Смарт-годинник: як правильно налаштувати управління, інтернет і геолокацію

Смарт-годинник (smart watches) — електронні прилади для відстеження часу, що володіють розширеним набором функцій. Вони допомагають людині керувати смартфоном, відстежувати повідомлення або повідомлення, здійснювати дзвінки і стежити за станом здоров’я. Але для активації всіх функцій важливо знати, як налаштувати смарт-годинник.

smart godinnik yak pravil no nalashtuvati upravl nnya nternet geolokac yu 1 - Смарт-годинник: як правильно налаштувати управління, інтернет і геолокацію

Підготовка пристрою

smart godinnik yak pravil no nalashtuvati upravl nnya nternet geolokac yu 2 - Смарт-годинник: як правильно налаштувати управління, інтернет і геолокацію

Перед тим як налаштувати розумні годинник, необхідно розглянути конструкцію девайса: з’ясувати розташування основних роз’ємів, кнопок і клавіш управління. Важливо, щоб був заряджений акумулятор на 100%. Для відновлення його заряду потрібно пристрій з блоком живлення або док-станція. Якщо батарея smart watches не заряджається, то потрібно перевірити стан внутрішніх контактів, елементів керування та портів девайса.

Для подальшого налаштування розумних годин важливо визначити їх функціональні характеристики і методи управління пристроєм: за допомогою жестів або звукових сигналів. Якщо у смарт-годин присутні слоти для установки sim-карт, то рекомендується заздалегідь ознайомитися з їх конструктивними особливостями.

Після вивчення конструкції можна включати електронний пристрій для відстеження часу. Кнопка активації відрізняється великими розмірами і особливим позначенням. Для включення необхідно натискати на клавішу протягом 3 секунд. При першій активації годинник може почати функціонувати або через кілька секунд, або через 1 хвилину.

Основні налаштування

smart godinnik yak pravil no nalashtuvati upravl nnya nternet geolokac yu 3 - Смарт-годинник: як правильно налаштувати управління, інтернет і геолокацію

Після включення девайса потрібно перевірити наявність мобільної мережі. Зв’язок недоступна, якщо SIM -карта вставлена неналежним чином. Для активації мережі потрібно зробити 1 вихідний дзвінок і прийняти 1 вхідний. Рекомендується заздалегідь вибрати тариф і зареєструватися в особистому кабінеті оператора мобільної мережі, щоб проводити моніторинг балансу на номері.

Під час активації система запропонує користувачу налаштувати дату та час. Годинник обладнані модулями, що зчитують інформацію про мережі. Тому пристрій може самостійно підібрати часовий пояс і точний час для регіону. Людині необхідно підтвердити запропонований варіант або виставити інші значення. Параметри дати вводяться в налаштуваннях.

Окремі опції смарт-годин працюють при підключенні до Глобальної мережі. Тому важливо знати, як налаштувати інтернет-з’єднання. Для цього потрібно виконати покроковий алгоритм дій:

 • Зайти в розділ «Налаштування » .
 • Натиснути на вкладку «Додати обліковий запис».
 • Заповнити форму, ввівши основну інформацію про тариф і мобільному операторі.
 • Повторно зайти в «Налаштування».
 • Увійти в розділ «Передача даних» і активувати обміну інтернет-трафіком.

Інтернет-підключення буде недоступне, якщо не поповнений баланс на номері. Деякі смарт-годинник здатні підключати обмін мобільними даними в автоматичному режимі, без введення інформації про тариф або оператора зв’язку.

Наступні опції не вимагають додаткових налаштувань:

 • секундомір ;
 • аналізатор сну: вимірює його тривалість;
 • календар ;
 • непрограмований калькулятор ;
 • лічильники, що вимірюють рухову активність.

З’єднання з мобільним пристроєм

Для розширення переліку функцій необхідно прив’язати розумні годинник до телефону. При підключенні смартфона до смарт-годинах користувач може приймати текстові повідомлення, отримувати повідомлення і управляти основними механізмами мобільного гаджета на далекій відстані. Сполучення можливе лише з пристроями на платформах Android і iOS. Сучасні моделі можуть синхронізуватися з різними видами операційних систем. Синхронізація може виконуватися за допомогою наступних методів:

smart godinnik yak pravil no nalashtuvati upravl nnya nternet geolokac yu 4 - Смарт-годинник: як правильно налаштувати управління, інтернет і геолокацію

smart godinnik yak pravil no nalashtuvati upravl nnya nternet geolokac yu 5 - Смарт-годинник: як правильно налаштувати управління, інтернет і геолокацію

 1. Використання Bluetooth. Спочатку потрібно встановити на мобільному пристрої програму для синхронізації з відповідною моделлю розумних годин і включити Bluetooth -з’єднання на обох девайсах. На смартфоні з’явиться список доступних гаджетів для сполучення. Вибравши відповідний пристрій, потрібно ввести код, транслирующийся на дисплеї телефону. Для завершення синхронізації потрібно натиснути на кнопку «Підключити». Вона стане активною, якщо код було введено правильно.
 2. Застосування Wi-Fi. В першу чергу необхідно зайти в розділ «Налаштування» на смарт-годинах і знайти вкладку «Бездротова мережа». З’явиться список доступних Wi-Fi пристроїв. Для обраної мережі потрібно вбити пароль і натиснути на клавішу «Підключитися». Якщо пароль введений правильно, то бездротове з’єднання буде успішно налагоджено. Цей метод синхронізації споживає велику кількість заряду акумулятора і швидко розряджає телефон і розумні годинник.

При коректній синхронізації гаджетів годинник зможуть приймати дзвінки та повідомлення, що надходять на смартфон. Інформація буде виводитися на сенсорному екрані. Користувачеві надається можливість відповідати на SMS, перевіряти вхідні дзвінки і робити фото на камеру без використання мобільного телефону. Також за допомогою сполучення з мобільним телефоном людина зможе управляти мультимедійними файлами: музикою, відео, текстовими документами або фотографіями.

Програма, що відповідає за синхронізацію смартфона з розумними годинами, зможе виводити дані про фізіологічних параметрах користувача: пульс і калорії. Ця функція дозволяє планувати періоди фізичної активності і використовувати гаджет в якості фітнес-браслетів і крокоміра. Також програма буде проводити моніторинг частоти обертання педалей під час їзди на велосипеді або занять на спортивному тренажері.

Встановлення додаткових програм

smart godinnik yak pravil no nalashtuvati upravl nnya nternet geolokac yu 6 - Смарт-годинник: як правильно налаштувати управління, інтернет і геолокацію

Після сполучення зі смартфоном користувач може скачати додаткові програми для збільшення функціоналу пристрою. Більшість сторонніх додатків винайдені творцями розумних годин або приватними розробниками. Інтерфейс програм повністю переведений на 100 мов світу, включаючи російську. Програми повністю безкоштовні і не займають велику кількість пам’яті пристрою. Для їх скачування потрібно використовувати вбудований сервіс Google Play (при наявності платформи Андроїд) або AppStore (на операційній системі iOS).

Налаштування геолокаціі

Розумні годинник обладнані GPS -модулями, з допомогою яких можна відстежувати місце розташування мобільного пристрою і темп руху користувача. Відстеження проводиться за допомогою супутникової навігації ГЛОНАСС-трекера, технології LBS або мереж Wi-Fi .

Для налаштування геолокації необхідно встановити і запустити додаток SeTracker і зареєструвати в ньому ID моделі smart watches: вказати регіон, адреса електронної пошти, номер телефону і придумати пароль від облікового запису. При бажанні можна вказати радіус геофони.

Нюанси настройки різних моделей

smart godinnik yak pravil no nalashtuvati upravl nnya nternet geolokac yu 7 - Смарт-годинник: як правильно налаштувати управління, інтернет і геолокацію

Компанії, що займаються виробництвом smart watches, намагаються зробити продукцію унікальною для збільшення продажів. Тому необхідно знати, як правильно налаштувати смарт-годинник окремих моделей. Важливо мати інструкцію, де надається докладна інформація про експлуатації пристосування. У цих документах присутні додаткові ілюстрації.

Одним з найпопулярніших брендів вважаються Apple Watch, вироблені американською корпорацією Apple. Вони можуть синхронізуватися тільки зі смартфонами або комп’ютерами на базі операційної системи iOS. Для сполучення Apple Watch з iPhone необхідно піднести камеру телефону до екрану гаджета.

Існують дитячі годинники «Бейбі-вотч». Батьки можуть користуватися ними для моніторингу місця розташування дитини в будь-який час. Для синхронізації цих годин також знадобиться завантажити і відкрити програму SeTracker. При реєстрації облікового запису, потрібно ввести код ліцензії дитячих розумних годин і поставити пароль. Після створення облікового запису можна відстежувати пересування дитини. На дитячих Smart Watches важливо записати номери телефонів батьків. При бажанні можна поміняти радіус геофони. Якщо діти вийдуть з неї, то на телефон прийде повідомлення. Ця функція дозволяє забезпечити безпеку для дитини і його батьків.

Моделі JET Kids і GDS володіють особливою конструкцією. Для вставлення SIM-картки в ці гаджети потрібно зняти задню панель і вилучити батарею. Корпус скріплено болтами. Їх необхідно видалити для установки sim-карти. Відкручування здійснюється за допомогою спеціальної викрутки, що входить в комплект разом з розумними годинами.

smart godinnik yak pravil no nalashtuvati upravl nnya nternet geolokac yu 8 - Смарт-годинник: як правильно налаштувати управління, інтернет і геолокацію

Найпопулярнішою моделлю бюджетної Smart Watches є девайси від компанії Xiaomi. Для їх активації була розроблена фірмова програма Mi Fit, яка працює при наявності інтернет-з’єднання. При реєстрації облікового запису в цьому додатку потрібно додатково вказати стать, зріст і вага користувача. Введення цієї інформації необхідний для стабільної роботи крокоміра і опцій фітнес-трекера. До програми Mi Fit можна прив’язати облікові записи Google Fit і Apple Health .

Годинник від китайської компанії Huawei також мають власну програму під назвою Huawei Wear. Вона надає інформацію про фізичний стан людини при використанні функцій Smart Watches. Для експлуатації програми знадобиться у налаштуваннях надати годинах доступ до даних мобільного телефону.

Можливі несправності

smart godinnik yak pravil no nalashtuvati upravl nnya nternet geolokac yu 9 - Смарт-годинник: як правильно налаштувати управління, інтернет і геолокацію

Smart Watches, придбані у неофіційного постачальника, можуть мати безліч зовнішніх і внутрішніх дефектів. Під час підключення до інтернету вони здатні видати повідомлення «Не в мережі». Ця несправність обумовлена некоректними даними, вказаними під час включення девайса або неправильними налаштуваннями мережі. Для усунення цієї проблеми необхідно звернутися в сервісний центр або в техпідтримку оператора мобільного зв’язку.

Згідно відгуками власників, найбільша кількість несправностей виникає у моделей, придбаних в інтернет-магазині «Алиэкспресс». На цьому сайті користувачі можуть придбати товари з Китаю за дешевими цінами. Продукція, що продається на AliExpress, володіє невисокою якістю збірки, що призводить до виникнення труднощів під час увімкнення пристрою. Інструкції до товарів доступні або китайською або англійською мовою. Рекомендується купувати оригінальні годинники в офіційних магазинах або на сайтах виробника.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *