Як краще заряджати смартфон?

yak krasche zaryadzhati smartfon 1 - Як краще заряджати смартфон?

Сучасні технології досить бурхливо розвиваються, і найбільша кількість питань виникає у користувачів модних гаджетів і смартфонів, адже ринок мобільної техніки щодня поповнюється новими моделями смартфонів, розумними годинами і девайсами. Досить часто люди стикаються з проблемами, пов’язаними з зарядкою телефону, оскільки частенько її не вистачає і доводиться заряджати пристрій буквально на ходу. Якщо ви хочете, щоб акумулятор у вашому мобільному телефоні працював як можна довше, то уважно вивчіть інформацію, викладену в даній статті. Вона буде стосуватися того, як краще заряджати телефон, щоб не доводилося постійно його заряджати і остаточно не зіпсувати акумулятор.

Фактори, що впливають на швидку розрядку акумулятора

Щоб розібратися в тому, як краще заряджати телефон необхідно зрозуміти, чому він так швидко розряджається, тобто що так впливає на цей процес:

  1. Природно, на енергоспоживання смартфона впливають різні опції і додатки, встановлені на ньому, тому як саме через їх роботи витрата електрики суттєво зростає. Так, наприклад Wi-Fi, що дозволяє підключатися до мережі інтернет без спеціальних проводів, з’їдає величезний відсоток заряду. Якщо навіть цією опцією ви не користуєтеся, але функція передачі даних включена, то необхідно її відключати.
  2. Крім того, з бездротовим з’єднанням пов’язано ще безліч додатків, зокрема і операційна система Андроїд, яка регулярно оновлюється і одночасно садить батарею. Також потрібно обов’язково відключати ті опції, які впливають на витрату енергії, про яких ви самі знаєте. Зокрема, це стосується навігатора і надмірно інтенсивної підсвічування екрану в денний час. Якщо їх відключити, то ви самі помітите, наскільки довше ваш смартфон буде працювати без підзарядки.

Важливо! Новомодні дисплеї вже наділені функцією автоматичного регулювання рівня яскравості, тому при купівлі нового телефону потрібно обов’язково звернути на це увагу.

  1. Програмна оболонка від Google також має вбудовану опцію моніторингу, яка контролює активність усіх процесів, що відбуваються в пристрої. Завдяки їй можна дізнатися в будь-який час, які конкретно програми та функції впливають на зниження заряду акумулятора. Тому краще користуватися сторонніми додатками, контролюючими всі запущені програми, в автоматичному режимі оптимізують і збільшують час роботи телефону.
  2. Трохи підвищити заряд батареї допомагає і вимкнення сигналу дзвінка і інших звукових ефектів, але вібросигнал також непогано садить акумулятор. Тому щоб максимально продовжити час роботи смартфона краще встановити беззвучний режим. Якщо телефон постійно знаходиться у вас на очах, то можна спокійно відключати всі ці опції, адже ви і так побачите, що вам хтось дзвонить або пише.

Як ефективно і правильно заряджати сучасні смартфони?

Зараз ми ознайомимося з головними секретами і правилами того, як краще заряджати акумулятор телефону, щоб він працював як можна довше. Виконуючи ці нескладні поради, ви істотно збільшите тривалість роботи свого гаджета.

Правило 1

Запам’ятайте, що запорукою тривалої роботи телефону є регулярна зарядка акумулятора. Ні в якому разі не допускайте, щоб ваш пристрій разряжалось повністю, інакше — довго воно вам прослужить. Завжди підтримуйте оптимальний рівень заряду. І якщо у вас є така можливість, то постійно підзаряджайте телефон при будь-якому зручному випадку.

Правило 2

Практично всі моделі смартфонів, виготовлених маловідомими китайськими компаніями, не відключаються від зарядки автоматично. Саме тому завжди стежте за процесом зарядки і відразу вимикайте пристрій, як тільки акумулятор повністю заповниться.

Правило 3

Щоб продовжити життя акумулятора вашого телефону, хоча б раз в місяць повністю розряджайте і заряджайте його. Завдяки цим діям ви обнулите внутрішні хімічні процеси, що позитивно позначиться на подальшій роботі смартфона.

Правило 4

Не забувайте, що будь-яка сучасна техніка, зокрема мікроелектроніка, боїться перегрівів. Тому слідкуйте за температурним станом свого гаджета. Це актуально, особливо для останніх моделей пристроїв, оскільки їх продуктивність дуже висока.

Важливо! Багатоядерні процесори, працюючі в сукупності з іншими системами, змушують акумулятор дуже сильно нагріватися. Намагайтеся, щоб навантаження на телефон була мінімальною.

Краще заряджати смартфон включеним або вимкненим?

Кожен користувач хоч раз задавався питанням: як краще заряджати телефон — включеним або вимкненим? Тому саме на ньому потрібно сконцентрувати більше уваги:

  • Фахівці настійно рекомендують заряджати сучасні гаджети тільки у вимкненому стані, інакше це буде вже не зарядка, а підзарядка пристрою. Енергія, що надходить в акумулятор, буде витрачатися ще й на роботу самого телефону. І коли індикатор покаже, що він повністю зарядився, насправді це не буде означати повну зарядку, а лише закінчення процесу.
  • Потрібно врахувати і той факт, що будь-акумулятор має “пам’ять”. Тому якщо постійно його заряджати неповноцінно, то з часом він взагалі перестане заряджатися на всі 100 відсотків. Краще доводити пристрій до одного ділення і тільки потім вимикати і заряджати повністю, тоді він прослужить вам не один рік.

Відеоматеріал

Користуючись цими нехитрими рекомендаціями, ви зможете збільшити строк служби акумулятора на вашому телефоні і знизити швидкість розрядки. Обов’язково враховуйте, що всі ці рекомендації слід використовувати комплексно, щоб домогтися позитивного результату. Не забувайте постійно підтримувати рівень зарядки, уникайте перегріву, заряджайте телефон тільки вимкненим, відключайте фонові додатки, економте харчування і проводите щомісячну профілактику.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *