Як красиво повісити дощик на стіну?

yak krasivo pov siti doschik na st nu 1 - Як красиво повісити дощик на стіну?

Оригінально прикрасити свій будинок можна з допомогою світлодіодної стрічки, викладеної на стелі у вигляді незвичайного малюнка, дощику і саморобних виробів з картону. Якщо ви любите різні неординарні задуми та ідеї, то поверхню можна розмалювати акриловими фарбами. Змити їх нескладно спеціальним розчином. У цій статті ми наведемо кілька цікавих ідей, як використовувати світлодіодну стрічку для декору, як красиво повісити дощик на стіну, як використовувати інші прикраси в побуті.

Декорування стелі світлодіодною стрічкою

Зовсім нескладно прикрасити світлодіодною стрічкою стельову поверхню. Кріпиться цей освітлювальний прилад досить швидко. Фіксувати його можна за допомогою звичайного двостороннього скотчу.

Важливо! Вибираючи в якості декору світлодіодні стрічки, віддавайте перевагу універсальним RGB-виробам, які здатні випромінювати різні відтінки. Саме з їх допомогою можна створити в будинку по-справжньому святкову новорічну атмосферу.

yak krasivo pov siti doschik na st nu 2 - Як красиво повісити дощик на стіну?

Виконайте декор стелі наступним чином:

 • Нанесіть на поверхню стелі розмітку за допомогою олівця і лазерного рівня.
 • Очистіть поверхню від бруду та пилу.
 • Позначте місця для надрізу стрічки. Наріжте стрічку.

Важливо! Врахуйте, що довжина однієї секції не повинна перевищувати 3 метрів. Інакше — вона почне мерехтіти.

 • Двостороннім скотчем приклейте до стелі стрічку. Якщо ж на її зворотній стороні є клейова основа, то скотч вам не буде потрібно.
 • Підключіть пристрій до блоку електроживлення. При цьому пам’ятайте про дотримання полярності проводів.
 • На даному етапі з’єднайте прилад з контролером.
 • Перевірте якість роботи всієї конструкції. Якщо раптом ви виявите мерехтіння деяких секцій, то підключіть світлодіоди.

Прикраса стін дощиком — способи кріплення

Досить часто кріплять прикраси з дощику на стіну. Приміщення, декоровані мішурою, при світлі гірлянд виглядають неймовірно красиво. Кріпити матеріал можна самими різними матеріалами, які можна знайти в будь-якому будинку у будь-якої господині.

Дощик можна прикріпити кількома способами:

 • Волосінь і канцелярські кнопки. Даний варіант кріплення вважається найбільш надійним. Досить вставити під стелю канцелярські кнопки, натягніть між ними дві волосіні так, щоб вони перетиналися між собою. Потім просто на волосіні розвішується дощик на свій розсуд.

Важливо! Просто чудово виглядають виготовлені за такою технологією зірочки з дощику.

 • Двосторонній скотч. Використовувати цей метод кріплення можна, якщо стіни обклеєні не дуже міцними шпалерами з фактурної посипкою.
 • Мильна вода і вата. Це — не самий надійний спосіб кріплення. Щоб закріпити на поверхні дощик, необхідно змочити вату в мильній воді, потім разом з нею закріпити мішуру.
 • Голки-шпильки. За цією технологією можна кріпити до стін і стелі зірочки, сніжинки, інші прикраси, виготовлені власними руками.

yak krasivo pov siti doschik na st nu 3 - Як красиво повісити дощик на стіну?

Ідеї для декору:

 • Якщо в кімнаті є підвісні стелі, то можна закріпити дощик на двосторонній скотч між плитами. У випадку з багаторівневими конструкціями дана ідея втрачає весь сенс.
 • Нитками дощику можна надати святкового вигляду навіть люстрі, досить перехрестити їх зверху, а звисаючі кінці зв’язати в пучок. Ваша люстра опиниться в своєрідному ковпаку, який буде шикарно переливатися за рахунок денного світла.

Важливо! Продумуючи прикраси свого будинку напередодні такого чарівного свята, перегляньте також і інші наші ідеї декору:

 • Гірлянда з фетру своїми руками.
 • Як зробити сніжинку з паперу?
 • Ялинка з куль на стіні.
 • Як прикрасити кімнату на Новий Рік — цікаві ідеї.

yak krasivo pov siti doschik na st nu 4 - Як красиво повісити дощик на стіну?

Ялинка з мішури

Можна піти більш складним шляхом, трохи попрацювати, подумати і зробити з дощику на стіні ялинку, адже це — головний супутник будь-якого новорічного свята.

Виконайте декорування стіни за схемою:

 1. Першим ділом олівцем акуратно зробіть розмітку на стіні, намалюйте ялинку, щоб в результаті прикраса набуло чітких обрисів цього святкового дерева.
 2. Підготуйте непотрібні іграшки, які залишилися після прикраси будинку, дощик, шпильки. Можна також використовувати для цього старі сережки, стрічки, брошки, тасьми.
 3. З дощику зеленого або будь-якого іншого кольору зробіть окантовку намальованою ялинки, чітко по контуру прикріпіть його шпильками або скотчем.
 4. Середину можете залишити порожньою або повністю заповнити відрізками дощику зеленого кольору.
 5. Прикрасьте ялинку знайденими дрібницями і прикрасами.

yak krasivo pov siti doschik na st nu 5 - Як красиво повісити дощик на стіну?

Особливості декорування стелі акриловими фарбами

Любителі неординарних ідей, вибираючи варіант прикраси стелі, зупиняють свою увагу на акрилових фарб. З їх допомогою будь-яку поверхню можна прикрасити малюнками та зображеннями на новорічну тематику. Маючи спеціальний проектор, можна взагалі зобразити на стелі об’ємний малюнок.

Важливо! Якщо ж ви не впевнені в своїх художніх навичках, то краще розписувати поверхні за допомогою трафаретів. Виготовити їх можна самостійно із звичайного картону або гуми.

yak krasivo pov siti doschik na st nu 6 - Як красиво повісити дощик на стіну?

Потрібно виконати наступні дії, щоб самостійно розписати стелю:

 1. На поверхню нанесіть підготовлений ескіз за допомогою олівців. Якщо ж ви вирішили використовувати трафарет, то ескіз вам не знадобиться.
 2. Після нанесення ескізу розфарбуйте стелю. Першим ділом розфарбуйте великі деталі своєї композиції, потім — дрібні елементи.
 3. Невдалі лінії зітріть вологою губкою.
 4. Після фарбування всього стелі покрийте поверхню лаковим розчином.

yak krasivo pov siti doschik na st nu 7 - Як красиво повісити дощик на стіну?

Інші ідеї прикраси стелі в новорічному стилі

Тепер ви знаєте, що зробити з дощику на стіні, як використовувати світлодіодну стрічку для прикраси, як самостійно прикрасити стелю акриловими фарбами. Але на цьому перелік цікавих ідей не завершений. Також декорувати кімнату напередодні свят можна кульками. Їх можна об’єднати в гірлянду і повісити на волосінь, яка потім кріпиться до стелі двостороннім скотчем.

yak krasivo pov siti doschik na st nu 8 - Як красиво повісити дощик на стіну?

Прикрасити стелю можна також:

 1. Підробками з картону. Наприклад, виготовити фігурки сніжинок з кольорового картону. Любителі неординарних ідей можуть використовувати для своїх виробів металізовану папір. Такі вироби частіше прикрашають бісером, дрібної фурнітурою. Кріпляться прикраси до стелі двостороннім скотчем або клеєм.
 2. Кульками на нитках. Доцільно використовувати такий декор в приміщеннях з високими стелями.
 3. Шишками або горішками на волосіні. Їх підвішують до стелі за допомогою двостороннього скотча. Шишки і горішки можна покрити при бажанні водоемульсійною металізованою фарбою.
 4. Снігом. Роблять такі вироби з самої звичайної вати, яка потім скотчем кріпиться до стелі.

Відеоматеріал

Як бачите, ідей для прикраси приміщень в новорічному стилі маса, можна використовувати для цього різні вироби, в тому числі і виготовлені своїми руками. Головне — дотримуватися єдину гармонійну тематику, щоб не переборщити.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *