Установка СНПЧ на принтер

ustanovka snpch na printer 1 - Установка СНПЧ на принтер

Напевно, багато власників комп’ютерної техніки чули про такий аксесуар, як СНПЧ або система безперервної подачі чорнила. Як відбувається процес роботи цього пристрою, навіщо він потрібен, а також як здійснюється установка СНПЧ на принтер, — все це ми спробуємо дізнатися з цієї статті.

СНПЧ — основні поняття

Перед покупкою принтера більшість користувачів намагаються дізнатися якомога більше інформації про лазерного і струменевого технології друку. Тому, напевно, немає сенсу описувати всі переваги і недоліки кожного типу друкуючих пристроїв. Якщо ж ця та інша інформація про принципи роботи такої техніки вас все ж таки зацікавила, тоді переходьте за посиланням на окрему статтю «Як вибрати принтер для домашнього користування?».

А тут відразу перейдемо до основного питання: що ж таке СНПЧ або система безперервної подач чорнила?

Ймовірно, всі користувачі знають, що друкуюча голівка в моделях струменевих принтерів з’єднана картриджами, в яких містяться чорнило. Самі ємності з чорнилом зовсім невеликі і потребують постійної заправці. Установка системи безперервної подачі чорнила на принтер вирішує більшість проблем, які пов’язані з заливкою фарби у картриджі.

Важливо! З боку СНПЧ виглядає, як система, яка повідомляє судини між великими банками з чорнилом і ємностями принтера.

СНПЧ — варіанти установки

Що стосується видів СНПЧ, то на сучасному ринку можна зустріти дві основні різновиди:

  • Цей аксесуар може бути представлений у вигляді самостійного рішення, який сумісний з більшістю сучасних друкуючих пристроїв. Однак варто сказати, що виробники оргтехніки подібне рішення не вітають. Вони швидко позбавляють користувачів, які зважилися на самостійну установку СНПЧ на принтер, можливості гарантійного обслуговування.
  • Також можна зустріти комбіновані види, у складі яких вже присутній СНПЧ. Подібні принтери і МФУ користуються величезною популярністю в дорогому ціновому сегменті. Найчастіше подібні пристрої призначаються для друку великих обсягів кольорової інформації. Тому самому виробнику цікаво те, щоб покупець купив саме його продукцію для використання.

ustanovka snpch na printer 2 - Установка СНПЧ на принтер

СНПЧ: базові параметри

Тепер, коли ми пояснили, що являє собою система неперервної подачі фарби, можна приступати безпосередньо до розгляду основних характеристик цього пристрою.

Як дивно б це не звучало, але обсяг ємностей у СНПЧ великої ролі не грає. На відміну від вбудованих картриджів, розташованих на друкованій голівці, контейнери СНПЧ доступні для обслуговування. Користувач самостійно може заливати чорнило в банки навіть в процесі друку. Для порівняння процесу перегляньте покроковий порядок дій по заміні картриджів в принтері.

Основним показником цієї системи є ергономіка. Всіх без винятку користувачів цікавить зручність установки цього додатка, а також можливість його розміщення біля принтера на столі. Сьогодні на ринку можна зустріти безліч різних варіантів СНПЧ. Деякі виробники представляють контейнери з пластику, стягнуті ремінцем, інші — пропонують повноцінний блок, який можна поставити далеко від принтера.

Важливо! Звичайно ж, останній варіант буде кращим, так як сам принтер може зайняти на робочому столі занадто багато місця.

Фірмові продукти

Пластикові контейнери і безліч трубок, напевно, введуть більшість користувачів системи безперервної подачі чорнила в ступор. Виробники з Китаю не балують користувача готовими рішеннями. З-за цього багато фахівців в області оргтехніки і друку радять купувати тільки оригінальні продукти від іменитих виробників витратних матеріалів.

У комплекті з подібними товарами, принаймні, завжди є інструкція по встановленню СНПЧ на принтер.

Важливо! Зрозуміло, провести монтаж можна і самостійно, використовуючи інструкцію по установці, знайдену в інтернеті. Але в цьому випадку ніхто не дасть гарантії, що вам вдасться правильно підключити всі картриджі до трубках, при цьому не порушивши систему повітрообміну перепускного клапана.

ustanovka snpch na printer 3 - Установка СНПЧ на принтер

Довіртеся професіоналам

Будівництвом повинні займатися будівельники, з електрикою повинен працювати електрик, а встановлення СНПЧ на принтер краще довірити досвідченому професіоналу. Саме такої думки сьогодні дотримується більша частина користувачів.

Головне — дотримуватися основного правила. Перш ніж встановлювати систему безперервної подачі фарби на принтер або МФУ, потенційний покупець повинен погодити область відповідальності для продавця та спеціаліста, який буде виробляти монтаж. У разі невдалої установки комусь таки доведеться брати відповідальність за несправність і відшкодовувати витрати покупцю.

Важливо! Фахівці в області IT рекомендують користувачам купувати принтери та СНПЧ у одного і того ж продавця, і його ж силами виробляти монтаж.

Установка своїми силами

Іноді виникають ситуації, коли користувачеві доводиться своїми силами обслуговувати комп’ютерну техніку. Насправді, встановити СНПЧ на принтер в домашніх умовах цілком реально. Тут головне — запастися терпінням, весь час тримати під рукою інструкцію з монтажу і слідувати всім рекомендаціям виробника.

Важливо! Основне завдання користувача — це контроль рівня чорнила в картриджах. Не можна допустити потрапляння повітря на друкувальну голівку. Якщо це все-таки відбудеться, то потрібно відразу ж віднести друкуючий пристрій до фахівців сервісного центру.

Щодо підключення СНПЧ — тут все досить просто. Потрібно просто з’єднати ємності системи з картриджами з допомогою трубок, слідуючи простим правилом про сполучених посудинах. Після цього необхідно заповнити картриджі чорнилом. А щоб вивести зайвий повітря з контейнерів, слід відкрити перепускний канал.

ustanovka snpch na printer 4 - Установка СНПЧ на принтер

Зворотний зв’язок

Багато користувачів друкованих пристроїв з СНПЧ радять майбутнім покупцям подібної техніки приділяти особливу увагу виробнику. Проблема криється в тому, що на сучасному ринку представлено безліч продуктів від недобросовісних виробників. У них всіх є одна спільна проблема: система сполучених посудин працює не так, як повинна. Для подачі чорнил в картридж доводиться постійно високо піднімати контейнер з системи безперервної подачі фарби. Щоб не помилитися, перегляньте порівняльний огляд добре зарекомендували себе брендів в статтях:

  • Який МФУ краще — Canon або HP?
  • Рейтинг кращих виробників принтерів.

Також варто звернути увагу на те, сумісна СНПЧ з вашою моделлю принтера або МФУ. Як правило, виробник в специфікаціях до свого продукту вказує список техніки, яка підтримується пристроєм. Ось цими рекомендаціями неодмінно варто скористатися. Крім того, не варто забувати про те, що в комплекті в будь СНПЧ повинна додаватися інструкція. При цьому абсолютно не важливо, ким буде проводиться установка — продавцем або користувачем.

Важливо! Наявність інструкції надає покупцеві певну гарантію того, що він обирає сертифіковане пристрій, а не підробку.

Відеоматеріал

Ознайомившись з тим, що з себе представляє система безперервної подачі чорнила, тепер можна зробити висновок, що подібний пристрій буде дуже популярним серед користувачів, що мають під рукою струменеві принтери. Установка СНПЧ на принтер дасть можливість користувачеві оргтехніки заощадити не тільки гроші, але і час, який витрачається на приватну заправку картриджів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *