кількість шматочків хутра. Крім того, шуба з хутряних шматочків по вазі є набагато важче.

Відеоматеріал

Як бачите, є дуже багато нюансів, щоб визначити шуби хорошої якості. І орієнтування на них буде правильним підходом при такій покупці, адже річ обійдеться аж ніяк недешево. Сподіваємося, ви всі запам’ятали, і тепер зможете перевірити вподобану модель хутряної шубки за всіма критеріями, значить — не пошкодуєте про своє придбання навіть через 5 і більше років.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *