Швабра для миття вікон з телескопічною ручкою

Необхідність миття вікон здатна зіпсувати настрій практично будь-який, навіть дуже працьовитої господині. Сучасні виробники побутових приладів і пристосувань пропонують жінкам зручне пристосування — швабра для миття вікон з телескопічною ручкою. Ця щітка в останні роки користується великою популярністю не тільки серед професійних співробітників клінінгових компаній, але і серед звичайних домогосподарок. У даній статті ми поділимося з вами рекомендаціями щодо вибору і використання сучасної швабри для миття вікон.

Особливості палиці для миття вікон ззовні

Щітки для миття вікон з телескопічною ручкою оснащені спеціальним фіксатором, що дозволяє змінювати кут нахилу насадки. Завдяки цій можливості будь-яка господиня може за допомогою швабри вимити зовнішню сторону вікна, сильно не вилазячи за межі приміщення, відповідно, не ризикуючи власним життям.

Пристрій

Всі моделі подібного обладнання зазвичай мають схожу конструкцію, яка складається з наступних комплектуючих:

  1. Ручка-палиця. Даний елемент обладнання може мати різну довжину, яка зазвичай становить від 15 см до декількох метрів.

Важливо! Для власниць вікон стандартизованих розмірів і досить високого зросту будуть зручні пристрої на невеликій ручці. Зазвичай, якщо домогосподарка без проблем може витягнутою вгору рукою дотягнутися до верхнього краю рами, то у неї немає потреби в придбанні швабри з подовженою ручкою.

  1. Гумовий скребок. Ця насадка призначена для видалення мильного розчину зі скляної поверхні.
  2. Насадка для миття вікон. Основний з елементів конструкції швабри зазвичай представлений губкою або мікрофіброві волокном.

Важливо! Швабра для вікон на телескопічній ручці відмінно підійде для очищення панорамних вікон в приватному будинку, а також неоткрывающихся конструкцій на лоджії або балконі.

Якою буває швабра для вікон?

Допомогти в догляді за зовнішньою поверхнею вікон і балконного скління вам може телескопічна швабра для миття вікон. На сучасному ринку можна зустріти наступні типи подібних інструментів:

  1. Побутові оснащені м’якою насадкою швабри, які не мають додаткових пристосувань і регулюючих елементів конструкції.
  2. Професійні — пристосування, що призначені для комфортного і безпроблемного видалення забруднень на найбільш важкодоступних ділянках вікна. Це забезпечується завдяки можливості зміни кута насадки фіксуючим елементом.

Важливо! При недотриманні належної технології очищення скла за допомогою телескопічної швабри на його поверхні можуть з’явитися неприємні розводи, відповідно весь ваш праця виявиться марною.

Переваги і недоліки палиці для миття вікон

Сьогодні багато господині зробили вибір на користь використання палиці для миття вікон в порівнянні з ручною очисткою. Дане рішення легко пояснюється перевагами, які мають подібні пристрої:

  1. Зручність в експлуатації. Незначної маси швабра легко піднімається і зручно розташовується в руці, а тому навіть тривалий миття вікон з її допомогою не доставить дискомфорту домогосподарці.
  2. Якість очищення. За допомогою даного пристосування досить легко можна вимити склопакети, щоб на них не залишалося мильних розлучень. Такий ефект досягається завдяки зняттю залишків мила зі скла за допомогою гумових шкребків.
  3. Безпека. Завдяки подовженій ручці пристосування домогосподарка може без зайвих зусиль та ризиків провести прибирання навіть у найбільш важкодоступних місцях.
  4. Бережность мийки. Спеціальні насадки у вигляді губки або мікрофібри акуратно очистять скляну або дзеркальну поверхню, не залишаючи на ній ніяких подряпин.
  5. Доступність. Незважаючи на високий рівень практичності і зручності, швабра для миття вікон має цілком доступну вартість, а тому її придбання може собі дозволити практично кожна сучасна господиня.

Важливо! Серед недоліків пристосування для зовнішньої очищення склопакетів з телескопічною ручкою можна виділити хіба що необхідність частої заміни насадок.

Але враховуючи, що комплект для миття вікон зазвичай використовується близько трьох разів на рік, то одного набору насадок вам цілком повинно вистачити на пару сезонів.

Важливо! Насправді, телескопічна швабра — не єдиний прилад, створений для полегшення миття вікон. Щоб мати повне уявлення про можливі варіанти до покупки, пропонуємо вам ознайомитися і з іншими інструментами, докладного огляду яких присвячені окремі статті на нашому порталі корисних порад:

  • Робот для миття вікон.
  • Пристосування для миття вікон.

Як помити вікно за допомогою швабри?

Перш ніж приступати до процедури миття склопакетів за допомогою швабри з телескопічною ручкою, обов’язково виконайте такі підготовчі дії:

  • Вимийте й насухо витріть віконну раму. Якщо вона грунтовно забруднена, використовуйте один з наших рад за посиланням, чим відмити бруд з віконного профілю.
  • Приберіть бруд і пил з поверхні підвіконня.
  • Трохи вологою ганчіркою видаліть зі скла павутину і видимі забруднення.

Завершивши всі перераховані процедури, можете приступати до безпосередньої очищення вікна за допомогою швабри. Для досягнення максимально якісного результату при мінімальних фізичних витратах дотримуйтеся наступного алгоритму дій:

  1. Приготуйте весь необхідний інвентар — тазик з чистою водою, кілька бавовняних ганчірок, паперові рушники, відро з водою, миючий для скла.
  2. У наповнене водою відро додайте трохи рідини для миття вікон. Мильний розчин зазвичай готується за допомогою додавання 1-2 столових ложок рідкого кошти на літр води.
  3. Змочіть насадку для миття вікон в отриманій рідини.
  4. Не віджимаючи губковую або мікрофіброву мочалку, рясно змочіть всю площа скляної поверхні.
  5. Особливо забруднені місця слід обробити кілька разів, щоб бруд гарненько розмокла.
  6. Прополощіть насадку у відро з чистою водою і акуратно відіжміть зайву рідину.
  7. Насухо протріть гумовий скребок вашої швабри.
  8. Встановивши поверхню скребка в одному з верхніх кутів вікна, строго вертикальними рухами, сгоните бруд і воду до нижньої поверхні віконної рами.
  9. Протріть гумову поверхню насухо, адже лише таким чином вдасться уникнути появи розводів на склі.
  10. Повторюйте процедуру на кожному наступному ділянці вікна, трохи заходячи на вже очищену поверхню.

Важливо! При підготовці мильного розчину замість спеціальних миючих складів у воду можна додавати народні засоби, наприклад, оцтову кислоту, спирт або нашатир.

Після очищення скла за допомогою швабри господині залишається лише насухо протерти нижню частину віконної рами чистою бавовняною ганчіркою і видалити залишки води з підвіконня.

Важливо! Пам’ятайте про те, що миття вікон — це лише одна з необхідних сезонних процедур. Одночасно з нею ще бажано проводити настройку. У цьому вам допоможуть наші інструкції по регулюванню ПВХ-вікон в режими зима-літо.

Відеоматеріал

У даній статті ми розповіли вам про конструктивні особливості палиці для миття вікон ззовні, переваги даного пристосування, а також особливості процедури очищення вікон. Щиро сподіваємося, що ці поради допоможуть вам з легкістю і гарним настроєм підтримувати чистоту в будинку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *