Вага пральної машини-автомат

vaga pral no mashini avtomat 1 - Вага пральної машини-автомат

У всі часи проблема прання брудної одягу була і буде актуальною. Природно, білизна з часом забруднюється і його потрібно приводити в порядок. А допомагають дотримуватись чистоти сучасні пральні машини. Такі пристрої набагато краще і швидше перуть, ніж руки, окрім того, заощаджує сімейний бюджет і час. Тому таким чудом техніки прагнути обзавестися кожна людина, щоб звільнити себе від подібного роду клопоту. Але виникає одна велика проблема, пов’язана з вибором відповідної моделі пристрою. Велике значення має вага пральної машини-автомат, а також її функціональне оснащення. Природно, під час роботи агрегату його маса великого значення не має, хіба що тільки для стійкості віджиму, але коли справа доходить до його транспортування, то виникають серйозні проблеми. Основна вага припадає не на сам корпус, який найчастіше взагалі дуже легкий, а на внутрішньо наповнення пристрою.

Від чого залежить вага пральної машини?

На жаль, не багато споживачі надають належне значення цього параметру під час покупки пральної машинки. Але насправді, це велика помилка. А адже маса сучасних моделей варіюється від 30 до 100 кілограмів, причому зовні визначити точну вагу неможливо.

Матеріали, з яких виконаний корпус, відіграють певну роль у цьому питанні, але не головну. Потрібно врахувати, що:

  • Нержавіюча сталь важить набагато більше, ніж полімери.
  • Основна вага доводиться на балансири, що представляють собою парні деталі, які і забезпечують стійкість пристрою. Важать вони набагато більше, ніж білизна, завантажене в барабан, тому стає абсолютно непомітним його нерівномірний розподіл в баку.

Важливо! Природно, чим важче агрегат, тим менше він буде трястися під час віджиму. І це безсумнівний плюс важких моделей.

Але от якщо виникне необхідність перевезти занадто важку машинку, то доведеться витратити чимало сил.

Важливо! Пам’ятайте, що не тільки вагу має значення у визначенні якості СМА. Щоб не переплачувати за рахунки за електроенергію і для вашого ж зручності під час користування поцікавтеся заздалегідь і такою характеристикою, як потужність пральної машини.

Яку вибрати машинку — легку або важку?

Часто під час прання пристрою в режимі віджимання починають сильно трястися або взагалі стрибати по всьому приміщенню. При цьому виникає ризик від’єднання шланга і проводів, що дуже небезпечно. Щоб уникнути такого явища, багато виробники штучно збільшують пристрою. Для цього вони додають в бак противаги.

Важливо! Завдяки такому хитрому трюку машинки не трясуться під час віджиму білизни. Ідеальний вагу таких балансуючих деталей повинен перевищувати рекомендований вага завантаження мокрого одягу в барабан.

Але останнім часом на ринку все частіше з’являються моделі пральних машин з електронною автоматичного балансування. Досягається вона шляхом зменшення частоти обертів двигуна.

Важливо! На жаль, цей метод не зовсім прийнятний по відношенню до загальних характеристик пристроїв, і краще не відмовлятися від стандартної металевої балансування.

Як з’ясувалося, вага пральної машини автомат досить важливий для її безперебійного, а головне — безпечного функціонування.

vaga pral no mashini avtomat 2 - Вага пральної машини-автомат

Компактні легкі пральні машини мають масу мінусів, а саме:

  • Висока вартість у порівнянні з пристроями стандартних розмірів.
  • Перуть вони не настільки добре, як зазначено в паспорті.

Важливо! Для того аби ваші речі завжди були чистими і акуратними, а вам не доводилося приймати додаткові заходи для виведення плям і видалення бруду, почитайте про те, наскільки важливий клас прання.

  • З причини невеликої кількості обертів вони погано віджимають білизна.
  • Завантажити в таку машинку більше 3-3,5 кілограм білизни не можна.
  • Високий рівень вібрації і шуму під час віджиму.
  • Швидкий знос внутрішніх елементів.

Важливо! Виходячи з таких міркувань, висновок напрошується сам: важкі машинки, хоч і не дуже зручні у перевезенні, — краще і безпечніше, ніж легкі. Це — факт.

Чому сучасні пральні машини мають неоднакову вагу?

Асортимент пральних машин сьогодні досить широкий, природно, вага їх сильно різниться. Багато господинь цікавляться, скільки важить пральна машина “Індезіт” на 5 кг, тому дана модель вже встигла зарекомендувати себе досить добре.

Визначити її масу “на око” не вийде, адже потрібно знати особливості її внутрішньої будови.

vaga pral no mashini avtomat 3 - Вага пральної машини-автомат

Важливо! Досить поширеною є думка про те, що вузькі пристрою важать менше, але це омана.

Кожна деталь має свою вагу, а такі елементи, як барабан і бак, займають основний об’єм будь-якої машини. Як вже говорилося вище, кожен виробник вибирає свій варіант противаг, і це важливо, оскільки і масу вони мають різну.

Важливо! Не дивуйтеся, якщо зустрінете дві абсолютно однакові моделі зовні, а також за розмірами і характеристиками, але з різною вагою.

А от яким конкретно віддати перевагу, і чи варто приймати вага пральної машини-автомат за основний критерій при покупці — це вже вибір індивідуальний.

Скільки важать стандартні пральні машини автомат?

Як було написано вище, маса може змінюватись в межах 30-100 кг — все залежить від моделі, оснащення і функціоналу. Але оптимальним вагою вважається діапазон від 50 до 70 кілограм.

Важливо! Щоб дізнатися точну вагу пральної машини-автомат, потрібно вибрати модель, і подивитися, скільки вона важить в технічному паспорті. Більш точної інформації вам не зможе сказати ні один спеціаліст, в перший раз зустрічається з конкретною моделлю.

Не забувайте і про те, що маса може залежати і від габаритів устаткування. Які тут є варіації — читайте спеціальну статтю про розміри пральних машин.

vaga pral no mashini avtomat 4 - Вага пральної машини-автомат

Вага найбільш популярних моделей пральних машин

За всіма параметрами найбільш оптимальними моделями пристроїв для прання вважаються Indesit і LG. Їх вага коливається в межах 50-70 кг, що є ідеальним варіантом.

Природно, даний параметр безпосередньо пов’язаний з їх габаритними розмірами, наявністю додаткових деталей і елементів, сприятливо позначаються на роботі пристрою. Наприклад, пральні машини LG більшою мірою оснащені прямим приводом. Розробники розмістили на одному валу барабан і двигун, що дозволило домогтися максимального зниження рівня шуму і вібрації. Компанія “Індезіт” також має свої унікальні технічні напрацювання.

Важливо! Щоб не витрачати багато часу на пошуки ідеального агрегату і остаточно визначитися з відповідною моделлю, використовуйте інформацію про характеристики, плюси, мінуси різних СМА. Перегляньте прямо зараз наші рейтинги:

  • Пральні машини — кращі по якості і надійності.
  • Пральні машини з сушкою.

Відеоматеріал

Ну, а вибирати тільки вам, для цього потрібно гарненько все зважити, адже ви купуєте не просто пристрій для прання своїх речей, а ще одну визначну практичну річ, яка буде довгі роки вам допомагати і рятувати в найважчих ситуаціях.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *