Відпарювач потрібно вибрати правильно для легкості

v dparyuvach potr bno vibrati pravil no dlya legkost 1 - Відпарювач потрібно вибрати правильно для легкості

Все більше і більше незвичайних речей і тканин з’являється в наших гардеробах, і звичайний праска вже не справляється з поставленим завданням. Для цього на допомогу нам приходить досить універсальний помічник у цих справах — відпарювач. Вибрати такий пристрій не дуже легко, адже ринок побутової техніки пропонує безліч видів і різноманітних варіантів такого пристрою. З цієї статті ви дізнаєтеся, наскільки вигідним буде придбання такого помічника, які ресурси вам вдасться зберегти, маючи його в наявності, і головне — як вибрати відпарювач для домашнього використання правильно.

Переваги відпарювача перед праскою

Насправді, коли ми говоримо про порівняння двох таких пристроїв між собою, ми не зовсім коректно це уявляємо. Відпарювач — це не замінник праски, і якщо раптом вам знадобиться заутюжте стрілки на брюках, то без другого просто не обійтися. При цьому, такий пристрій чудово справляється з деякими завданнями, які не під силу праски. Серед головних його переваг виділяють такі:

 1. Цей помічник миттєво готовий до роботи, не вимагає часу на нагрівання.
 2. Надає можливість тривалої безперервної роботи.
 3. Сам пристрій компактний і мобільний. Підійде навіть для самих маленьких квартир і не займе багато місця.
 4. За допомогою технології розгладження пором не тільки видаляє складки і м’яті місця, але і позбавляє від неприємних запахів на одязі.
 5. Підходить навіть для самих делікатних тканин.
 6. Економить час обробки ваших улюблених речей.
 7. Розгладжує навіть найнедоступніші місця, на речах, які мають складний крій, або ж виступаючі деталі.
 8. Дезінфікує матеріал.
 9. Може використовуватися для меблів з тканин.

Принцип роботи відпарювача

Для того щоб знати, як правильно вибрати відпарювач для домашнього використання, необхідно розуміти, як працює такий пристрій. Поговоримо більш докладно про це. Класичний відпарювач складається з:

 • Парогенератора — загальна назва комплексу для пристроїв, які генерують пар.
 • Бойлер. Тут вода перетворюється в пар, в деяких моделях останній затримується саме тут.
 • Шланг для подачі пари. Довжина цього пристрою варіюється від моделі до моделі. Найбільша з них — 2,7 метра.
 • Парова праска. Сам пристрій, яким отпаривают одяг. Буває різноманітних видів і з різних матеріалів. Також в деяких є вбудовані нагрівальні елементи.

Важливо! Рекомендується купувати собі помічника з металевим праскою і вбудованим нагрівачем. Така конструкція довговічніше, її можна використовувати як звичайний праска.

 • Стійка вішалка. У більшості видів відпарювачів присутній цей елемент. Трубка зазвичай телескопічна, що дозволяє зробити його більш компактним.
 • Аксесуари. Додатково виробники пропонують різноманітні аксесуари в комплекті. Наприклад, такі як термостійка дощечка або ж додаткова вішалка.

Види відпарювачів. Плюси і мінуси кожного

Коли ми говоримо про те, як вибрати відпарювач для дому, необхідно розуміти, з чим ми маємо справу, які варіанти існують взагалі. Існує безліч варіантів від різних виробників, вони відрізняються функціоналом і вартістю. Серед усього розмаїття виділяють кілька основних видів:

 1. Ручний.
 2. Вертикальний — самопливний і з тиском пари.
 3. Мультифункціональний.

Розглянемо більш докладно кожен вид такого пристрою і поговоримо про переваги і недоліки кожного.

Ручний відпарювач

Самий простий і компактний вид такого помічника — це ручний відпарювач. Форма даного приладу нагадує електричний чайник, за принципом роботи не сильно відрізняється від нього.

Важливо! Прилад дуже компактний і легкий, він ідеально підходить як для дому, так і для подорожей.

Серед переваг цього помічника виділяють:

 1. Легкість і компактність — легко поміщається в сумку.
 2. Можна використовувати як електрочайник.

Недоліки також є. Серед них:

 1. Мала потужність виробу.
 2. Невеликий відрізок часу безперервної роботи.
 3. Погано розгладжує натуральні грубі тканини.

Щоб вирішити, як вибрати ручний відпарювач для одягу, керуйтеся тими параметрами, які необхідні саме вам.

Вертикальний підлоговий відпарювач

Вибрати вертикальний відпарювач для одягу не складе великої праці — досить лише визначитися з потрібними вам характеристиками і підібрати модель, що потрапляє під них. Таку назву пристрій отримало завдяки своєму зовнішньому вигляду. Воно застосовується для відпарювання речей на призначеній для цього вішалці, яка розташовується вертикально до підлоги.

Зазвичай складаються з:

 1. Корпусу з вбудованим баком для води.
 2. Системи нагріву.
 3. Стійки-вішалки.
 4. Парового шланга з праскою на кінці.

Перевагами такого виду виробів є:

 1. Потужність вище, ніж у ручного.
 2. Час роботи більше.
 3. Також до переваг можна віднести і особливість даного виду пристрою — стійку вішалку.

Не обійшлося і без недоліків:

 1. Велика габаритність пристрою.
 2. Рукави і манжети відпарювати потрібно, використовуючи спеціальний пристрій — термостійку дощечку. У деяких випадках це приносить незручності.

v dparyuvach potr bno vibrati pravil no dlya legkost 2 - Відпарювач потрібно вибрати правильно для легкості

Самопливні

Такий вигляд пристрою має просту конструкцію і принцип роботи. Вода проходить через трубку з металу з Теном і утворює пар, який самотечным чином і надходить у утюжок — він і відпарює речі.

Важливо! Інтенсивність виходу пари залежить від об’єму і потужності бойлера, в який він надходить.

Перевагою такого приладу є простота конструкції і невисока ціна. Недоліком є невисока інтенсивність подачі пари, як наслідок — поганий отглаживание важких матеріалів.

З тиском пари

Коли стало зрозуміло, що самопливні відпарювачі не завжди можуть розгладити щільні штори і грубу тканину, виробники задумалися над тим, як створити повноцінну заміну праски. Тут і народився відпарювач з тиском пари.

Пристрій цього виробу відрізняється від попереднього наявністю спеціального клапана, який затримує пар в бойлері до тих пір, поки тиск всередині не досягне певного значення. Після цього клапан дозволяє пару вийти, в підсумку — виникає могутній потік останнього. Таким чином, інтенсивність впливу на матеріал зростає і пристрій краще справляється зі своїм завданням. Крім цього, датчик тиску і має додаткову функцію — він зберігає пристрій від перевантажень, продовжуючи йому цим життя.

Переваги такого пристрою в наступному:

 1. Високий тиск пари.
 2. Інтенсивність подачі.
 3. З легкістю справляється з будь-яким матеріалом.

Недоліками ж є такі пункти:

 1. Подача пара під тиском у більшості приладів не на постійній основі, потрібно чекати близько хвилини.
 2. Вартість набагато вище, ніж у попередньому варіанті.

Мультифункціональні відпарювачі

Найбільш сучасний вид даних пристроїв — це мультифункціональний відпарювач. Якщо ви хочете підібрати відпарювач для одягу в кращих сучасних традиціях, тоді цей пункт опису саме для вас.

Такі пристрої зазвичай поєднують в собі кілька варіантів використання. Для прикладу, це може бути відпарювач і пароочисник. Основною перевагою таких приладів є ціна. Купувати окремо два приладу набагато дорожче, ніж мультифункційний пристрій. Другим плюсом є те, що місця вони займають в 2 рази менше.

Найбільш поширеними комбінаціями пристроїв є:

 1. Відпарювач-пароочисник. У комплекті йдуть насадки для пристроїв двох видів, завдяки чому і є універсальним. Подібна конструкція буває різнобічної, в залежності від того, що з цих пристроїв головніший. Якщо на чолі стоїть пароочисник, то така конструкція, як правило, дорожче і потужніше.
 2. Відпарювач-парова праска. Додатково до нашого приладу йде ще й парова праска, приєднуваний до того ж роз’єму, що і праску.
 3. Прасувальна система з функцією відпарювача. У цьому пристрої додатковою комплектацією є сам відпарювач. В комплект входить паровий шланг і праску.
 4. Відпарювач з прасувальної дошкою. Одна із самих нових ідей в наші дні. Існує тільки одна така модель — MIE Compatto. Парову праску в даному приладі трикутної форми, що дозволяє його використовувати в якості праски.

Які параметри оцінювати при виборі?

Отже, ви вирішили придбати відпарювач. Вибрати його досить просто, якщо знати, на які параметри дивитися в першу чергу. Поговоримо про них докладніше:

 • Першим критерієм вибору повинна бути потужність. Чим вище потужність, тим швидше нагрівається ваш помічник і тим більше інтенсивність подачі пари.

Важливо! Найбільш потужним пристроєм, представленим на ринку, є відпарювач на 2,6 кВт.

 • Інтенсивність подачі пари. Цей критерій вимірюється в грамах на секунду. Чим він вище, тим краще виріб справляється зі своїм завданням.
 • Тиск пари. Якщо ви хочете потужний прилад, то ця характеристика буде присутній. Вимірюється в барах. Найбільш прийнятним значенням є 3,5 бар.
 • Об’єм бака для води і нерозривний з ним характеристика — час безперервної роботи. Середньо-хорошим показником є час роботи близько години.
 • Кількість режимів. Для різних тканин потрібна різна ступінь обробки, тому, чим більше режимів, тим краще.
 • Довжина шланга парового прасування. Чим довше, тим краще, але тільки в тому випадку, коли сам праску має нагрівальний елемент. Інакше — це перевага перетвориться на великий недолік, так як пара буде остигати по дорозі.
 • Матеріал парового прасування. Існують металеві та пластмасові прасування. Перші, як показує, практика довговічніше.
 • Компактність. Теж не маловажний критерій, особливо, якщо квартира маленька і не має багато місця.

Важливо! Більш вдалою покупку можуть зробити також:

 • Щіточка. Застосовується для додаткового очищення від ворсинок і пилу.
 • Затискачі. Використовуючи подібний аксесуар, ви можете навіть стрілки на штанях зробити.
 • Захисні аксесуари. Зазвичай в комплекті йдуть захисні рукавиці.
 • Підставка для комірів. Погладити коміри на піджаках і сорочках стане набагато простіше.

Поговоримо про виробника

Про що думає людина, коли вирішує, як вибрати техніка для дому? Ймовірно про те, якого виробника пристрою дивитися в першу чергу. На ринку відпарювачі представлені безліччю різних виробників, але найбільш хороші відгуки отримали компанії: Super Jet, MIE Deluxe, Grand Master і нещодавно вийшов на ринок в цьому ключі Philips.

Philips

Один з найбільш популярних і оптимальних варіантів. Відмінне співвідношення ціни-якості і різноманітність товару залучають усіх.

Найбільш популярним на даний момент є пристрій Philips ClearTouch GC536/35. Потужність даного пристрою 2 кВт. Це — вертикальний відпарювач, що має в комплекті: рукавиці для захисту, насадку для стрілок і регульовану стійку.

Важливо! Особливістю пристрою є знімний резервуар для води і силіконовий шланг для подачі пари. Насадка зроблена з нержавіючої сталі.

v dparyuvach potr bno vibrati pravil no dlya legkost 3 - Відпарювач потрібно вибрати правильно для легкості

Super Jet

Дана фірма відрізняється бюджетною ціною і високою якістю. Практично всі апарати даної фірми оснащені автовідключенням в разі непередбачених обставин.

Популярною моделлю є Super Jet 100A. Недорога модель з телескопічною стійкою. Проста в управлінні. Різних режимів роботи не має. Простий і бюджетний варіант.

Grand Master

Фірма з такою гучною назвою виробляє як ручні, так і вертикальні моделі. В комплекті постачають деякі аксесуари. У моделях представлені якісні парові праски, завдяки чому пристрій служить довго.

Найвідомішою моделлю є Grand Master A600. Вертикальна модель з об’ємом бака 3,2 літра. Має неофіційну назву напівпрофесійного приладу, має велику потужність і підходить для прасування всього.

MIE Deluxe

Компанія представляється тут потужним професійним агрегатом з назвою, повністю відповідним заголовком. Праска має захист від конденсату. Потужність пристрою 2,5 кВт.

Відеоматеріал

Вибір такого пристрою — досить цікавий і об’ємний процес. Для того щоб вибрати хороший відпарювач для одягу, необхідно переглянути достатню кількість варіантів. Якщо ви сумніваєтеся в тому, який вибрати прилад, то вам варто відвідати оффлайнових продавців. Вони часто пропонують провести тест-драйв пристрою, перш ніж його купувати. Пам’ятайте про те, що підходить саме вашим вимогам і є найкращий відпарювач. Вибрати такий реально, а користуватися їм буде одна насолода. Використовуйте наші рекомендації і вибирайте свій ідеальний варіант.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *