Установка підвісного унітазу

ustanovka p dv snogo un tazu 1 - Установка підвісного унітазу

Підвісна сантехніка з інсталяцією — це справжня аристократія серед унітазів, це компактні і зручні пристрої, які відрізняє чудовий сучасний дизайн. Правда, у медалі є й інша сторона: досить висока вартість і непростий монтаж. Однак ці мінуси не критичні, популярність таких виробів зростає буквально в геометричній прогресії. Питання, чи можлива самостійна установка підвісного унітазу, цікавить багатьох. Поговоримо про це докладніше. Важливо тільки неухильно виконувати інструкцію.

Що являє собою підвісний унітаз?

Підвісна сантехніка має більш складну будову, ніж звичний моноліт або компакт. Розглянемо її пристрій більш докладно.

Несуча частина

Це — металевий каркас. Несуча частина відома також під назвою інсталяції, оскільки саме на неї встановлюють унітаз. Головна вимога до інсталяції — це міцність, оскільки вся навантаження припадає на каркас.

Важливо! Бажано, щоб система була оснащена системою регулювання висоти чаші, оскільки зростання людей може бути різним.

Бачок

Він виконаний з пластика. Форма його така, що можливе розміщення всередині інсталяції. Передня частина обладнана кнопкою, з’єднаної зі спусковим механізмом. Через кнопку здійснюється доступ до зливної системи для профілактики і ремонту. Тому при виборі звертайте увагу на вироби з великою кнопкою.

Важливо! Зручні двокнопочні модифікації, що дозволяють економно витрачати воду.

ustanovka p dv snogo un tazu 2 - Установка підвісного унітазу

Чаша

Вона може бути різної форми і кольору. Природно, вибирайте такий дизайн, щоб унітаз не виглядав в туалеті як щось чужорідне. Найпоширеніші матеріали виготовлення — фарфор і фаянс. Порцелянові вироби набагато дорожче, але за експлуатаційними якостями фаянс значно поступається.

Кріплення

Всі кріплення обов’язково повинні йти в комплекті. Види і кількість кріпильних вузлів обов’язково прописується в супровідній документації. Якщо кріплення сумнівної міцності, купіть вироби аналогічної конфігурації, але кращої якості.

Важливо! Крім перелічених елементів, вам знадобиться відведення для приєднання до каналізації і підвід для подачі води до бачка.

Переваги

Незважаючи на дорожнечу обладнання, затратность і трудомісткість монтажу, система з інсталяцією має ряд переваг:

 • Красивий і нестандартний дизайн. Чаша як би ширяє над поверхнею підлоги.
 • Невеликі розміри, що дає можливість для розміщення пристрою і у великому, і в маленькому санвузлі.
 • Спрощення прибирання приміщення із-за того, що немає ніжки.
 • Універсальність конструкції, можливість вибрати окремі елементи за своїми смаковими уподобаннями та фінансовими можливостями.
 • Надійність і добротність. Бачок виходить з ладу нечасто, а замінити кнопку можна абсолютно без праці.
 • Здатність витримати значне навантаження. Велика частина конструкцій розрахована на масу близько 400 кг. Те, що підвісна сантехніка розрахована тільки на маловагих людей, вужа давно розвінчаний міф.
 • При відділений підлоги керамічною плиткою немає необхідності в різанні плитки. Малюнок кахлю збереже привабливу однорідність.

Останнім часом у продажу з’явилися вироби з порівняно невисокою ціною, Тому є надія, що незабаром можна буде вільно купити бюджетну та якісну підвісну конструкцію.

Інструменти і витратні матеріали

Щоб успішно виконати монтаж підвісного унітазу, підготуйте такі інструменти та матеріали:

 • Рама-інсталяція, бачок, унітазна чаша.
 • Кріплення для унітазу (шпильки).
 • Перфоратор для оброблення в стіні кріпильних отворів.
 • Будівельний рівень — для контролю правильності установки конструкції.
 • Набір гайкових ключів.

Важливо! Заздалегідь перевірте укомплектованість придбаного набору сантехніки. Цілком можливо, що якісь кріплення доведеться придбати додатково. Краще зробити це завчасно.

На думку багатьох майстрів, ретельно проведена підготовка — це половина успіху.

Як встановити навісний унітаз з інсталяцією?

Всю роботу можна розділити на окремі етапи.

Розмітка:

 1. Прикладіть раму до поверхні стіни за допомогою рівня встановіть її рівно.
 2. Переконавшись, що рама правильно розміщена, намітьте маркером на підлозі та стіні місця, де будуть просвердлені отвори під кріплення.

Важливо! Можна використовувати для розмітки і звичайний метр. Не забувайте врахувати відстань металевої конструкції від стіни.

Монтаж рами:

 1. По закінченні розмітки просвердліть перфоратором отвори під кріплення. Глибину отворів і їх діаметр вибираєте так, щоб вони відповідали кріпленням.
 2. Забийте в отвори пластмасові дюбелі.
 3. Змонтуйте раму на своє місце спеціальними гвинтами.

Установка бачка

Це — наступний за монтажем інсталяції етап. Підведення бачка до системи подачі води може бути нижнім або бічним. Це залежить від вибраної вами модифікації бачка.

ustanovka p dv snogo un tazu 3 - Установка підвісного унітазу

Каналізаційна система

Перш за все, визначитеся з висотою установки унітазу. Середня висота установки становить 400-430 мм, однак, необхідно орієнтуватися на побажання господарів і зростання членів сім’ї.

Важливо! Для з’єднання унітазу з каналізаційною системою використовуйте труби не більше 110 мм в діаметрі.

Випробування системи

Тестування змонтованої конструкції на працездатність — важливий момент, поки стіна не закрита гіпсокартоном. Підключіть всі системи, наповніть бачок і виконайте контрольне змивання. Простежте за тим, щоб не було ані найменших протікання. Установка навісного унітазу завершена.

Останні штрихи

Останній етап — це декорування стіни, де розміщена підвісна конструкція. Для цього застосовують вологостійкий гіпсокартон, який закріплюють на спеціальні профілі. Зашийте стіну рівним шаром, потім вирівняти шпаклівкою.

Відеоматеріал

Таким чином, виконати кріплення інсталяції без сторонньої допомоги не так трудомістко. Потрібно лише мати бажання попрацювати і набір інструментів. У наборі є докладна інструкція, як кріпиться підвісний унітаз. Прочитайте її уважно, і ніяких питань у вас не виникне.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *