Упаковка сорочка своїми руками

upakovka sorochka svo mi rukami 1 - Упаковка сорочка своїми руками

Напередодні свят часто доводиться ламати голову над питанням подарунків. Однак якщо ви знаєте уподобання та бажання близької людини, то з подарунками ще є шанс вгадати, а ось що стосується якісної і оригінальної упаковки цього самого подарунка, то з цим можуть виникнути проблеми. Не даремно існує приказка: хочеш зробити добре, зроби це сам. У сьогоднішній статті ви дізнаєтеся, як оформляється оригінальна упаковка сорочка своїми руками, і зможете порадувати ваших чоловіків своєю креативністю.

Упаковка подарунка для чоловіка

Якщо вам необхідно упакувати подарунок, то тут є де розгулятися фантазії. Неймовірна різноманітність паперу, стрічок, елементів декору — і все це починаючи від ніжних пастельних тонів, і закінчуючи яскравими фарбами. Чого не скажеш про чоловічий упаковці. Асортимент стриманих кольорів пакувального паперу і стрічок, звичайно, великий, але хочеться чогось незвичайного, хочеться здивувати сильну половину людства. Знаючи їх ставлення до різних прикрас і декору, ми часто заходимо в глухий кут.

Звичайно, завжди можна вибрати однотонний папір, стрічку відповідного відтінку в стриманих тонах, використовувати крафт-папір або брутальну жатку темних відтінків. Але як бути з оригінальністю? В даній ситуації відмінно може виручити ідея упаковки подарунка для чоловіка своїми руками у вигляді сорочки. Сорочка — це та деталь гардеробу, яка відмінно асоціюється з представниками сильної статі. Такою оригінальною упаковкою ви точно здивуйте свого близького чоловіка.

Як упакувати подарунок коробку у вигляді сорочки?

Якщо ваш подарунок відносно невеликий і поміщається в коробку, то ви зможете упакувати її в папір і задекорувати під одяг. Як же зробити коробочку у вигляді сорочки своїми руками:

 • Попередньо помістити в подарунок коробку, обернути її однотонною пакувальної папером, або ж використовувати нейтральні стримані кольори, максимально схожі за кольором на ті, які прийнято використовувати в чоловічому гардеробі.
 • Шов стику повинен розташовуватися не на бічній грані, як це зазвичай буває при упаковці коробки, а по центру найбільшої сторони. Ця сторона буде лицьовій і на ній ми будемо кріпити весь подальший декор.
 • Узяти смужку паперу того ж кольору, загорнути всі краї всередину, щоб вийшов акуратний прямокутник. Його довжина в готовому вигляді повинна бути дорівнює довжині упаковки. Ширина кілька сантиметрів, у залежності від габаритів упаковки. Це послужить планкою сорочки, на якій розташовуються гудзики. Приклеїти її по центру коробки, закриваючи стик.
 • Далі варто приступити до виготовлення коміра. Для цього беремо ще одну паперову смужку. Вона може бути іншого відтінку або контрастною за кольором з основою виробу. У прямокутника так само загинаємо краю, щоб він виглядав акуратніше, і складаємо по довгій стороні навпіл. Це потрібно для того, щоб з обох сторін не було вивороту.

Важливо! Довжина готового прямокутника повинна бути приблизно дорівнює ширині коробки, а ширина готового комірця близько 5 сантиметрів.

 • Далі належить сформувати з паперового прямокутника комір. Візуально довжину прямокутника ділимо на три рівні частини. Кладемо його перед собою, крайні частини загинаємо під невеликим кутом до низу. Внутрішніми верхніми точками вони повинні стикнутися. Таким чином ми сформуємо майбутній комір.
 • Приклеїти готовий комір до коробці зверху над планкою для гудзиків.

Важливо! Він повинен злегка, на сантиметр, виступати над верхньої частини коробки.

 • Тепер прийшов час зайнятися виготовленням деталей. Можна вирізати з красивою паперу краватку, розташувати його під коміром по центру і приклеїти. Відмінно буде виглядати саморобний кишеньку. Завершеності упаковці додадуть маленькі гудзики, приклеєні на планку.

Дана упаковка дуже проста у виконанні, але, незважаючи на простоту, зможе здивувати будь-якого чоловіка.

Пакет у вигляді сорочки

Якщо трапилося так, що у вас немає можливості покласти ваш подарунок коробку і її упакувати, можна виготовити пакет-сорочку своїми руками.

Важливо! Якщо ви ніколи раніше не виготовляли паперові пакети своїми руками, то вам необхідно завантажити шаблон, щоб потім самостійно вирізати і склеїти його з картону.

Для того щоб зробити його самостійно, вам необхідно:

 1. Обвести на картоні шаблон майбутнього пакету.
 2. Вирізати шаблон по лініях.
 3. Згідно ліній згинів, зігнути її в потрібних місцях, нанести клей і склеїти в місцях склеювання.
 4. В цілому, виготовлення пакету не така вже й складне завдання, після проведених маніпуляцій, у вас повинен вийти гарний паперовий пакет, зроблений своїми руками.
 5. Далі варто прикрасити готовий пакет декором. Ці кроки описувалися раніше. На пакет можна приклеїти саморобний комір, можна виготовити паперового метелика або краватку, задекорувати його гудзиками.

Важливо! Якщо виготовлення пакету здається вам занадто складним, достатньо придбати гарний однотонний пакет, і самостійно задекорувати його під сорочку. За допомогою тих же саморобних краватки або метелики, комір, кишені і гудзиків ви зможете створити креативну святкову упаковку.

Упаковка у вигляді сорочки

Якщо ваш подарунок зовсім невеликого розміру, можна упакувати його оригінальним способом папір, яка складається у вигляді сорочки.

Як зробити упаковку у вигляді сорочки:

 1. Взяти папір розміром в два рази більше, ніж подарунок, як по ширині, так і по довжині, накинувши трохи запасу і покласти її виворітною стороною перед собою.
 2. Скласти бокові сторони до центру, таким чином, ніби перед вами сорочка з двома передніми поличками. Тепер перед вами виявиться лицьова сторона. Половинки — це полички майбутньої сорочки, а зворотна сторона — це спинка.
 3. Перевернути виріб на інший бік, спинка опиниться перед вами. Загнути невелику частину верхівки до себе.
 4. Знову перевернути виріб передньою частиною до себе і загніть верхні куточки до центру, формуючи комір.
 5. Нижню частину половинок розвернути назовні, щоб вони виступали за межі нашої одежинки.
 6. Зігнути всі виріб навпіл догори, заклавши під комір. Ті краї, які ми загинали назовні, опинилися зверху і тепер служать рукавами.

Упаковка у вигляді сорочки готова, залишилося додати деталей за смаком!

Важливо! Така упаковка відмінно підійде, якщо ви даруєте подарунок одяг, вироби з тканини. Таким чином, ви їх просто оборачиваете папером, формуючи з неї сорочку.

Відеоматеріал

Як бачите, упакувати подарунок для чоловіка не так вже й складно. Така упаковка у вигляді сорочки буде оригінальною, креативної, при належному оформленні — ще й з нотками гумору, що так люблять всі чоловіки. А те, що вона зроблена своїми руками і з любов’ю, взагалі безцінний.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *