Сушарка для білизни підлогова

susharka dlya b lizni p dlogova 1 - Сушарка для білизни підлогова

На жаль, не всі сучасні багатоповерхові будинки оснащені балконами, тому мешканці таких квартир позбавлені можливості в нормальних умовах сушити білизну, і це — досить серйозна проблема для багатьох. Вирішується вона досить просто — в одному з найближчих магазинів купується сушарка для білизни підлозі. Але у більшості господинь виникають питання, що стосуються правильного вибору відповідної конструкції, оскільки діапазон їх дуже великий. Далі ми розглянемо, за якими критеріями здійснювати вибір, і якими правилами керуватися.

Функціональні можливості сучасних білизняних сушарок

Якщо ви живете в невеликій квартирі, а перете досить часто, то вам доведеться добре попрацювати, щоб підібрати дійсно відповідну сушарку для сушіння домашнього текстилю та одягу. Сьогодні найбільш популярною вважається сушка для білизни підлозі.

Щоб зробити безпомилковий вибір потрібно розглянути всі варіанти цих пристосувань, представлені на даний момент на ринку. Лише ознайомившись з усім асортиментом, ви зможете зробити дійсно корисну покупку для свого будинку.

Вибір якісної сушарки для білизни в домашніх умовах

На сьогоднішній день існує безліч сушарок, які відрізняються за матеріалом виготовлення, конструкції і, власне, прямим призначенням. А саме вони бувають:

 • Підлогові.
 • Настінні.
 • Стельові.

Буде доречно розглянути кожну різновид сушарок окремо, щоб не помилитися у своєму виборі.

Важливо! Яку б сушарку за типом ви не вибрали, пам’ятайте, що найкращим матеріалом у всіх відношеннях є нержавіюча сталь.

Вибираємо підлогові білизняні сушарки

Такі сушарки можна встановлювати, де захочеться в будь-якому вільному місці. Пристосування легко складається і прибирається після висихання білизни.

Розрізняються вони за типом конструкції, довжині тросів для сушіння і за матеріалами.

Важливо! Якщо вам потрібна найбільша сушарка, то приділіть увагу витривалості її конструкції, оскільки, чим довшими будуть троси, тим більша кількість одягу ви зможете на ній розвісити, а значить — тяжкість їй доведеться витримувати чималу.

Пристрій

По конструкції вони бувають наступними:

 • Велика частина моделей розкладаються горизонтально і складається з двох бічних і великої основної частини.
 • Вертикальна сушарка для білизни буде не настільки зручною у використанні.

Матеріали

Види сушарок в залежності від матеріалу:

 • Алюмінієві сушіння здатні витримувати максимальні навантаження, а троси при цьому можуть бути виконані з міцного пластика. Такі конструкції не піддаються корозії і іржі.
 • Пластикові сушарки. Такі моделі можна назвати самими міцними, тому перевантажувати їх не варто.
 • Сушарки для білизни підлогові з нержавійки дуже довго служать і не окислюються, тому при належному догляді здатні експлуатуватися роками.

Важливо! Дуже важливо врахувати відстань між сушильними тросами. Краще, якщо воно буде більше, бажано — більше п’яти сантиметрів. Інакше — білизна буде закисати. Коли речі занадто близько один до одного сохнуть вони залишаються вологими в складках.

Тому віддавайте перевагу моделям, де відстань становить сім-дев’ять сантиметрів. Точно не потрібно брати занадто дешеву сушарку, бо як виробляють їх з низькоякісного алюмінію і вони часто ламаються.

Вибір настінного сушарки

Досить зручний варіант сушарок — вони мають настінну конфігурацію. Але є у них і мінуси — їх дуже важко встановлювати, і вони не здатні витримувати велику кількість речей.

Важливо! Вони, як правило, мають лише п’ять-шість сушильних тросів, довжиною не більше тридцяти сантиметрів.

Переваги:

 • Явним їх плюсом є можливість складання, що дозволяє звільнити багато місця.
 • Також тут можна регулювати відстань між тросами.
 • Встановлюють їх на стіни, частіше у ванній кімнаті — вони розсуваються немов гармошки.
 • Коли така сушарка складена, її можна використовувати для сушіння рушників.

Важливо! Іноді їх ще встановлюють на двох стінах протилежних один одному. Зовні вони виглядають естетично, але велика вага не витримують.

Як вибрати сушарку стельову?

Природно, найбільше вони підходять для встановлення на балконах, але якщо він відсутній в квартирі, то можна скористатися і вільним місцем у ванній.

Переваги таких конструкцій цілком очевидні, адже:

 • кріпити їх легко;
 • одночасно можна розвісити багато білизни;
 • тросики можна регулювати по висоті;
 • самі по собі пристрої досить компактні і коштують недорого.

Важливо! Встановити її можна максимально високо, прямо під саму стелю, і вона стає, за рахунок цього, практично невидимою.

Як вибрати хорошу підлогову сушарку?

Вішалка підлогова сьогодні представлена на ринку наступними різновидами:

 • Звичайна розкладна сушарка. Природно, найчастіше вибирають через дешевизну і компактності. Вона зовні чимось схожий на звичайний стілець.

Важливо! Сушити на ній рекомендується речі, щойно випрані в машинці, оскільки вони досить вичавлені.

 • Електрична сушарка. Вона знайде своє місце в кожному будинку. Зовні вона дуже схожа на звичайну підлогову конструкцію, але є кілька суттєвих відмінностей — вона здатна нагріватися і набагато швидше сушити речі.

Важливо! Коштує вона дорожче і потрібно врахувати, щоб у місці її установки обов’язково була розетка.

 • Машина для сушіння. Частіше вони є вбудованою частиною пральних машин, але можуть продаватися окремо. Зовні вони схожі на машинки, і їх також необхідно підключати до труб.

Важливо! У них можна закласти кілька кілограмів білизни, яке высушится якісно і швидко.

 • Шафа для сушіння білизни. За габаритами і вартості він перевершує всі попередні варіанти, але зате одяг, складена на одному місці, відмінно сушиться, не мнеться і не деформується.

Корисні поради:

 1. Вибір кращої моделі сушарки залежить від наявності необхідної кількості вільного місця і близькості робочої розетки. Перехідники постійно носити за собою не дуже зручно.
 2. Якщо ж у коридорі і на кухні занадто мало місця, то краще задуматися про вибір настінного сушарки.
 3. Коштувати такі пристрої можуть теж по-різному, тому тут вже потрібно враховувати свої вимоги і фінансові можливості.

Відеоматеріал

Якщо ви не можете самостійно визначитися з вибором, то спробуйте запитати ради і знайомих або почитати відгуки про найбільш популярних моделях домашніх сушарок.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *