Телевізор, вбудований кухонний гарнітур

telev zor vbudovaniy kuhonniy garn tur 1 - Телевізор, вбудований кухонний гарнітур

Сьогодні складно зустріти хоча б одну кухню, на якій не було б телевізора. Його відсутність навіть дивує гостей будинку. Хоча він, звичайно, і не відноситься до кухонної техніки. Частіше телевізори зустрічаються на холодильниках, робочих поверхнях або спеціальних кронштейнах, прикріплених до стелі або стіни. Найбільш зручним вважається останній варіант, адже прилад абсолютно не заважає. Але багато кухонні приміщення мають невелику площу, тому в таких ситуаціях зовсім нелогічно захаращувати вільний простір висячими коробками. Ідеальний варіант – телевізор, вбудований кухонний гарнітур. Сьогодні ми розповімо вам про те, як краще розташовувати дану техніку на кухні, враховуючи конкретні умови.

Потрібен на кухні телевізор?

Питання необхідності присутності телевізора на кухні вже багато років залишається досить спірним. Деякі сім’ї використовують її тільки для приготування і прийому їжі, решту ж часу проводять у вітальні. Крім того, фахівці-дієтологи настійно не рекомендують дивитися улюблені передачі під час прийому їжі. Але от самі господині вважають телевізор невід’ємною частиною кухонного простору, адже найчастіше час приготування сніданку, обіду і вечері збігається з телевізійними передачами, які немає бажання пропускати.

У малогабаритних квартирах саме на кухні збирається вся родина за прийомом їжі, обговорюючи нагальні проблеми та плани на наступний день. Друзі і родичі влаштовують чаювання, щоб поговорити, подивитися улюблений фільм або серіал. Телевізор, вбудований в кухонний гарнітур, повністю вирішує дане спірне питання.

Як вибрати телевізор на кухню?

Існує ряд правил, яких необхідно дотримуватися в цілях безпеки, збереження здоров’я та зручності.

До них можна віднести наступне:

 1. Всі ми знаємо, що перегляд телевізора сильно садить зір, тому розташовувати його слід таким чином, щоб відстань від екрана до очей становило не менше 2 м.
 2. Для маленьких кухонь рекомендується купувати техніку невеликого розміру з діагоналлю екрана не більше 20 дюймів.
 3. Великі приміщення можна облаштовувати великими телевізорами, у тому числі і плазмовими панелями, але при цьому необхідно дотримувати оптимальне відстань.

При виборі телевізора приділити максимум уваги необхідно наступним критеріям:

 • Зовнішній вигляд. Зовнішня привабливість відіграє не останню роль при виборі, навіть незважаючи на технічні характеристики приладу.
 • Розміри. Тут і так все ясно.
 • Захист від вологи. Кухня, як відомо, є об’єктом з підвищеним рівнем вологості, тому слід подбати про те, щоб волога не потрапляла на роз’єми і контакти.
 • Легкість у догляді. Насправді, це теж важливо, адже при приготуванні їжі постійно виділяються агресивні речовини у вигляді лугу, пари, жиру і кислоти, які можуть потрапити на техніку і утворити на екрані патьоки.
 • Місце розміщення і спосіб кріплення. Існує кілька варіантів кріплення, але варто віддавати перевагу вже готовим рішенням. Це вбудовані прилади в гарнітур та іншу кухонні меблі.
 • Відсутність спотворень. Цей критерій часто обходять стороною, і абсолютно даремно. Багато виробників, щоб розпродати старі моделі, монтують їх в різні предмети на кухні, при цьому їх ціна залишається невисокою. Звичайно, це приваблює споживачів, але необхідно пам’ятати про те, що подібні моделі при зміні ракурсу перегляду дають сильне спотворення картинки. Це легко помітити, якщо поглянути на екран під кутом.

Куди краще вбудувати телевізор?

Вбудована техніка стала дуже популярною завдяки лаконічному дизайну і ергономічності. Вона займає мінімум місця, її практично не видно з будь-якої точки простору. Де краще повісити телевізор на кухні, щоб його було з усіх боків видно, і не створювалася небезпека його забруднення або пошкодження?

Варіантів є кілька:

 • Можна вбудувати телевізор в сам гарнітур при замовленні меблів або в процесі її експлуатації. Досить вирізати отвір потрібного розміру в будь дверцятах шафи. Потім туди встановити пристрій, з іншого боку підводиться кріплення, який з’єднується з допомогою шурупів.

Важливо! В цьому випадку прилад буде статичним, ви не зможете його повернути, куди побажаєте.

 • Можна вмонтувати телевізійне пристрій в стіну при проведенні капітального ремонту. При цьому спочатку споруджується спеціальна ніша з гіпсокартону, за розмірами підходить для установки приладу. Потім ніша відбувається в колір стін, у неї монтується телевізор на кронштейн або підставку.

Важливо! Застосування кронштейна дозволяє регулювати рівень його нахилу.

 • Найбільш сучасний варіант розміщення таких пристроїв – побутова техніка, оснащена вбудованим екраном. Сьогодні у продажу можна легко знайти холодильники і витяжки з вбудованим телевізором. Так, коштують такі моделі дорого, але виглядають дуже стильно і сучасно. Перш ніж купити його, необхідно уважно вивчити всі технічні характеристики.

Важливо! Попередньо обов’язково слід продумувати варіант розміщення цієї популярної техніки, щоб забезпечити зручний її перегляд.

Загальні рекомендації фахівців

Якою б не була ваша квартира, як би ви не вирішили вмонтувати телевізор в кухонний гарнітур, існує цілий список корисних рекомендацій, які слід обов’язково виконувати:

 1. При монтажі екрану в фасад одного з шафок існує величезний ризик його пошкодження ручкою сусіднього шафки при одночасному відкритті. Так от, щоб не зіткнутися з такою проблемою, краще вибирати для установки фасади тих шаф, які відкриваються окремо, наприклад, знизу вгору.
 2. Як ми вже з’ясували, зустріти телевізор в кухонній витяжці або в холодильнику — це вже не рідкість, але, здійснюючи подібну покупку, рекомендується приділити максимум уваги його технічних особливостей. Бажано подивитися на нього в роботі на стандартних налаштуваннях уточнити наявність гарантійного обслуговування.
 3. Є один хитрий прийом, яким користуються багато продавців магазинів сучасної техніки. Вони демонструють потенційним покупцям один виріб, а продають зовсім інше, аналогічне за їх словами, але вже упаковане. Так от, від такої покупки краще відмовитися, щоб не купити кота в мішку, адже найчастіше в результаті таких угод різниця в роботі першого і другого пристрою сильно розчаровує.

Тепер вам відомо, який повинен бути присутнім телевізор на кухні, варіанти установки

Відеоматеріал

подібної техніки і способи кріплення. Але, тим не менш, пам’ятайте, що не всі телевізійні програми є однаково корисними, плюс ніхто не відміняв ергономіку і техніку безпеки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *