Вбудована техніка для кухні — як вибрати, якої фірми?

vbudovana tehn ka dlya kuhn yak vibrati yako f rmi 1 - Вбудована техніка для кухні — як вибрати, якої фірми?

Вбудована побутова техніка вже давно перестала бути предметом розкоші, і сьогодні це — лише ергономічне і практичне обладнання, яке може бути з легкістю розміщено, в залежності від бажань і потреб. Однак перед покупкою необхідного для кухні функціоналу слід розібратися, чи варто витрачатися на таку техніку або краще зупинити свій вибір на класичному варіанті. У цій статті ми поговоримо про те, що таке вбудована техніка для кухні, як вибрати, який фірми.

Переваги і недоліки вбудованої техніки

Для початку розглянемо плюси вбудованої техніки:

 • По-перше, така техніка економить простір, що особливо сподобається власникам кухонь невеликих розмірів.
 • Другим істотним перевагою є те, що її можна встановлювати саме там, де це буде зручно господині. Наприклад, духова шафа можна підняти на рівень очей, що із звичайною кухонною плитою зробити просто неможливо.
 • Ну і третім перевагою є те, що вбудовуються в меблі техніку зараз модно, тоді як монолітні моделі холодильників, плит, мікрохвильових печей та іншої техніки залишилися в минулому.

Але також знайдеться і кілька недоліків:

 • Як правило, така техніка повністю інтегрується в кухонні меблі. При необхідності заміни будь-якого вбудованого приладу буде потрібно зміна частини, а іноді навіть і всього меблевого гарнітура, що несе в собі зайві витрати і клопіт.
 • Ті, хто любить періодично змінювати розстановку меблів, в тому числі і на кухні, зіткнуться з проблемою перестановки тумб і шаф, в які вбудована техніка.
 • Ще одним важливим малоприємним фактом є те, що така техніка коштує значно дорожче в порівнянні з аналогами, виконаними в монолітному варіанті.

Зваживши всі переваги і недоліки вбудованої техніки, і зважившись придбати саме такий вид обладнання, варто знати, як її обрати, щоб у результаті отримати кращу побутову техніку.

Про духових шафах

Одним з головних приладів на кухні можна сміливо назвати духовку, особливо, якщо до неї додається варильна панель. Тим, хто вибирає вбудований варіант, ці елементи доведеться встановлюватися окремо. Втім, у вирішенні даної проблеми немає нічого особливого, так як в комплектах виробники завжди кладуть інструкції. Але якщо у своїх силах впевненості немає, можна звернутися до фахівців.

Ось які особливості має така побутова техніка:

 • Ширина конструкції може становити 45, 60 або 90 див. В цьому вбудовувана техніка схожа на стандартні моделі. У більшості випадків глибина становить 50-55 див Висота знаходиться в межах 55-60 см, але можна вибрати щось з більш компактних моделей на 45 див.
 • Щодо функціональності вбудовані прилади іноді перевершують стандартні вироби. Принаймні, ні в чому їм не поступаються. Приміром, духові шафи “всередині меблів” також здатні підтримувати за кілька режимів нагрівання. Іноді до них можуть бути додані додаткові опції для зручності.
 • У більшості сучасних моделей є дисплеї, які підтримують керування. Один рівень установки дека з телескопічним направляючим елементом — мінімальне, стандартна вимога для нових моделей.
 • На внутрішньому покритті застосовуються спеціальні емалі, які полегшують прибирання. Можна вибрати одну з декількох моделей з очищення приладу: пиролитическую (коли активується функція очищення, температура підвищується, із-за чого забруднення повністю випалюються, перетворюючись в золу), каталітичну (прилад очищається від бруду сам, разом з процесом приготування), або традиційну (як правило, використовується в бюджетних моделях).
 • У сучасних моделях духовок встановлюються дверцята з подвійним заскленням. Але зустрічаються варіанти, де стекол може бути більше. Це потрібно для того, щоб температура зовнішньої поверхні була менше. Щоб зберегти меблі, яка контактує з приладом, використовують систему з тангенціальним охолодженням, що також забезпечує стабільну роботу всередині електроніки.

Важливо! Вибираючи таку техніку для будинку, дійте не поспішаючи, продумуючи кожну потрібну вам деталь, щоб придбана модель повністю відповідала вашим запитам. У всіх тонкощах вам допоможе розібратися інформація з наступних наших статей:

 • Як вибрати електричну духовку?
 • Який духова шафа з НВЧ краще вибрати?
 • Вбудовувані духові шафи — рейтинг кращих моделей.

Варильні поверхні

Варочну панель можна назвати частиною плити. Без неї і вентиляційного короба теж складно обійтися на будь-якої сучасної кухні. Сьогодні можна підібрати модель з різними особливостями, серед яких можуть бути такі:

 • Комбінований варіант.
 • Електричний склокерамічний.
 • Електричний склокерамічний індукційний.
 • Електричний, з традиційними металевими нагрівачами.
 • Традиційний газовий.
 • Газовий типу “газ на склі”.

Важливо! Різним може бути і кількість конфорок. Звичні всім моделі — з чотирма, але можна купити хорошу побутову техніку з двома конфорками або взагалі одній. Головне, про що варто пам’ятати, — залежність розміру пристрою від кількості зон нагріву. Стандартні габарити класичних варіантів з чотирма конфорками — 60 див.

vbudovana tehn ka dlya kuhn yak vibrati yako f rmi 2 - Вбудована техніка для кухні — як вибрати, якої фірми?

Купуючи навіть класичну модель з чотирма конфорками, варто звернути увагу на деякі важливі фактори:

 • Самі конфорки повинні мати різні показники потужності, розміри.
 • Добре, якщо буде присутній конструкції “подвійний корони”, “потрійний корони”. Це потрібно, щоб в процесі їжі можна було використовувати більше посуду. Крім того, подібна будова сприяє прискоренню процесу приготування, а також рівномірному розподілу теплової енергії.
 • Також варто звернути увагу на функцію “автоподжиг”. Він може бути повністю автоматичним, коли для включення потрібно лише повернути регулятор інтенсивності, або такий, коли для активації повинна бути натиснута окрема кнопка.
 • Також дуже бажано присутність функції “газ-контроль”, де подача газу припиняється одразу, якщо полум’я випадково згасне.
 • Дуже бажано наявність над конфорками чавунних решіток.
 • Зазвичай конструкції виготовляються або з металу, покритого емаллю, або з нержавіючої сталі. Є ще так званий “газ на склі”, де панель з загартованого скла розташовується під конфорками внизу.

Важливо! Різні варіанти такої техніки розглянуті в нашій окремій статті з рейтингом найкращих варильних панелей.

Вбудовувані комплекти

У цьому випадку користувач відразу купує як саму варильну поверхню, так і духовку. При цьому джерело нагріву у обох пристроїв буде один. Як правило, в цій ролі виступають газ, електрика. На панелі управління розташовуються елементи, які дозволяють повністю контролювати роботу.

З одного боку, це зручно, оскільки в одній частині конструкції знаходяться всі органи, які відповідають за управління. Але може статися і так, що при виході з ладу одного з них потрібна зміна і якихось сусідніх.

Холодильники

Навіть таке габаритний прилад, як холодильник, може бути захований всередині кухонних меблів. Форм-фактор тут не має значення — покупець може підібрати будь-який варіант. Одно – або двокамерні, з морозилкою в нижній частині — будь-яке рішення відмінно впишеться в інтер’єр:

 • По функціональності вбудовувані моделі нічим не відрізняються від отдельностоящих. При їх виробництві застосовуються найбільш сучасні технології, які дозволяють якісно і довго зберігати продукти, навіть якщо вони потребують особливих умовах.
 • Можуть бути такі функції, як охолодження, заморожування в робочих камерах без інею.
 • Для продуктів може бути кілька окремих зон свіжості і багато іншого.

Важливо! Щоб підібрати модель такої техніки, яка буде зручною і придатною до дизайну і загальним облаштування вашої кухні, скористайтеся рекомендаціями зі статей:

 • Вбудований холодильник — рейтинг кращих моделей.
 • Вбудований холодильник — розміри шафи.

Посудомийна машина

Не всі, але багато хто вже встигли оцінити по достоїнству всі переваги, які надають посудомийні машини. І таке задоволення не обов’язково може бути надто дорогим. Прекрасні показник по чистоті можуть показувати і бюджетні моделі:

 • Існують види, які вбудовуються повністю. У них закрита панель управління, а всі елементи управління розташовані на “ребрі” дверцят — їх можна побачити і використовувати тільки в тому випадку, коли дверцята відкриті.
 • Можна купити пристрій з фронтальною панеллю управління. У цьому випадку декоративна панель не закриває дверцята повністю.

А ще посудомийні машини можна розділити на кілька типів, у залежності від габаритів:

 • Компактні (висота до 45 см, ширина 50-55 см).
 • Вузькі посудомийні машини (висота 85 см, ширина 45-50 см).
 • Повнорозмірні вбудовувані посудомийні машини (висота 85 см, ширина близько 60 см).

Важливо! Компактні моделі здатні вмістити до 6 комплектів посуду, вузькі — до 10, а повнорозмірних вистачає на 15-16.

Пральні машини

На сьогоднішній день ринок побутової техніки переповнений автоматизованими моделями. Та вибрати кращу побутову техніку досить складно:

 • Затока, підігрів і злив води — ось дії, які в даному випадку здійснюються автоматично. При цьому можна навіть запрограмувати момент, коли прилад переходить від однієї програми до іншої.
 • Нещодавно з’явилися машини, які підтримують велику кількість різних програм — більше 20. Але дослідження показують, що в домашніх умовах досить мати можливість роботи з декількома матеріалами: бавовною, льоном, синтетикою і шерстю.
 • FUZZY CONTROL — це одна з найбільш популярних функцій за останні кілька років. У барабан завантажується білизна, далі насипається порошок, вказується температура, а також відповідний вид прання. Пристрій сам підраховує час, який необхідно для завершення програми. Воно само розраховує, скільки його має піти для того, щоб температура досягла потрібного рівня. Кількість води також завантажується автоматично, відразу в потрібному співвідношенні.
 • Число обертів барабана під час віджиму — важливий показник для багатьох. Краще вибирати прилад з декількома режимами — так простіше працювати з різними видами тканин. Приміром, якщо можна встановити показник приблизно 400-1000 оборотів в хвилину. Не варто занадто захоплюватися великими швидкостями, так як із-за цього білизна може прийти в непридатність, особливо старе і тонке.

Важливо! Доглядаючи таку техніку для будинку, ознайомтеся з нашим оглядом, в якому наведено рейтинг кращих пральних машин щодо якості та надійності.

Якого виробника вибрати?

Сучасний ринок надає нам величезний вибір вбудованої кухонної техніки, і дуже важливо знати, як правильно вибрати, який фірми.

З найбільш відомих компаній, які займаються виробництвом вбудованої техніки, можна виділити наступні:

 • Siemens — німецька трансакційний концерн, який займається в тому числі виготовленням вбудованої кухонної техніки.
 • Electrolux — шведський виробник, який є одним з провідних світових виробників побутової техніки для кухні.
 • Krona — торгова марка з Німеччини, за замовленням якої на італійських заводах випускаються комплекти якісних і надійних побутових пристроїв.
 • Gorenje — марка зі Словенії, набирає популярність за рахунок високої якості продукції.
 • Kuppersberg — ще один виробник побутової техніки з Німеччини, який широко відомий на вітчизняному ринку.
 • Ariston — власність італійської компанії Indesit. Один з найбільш великих виробників кухонної техніки в Європі.

Важливо! Техніку якої фірми вибрати — кожен вирішує для себе сам. Перевірена часом техніка з відомих в усьому світі виробників рідко може розчарувати.

Відеоматеріал

Вибір кращої побутової техніки — питання досить відповідальний, тому при його вирішенні необхідно уважно ознайомитися з усіма технічними характеристиками того чи іншого пристрою, зважити всі переваги і недоліки, а також звернути увагу на виробника.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *