Світла меблі — які шпалери вибрати?

sv tla mebl yak shpaleri vibrati 1 - Світла меблі — які шпалери вибрати?

Шпалери для внутрішнього інтер’єру однією з його важливих складових частин, так як ставлять фонову основу, під яку вже підбирається все те, що знаходиться в приміщенні. Однак якщо ремонт планується в тій кімнаті, де є меблі, то при їх виборі потрібно брати до уваги її забарвлення і існуючий стиль. Тому для правильного рішення необхідно попередньо з’ясувати, наскільки вони якісні, адже для різних кімнат потрібна різна фактура. Наприклад, для дитячої кімнати вам будуть потрібні більш щільні, стійкі до пошкоджень моделі, а для кухні можна порадити їх миються аналоги. Крім того, якщо у вас, в основному світлі меблі, які шпалери вибрати краще? Про це можна дізнатися в цій статті.

Найпопулярніші види шпалер

Спочатку давайте розглянемо найбільш популярні типи шпалер, проаналізуємо їх відомі переваги і, якщо такі є, то і недоліки.

Класичні варіанти:

 • Флізелінові шпалери прийнято вважати одним із найбільш вдалих варіантів, який чудово поєднується з будь-якими приміщеннями, тому що має дуже багатьма перевагами, такими як: повітропроникність, зносостійкість, вологостійкість, загалом, всім тим, що відразу говорить про високу якість матеріалу.

Важливо! Єдиними мінусами тут можна назвати, не такий великий вибір кольорів і досить високі ціни.

 • Паперові — це, мабуть, найвідоміший вид шпалер, який повсюдно представлений у великому асортименті і на який зазвичай низькі ціни. До додаткових плюсів можна віднести їх підвищену екологічність, а до мінусів — невисоку стійкість до пошкоджень, вологості. Тому зазвичай служать вони недовго, досить швидко втрачають свій первісний колір.
 • Вінілові покриття за своєю популярністю йдуть відразу ж за паперовими, так як вони також порівняно недорогі і пропонуються в розширеному асортименті. Їх переваги — підвищена зносостійкість, тривалий збереження первинних кольорів і можливість миття. До недоліків можна віднести лише практично повну повітронепроникність, через яку їх не рекомендують для спальних приміщень.

Важливо! У виборі краще дотримуватися рекомендацій досвідчених фахівців, які допоможуть вам з дизайном інтер’єру вашої кімнати і покажуть, як підібрати меблі під шпалери.

sv tla mebl yak shpaleri vibrati 2 - Світла меблі — які шпалери вибрати?

Найсучасніші й дорогі види шпалер:

 • Рідкі шпалери — представлені у вигляді упаковок з порошком. Перед використанням необхідно розвести її невеликою кількістю води. Однак це і є їх очевидним мінусом, так як за допомогою тієї ж води вони досить легко змиваються. Але це їх великий плюс, тому що в разі будь-якого пошкодження буде досить прибрати дану ділянку і просто поставити новий.

Важливо! Якщо на них нанести будь-яке захисне покриття, у вигляді того ж лаку, то тоді про них можна просто забути. Вони будуть радувати ваше око ще багато років.

 • Скловолокнисті — дуже екологічні і відмінно фарбувальні. Вони володіють стійким опором до прямих сонячних променів і вологи. Крім того, вони непогано пропускають повітря і створюють додаткову звукоізоляцію.

Важливо! На жаль, їх асортимент невеликий, зате перефарбовувати їх можна необмежену кількість разів.

 • Тканинні — дуже дорогі, але необхідно при цьому відзначити, що і дуже красиві. Виглядають немов якісний лист тканини, створюючи стильний і багатий вигляд. Вони пропонуються в широкому асортименті, однак, для того щоб їх поклеїти, знадобляться особливі знання і подальший ретельний догляд.

Важливо! Ці шпалери не переносять вологу і бояться пилу.

 • Металізовані — це найбільш сучасні і поки не настільки популярні шпалери. До складу матеріалу включена кольорова фольга, яка і створює ефект металу. Вони зможуть застосовуватися в далеко не кожному інтер’єрі. Їх можна використовувати в якому-небудь модерністському дизайні або в Хай-теке.

Важливо! Забарвлення тут в основному темні, тому для маленьких приміщень їх можна повністю виключити.

Як бачите, вибір досить великий і орієнтований практично під будь-які запити потенційних покупців.

Вибір кольору шпалер

Як відомо, на емоційний стан людини можуть сильно вплинути кольору навколишнього його обстановки. До такого впливу можна віднести і колір шпалер у його кімнаті. Тому, підбираючи для свого будинку нові шпалери, потрібно рахуватися з цією особливістю. Так які ж кольори будуть краще виглядати у вашій квартирі?

На це питання є чимало готових відповідей. Тут ми наведемо лише деякі, але зате перевірені і найбільш вдалі поради про те, як колір шпалер має поєднуватися з меблями та іншими предметами інтер’єру:

 • Для вітальні підійдуть більш яскраві кольори, якщо тільки це велике приміщення, куди потрапляє досить багато світла. Сильно насичений колір призводить до візуального зменшення кімнати, з-за цього іноді доводиться додавати в сильно яскраві фарби більш спокійні тони та їх комбінувати.
 • Для спальної кімнати рекомендуються в більшості випадків більш світлі кольори і легкі відтінки, тому що це приміщення спочатку призначене для сну і відпочинку. Нерідко, щоб внести якесь різноманіття, багато хто намагається зробити різні кольорові вставки, але в основному там зазвичай переважають м’які пастельні тони, а дизайн спальні зі світлими меблями і такими ж за кольором шпалерами, завжди користується підвищеною популярністю.
 • Для дитячої кімнати добре застосовувати так звані комбіновані шпалери. Її умовно можна розділити на зони, де в активній частині краще використовувати більш яскраві варіанти, а там, де планується відпочинок — шпалери більш спокійних і м’яких відтінків. Досить часто там клеять красиві і барвисті шпалери.
 • Для передпокою зазвичай наносяться матеріали світлих тонів, однак, тут це більше пов’язано з тим, що, як правило, в передпокоях дуже мало світла і немає ніяких вікон. Тому при світлі шпалери світлих меблів як би роблять передпокій візуально більше, хоча використовувати їх в прохідному приміщенні не зовсім правильно, так як вони швидко забруднюються. Краще застосовувати різні комбіновані варіанти шпалер.
 • Для кухні можна рекомендувати практично будь-які кольори. Тут тільки потрібно ваше бажання і те, як ви бачите дизайн інтер’єру цього приміщення. Можна використовувати на кухні досить яскраві і барвисті кольори, щоб вони піднімали апетит присутніх. А в разі, коли кухня банально мала, краще застосовувати різні комбінації шпалер, це створить необхідний візуальний ефект або буде сприяти зонування даного приміщення.

Розумний підхід до вибору нових шпалер, вплине не тільки на вигляд і дизайн інтер’єру будинку, але в кінцевому підсумку позначиться і на емоційному тлі тих, хто стане там жити.

Шпалери під світлу меблі

Меблі є однією з основ кожного приміщення, тому її вибір під колір шпалер — це досить серйозна справа. Однак найчастіше буває так, що ви вирішили зробити великий ремонт у себе в будинку, а заодно і змінити там шпалери. Зрозуміло, що вся меблі залишається на місці, а от щодо шпалер ще доведеться поламати голову.

Давайте спробуємо зробити це разом і вибрати найвдаліший варіант, використовуючи ці поради:

 • Якщо у вас не нова і сучасна меблі, яка, крім свого світлого кольору, особливо нічим не виділяється, то можна вдало зіграти на стінах, а саме додати шпалери в що-небудь більш яскраве, щоб відвернути від меблів основну увагу.
 • Змінюючи шпалери в квартирі, де залишилася попередня меблі, пам’ятаєте про те, що нові шпалери не повинні різко контрастувати з нею, в особливості, якщо меблі світла. Наприклад, не рекомендується використовувати темні тони шпалер, коли ваша меблі має кольору світлого дуба або сосни. Ви потім самі переконаєтесь, наскільки це погано, але краще це зробити заздалегідь.
 • У тому випадку, якщо ви купили абсолютно новий меблевий гарнітур, і він світлий, то до нього непогано підійдуть шпалери з класичним малюнком і кольором, наполовину відрізняється від меблів.

Важливо! Необхідно пам’ятати, що занадто однакові кольори шпалер і предметів меблів растворят вашу кімнату до того виду, який ви не дізнаєтеся і не полюбите. Відмінності в дизайні інтер’єру повинно бути завжди, просто його повинно бути в міру.

 • Якщо у вас світла меблі в спальні, які шпалери вибрати для того, щоб в кімнаті відчувався більше гармонії? Використовуйте м’які, але при цьому не занадто світлі тони, які змогли б повністю підкреслити утихомирену обстановку вашої спальні.
 • У тому випадку, якщо всі ваші пошуки закінчилися безрезультатно, і ви так і не змогли зробити свій вибір відповідних шпалер, то не зневіряйтеся, а просто візьміть будь фарбувальні шпалери і самі надайте їм необхідний вам колір.

Важливо! Пам’ятайте, що при підборі шпалер необхідно приймати до уваги всі предмети внутрішнього інтер’єру кімнати, а також її освітлення і розміри.

Шпалери для коричневих меблів

Дуже часто в будинку є дерев’яна меблі, тому нерідко постає питання: які шпалери підібрати до коричневої меблів?

 • Тут можна порекомендувати досить популярний варіант поєднання — шпалери пастельних і злегка приглушених відтінків, до яких відносяться світло-кремовий, жовтий і білий. Коричнева меблі в даному поєднанні зможе внести в інтер’єр досить різноманітності.
 • У тому випадку, якщо у вашому будинку явно не дістає світла і різноманіття квітів, то краще взяти шпалери таких кольорів, як лайм, світло-блакитний і синій.

Шпалери для кухні з коричневими меблями

Ось на що необхідно звернути увагу при виборі шпалер:

 • площа кухонного приміщення;
 • стійкість до вологи;
 • поєднання кольорів і відтінків;
 • щільність і матеріал шпалер;
 • освітлення на кухні.

Важливо! Не треба вибирати шпалери для кухні з коричневими меблями, також в коричневому кольорі!

Якщо у вас на кухні є коричнева меблі, то це пропонує хороші можливості для розробки там дійсно унікального дизайну. Для цього рекомендується використовувати шпалери блакитних і персикових відтінків, але уникати будь-яких червоних тонів.

Важливо! За якістю для кухонного приміщення підійдуть найкраще шпалери з вінілу. Вони мають досить великий асортимент.

sv tla mebl yak shpaleri vibrati 3 - Світла меблі — які шпалери вибрати?

Шпалери для спальні з коричневими меблями

Кожен з нас хотів би зробити з своєї спальні дуже комфортне місце, адже саме там ми проводимо досить багато часу, тому все, що з нею пов’язано, для нас дуже важливо. А які шпалери в спальні підійдуть найбільше, якщо там практично вся меблі коричнева?

Для даної меблів порекомендують шпалери, виконані в сірих, блакитних, жовтих і навіть в помаранчевих тонах. Це як раз ті кольори, які можуть привнести у вашу спальню такі бажані затишок і домашнє тепло. А кілька вдалих порад допоможуть вам ще краще з цим визначитися:

 • Будь-яку спальню можливо візуально збільшити, використовуючи більш світлі і ніжні відтінки.
 • Під коричневу меблі не рекомендується брати шпалери з яскравим і помітним принтом і великими кольоровими малюнками. Вони не будуть виглядати добре в комбінації з такою меблями. Та й не забувайте, що ви знаходитесь у вашій спальні, де така аляпистость просто буде недоречна.
 • Поряд з узголів’ям допускається кілька різних кольорів. Наприклад, можна комбінувати світло-жовтий з зеленим. Під такі ж кольору необхідно підбирати і покривала.
 • На підлозі спальної кімнати з коричневими меблями добре буде виглядати гарний килим, бажано однотонного і не яскравого кольору.
 • Якщо шпалери з жовтим відтінком, то вони можуть добре гармоніювати з коричневими меблями, у якій ручки виконані з темного дерева. Така комбінація завжди вдала.

Відеоматеріал

Вибираючи шпалери, не забудьте перевірити їх якість. Віддайте свою перевагу міцним паперовим, а ще краще — флизелиновым. Це буде більшою мірою залежати від ваших особистих переваг і від того, скільки ви готові на це витратити.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *