Як налаштувати електронні ваги?

yak nalashtuvati elektronn vagi 1 - Як налаштувати електронні ваги?

Перша річ, на яку слід звернути увагу при будь-якій дієті, — це стеження за вагою. А що нам найбільше допомагає? Правильно! — Це ваги. Але було б дуже ніяково, якщо такий “простий” сучасний прилад показував би цифру, яка в реальності не може відповідати вашому результату. Найчастіше суть цієї проблеми полягає в неправильній калібрування пристрою. Як налаштувати електронні ваги? Дана стаття допоможе вам знайти відповідь на це питання, та й не тільки на нього.

Електронні ваги

Переходимо до опису животрепетної проблеми, адже більшість власників електронних ваг починають масово позбавлятися від приладів при їх “некоректною” роботі. Варто викидати таку техніку? Далеко не завжди. Спершу вам варто познайомитися з основами.

yak nalashtuvati elektronn vagi 2 - Як налаштувати електронні ваги?

Різновиди

Спочатку потрібно розуміти, з чим ми маємо справу. Якщо мова йде про вагах, то ми можемо зіткнутися з різними їх видами:

 • Настільні. Такі ваги ми найчастіше бачимо на торгових точках ринків і магазинів. Невеликі габарити є перевагою, а обмежений межа зважування — це не такий вже і великий мінус, враховуючи сферу використання.
 • Підлогові ваги складські. “Промовиста” назва наводить на думку про те, що подібного роду пристрої використовують на оптових базах і точках. Призначені вони для зважування великих вантажів.
 • Підлогові електронні ваги. Найпоширеніші. Без них не обходиться ні один повний медогляд. Людина, яка піклується про своє здоров’я, зобов’язаний мати такий прилад.

Важливо! Ви вирішили змінити раціон харчування і вживати тільки здорову їжу? Ми підготували окремий огляд, в якому ви дізнаєтеся, які продукти корисні для здоров’я.

yak nalashtuvati elektronn vagi 3 - Як налаштувати електронні ваги?

Останні прилади можна класифікувати на декілька груп:

 • Важільні. Тут працює принцип важеля, який давним-давно описав Архімед.
 • Пружинні. Принцип роботи полягає в законі Гука.
 • Гідростатичні. А тут в основі механізму лежить вимірювання щільності речовини.
 • Тензометричні. У таких вагах деформація перетвориться в електричні імпульси, які після обробки потрапляють на дисплей у вигляді числових значень.

Мова, як ви вже змогли зрозуміти, піде саме про останніх.

yak nalashtuvati elektronn vagi 4 - Як налаштувати електронні ваги?

Принцип роботи

Пристрій ваг полягає в банальному розміщення вантажів на плоску поверхню платформи приладу, яка провокує деформацію пружних елементів під дією виникаючих сил. “Величина деформації” вимірюється за допомогою спеціальних тензометричних датчиків і характеризує масу, яку можна поспостерігати на пристрої виводу інформації. По закінченню механічних процедур на блок подається струм з певною силою, яка хитра електроніка перетворює в циферки на дисплеї.

Як налаштувати електронні підлогові ваги?

З головними нюансами роботи і сферою застосування ви познайомилися. Купуючи таку техніку, варто знати, як перевірити електронні ваги на точність.

Налаштування

Хочете знати правду про свою вагу? Тоді слід запам’ятати таку інформацію:

 1. Встановіть прилад на гладкої і міцної поверхні, надавши йому стійке положення.
 2. Включіть ваги. Здійснюється це по-різному і залежить тільки від моделі.

Більше ніяких специфічних дій для того, щоб налаштувати електронні ваги, не треба робити. Якщо ж ви хочете використовувати широкий функціонал обраної вами моделі по повній — запам’ятовування попередніх показників, отримання даних про склад м’язової, жирової маси і т. д., скористайтеся інструкцією від виробника приладу.

Важливо! Запам’ятайте, що перше включення є ключовим, тому розташування потрібно вибирати коректне.

yak nalashtuvati elektronn vagi 5 - Як налаштувати електронні ваги?

Важливо! У більшості випадків підлогові ваги купуються для контролю маси тіла. Якщо ви хочете схуднути, дієти буде не достатньо, ще будуть потрібні фізичні вправи. Читайте звід рекомендацій, як прибрати жир з преса.

Перевіряємо на точність

Маса тіла має властивість змінюватися, це завжди варто враховувати.

Важливо! Підлогові ваги призначені для використання людиною. Перевірка правильності роботи ваг різними предметами може привести до поломки.

При купівлі слід уточнити у продавця-консультанта, де розташовуються зчитувальні датчики. Зазвичай вони встановлюються у кожну з ніжок, що забезпечує максимальну точність вимірювань.

А тепер головна “таємниця”. Отримання точних свідчень не вимагає хитрою налаштування і роботи команди програмістів. Досить “багаторазового” зважування. Наприклад, п’ять разів. Дані, які ви отримаєте, допоможуть дізнатися похибка приладу.

Важливо! Прийнято вважати, що похибка не повинна перевищувати 400 грам. Якщо ж цифра перевищує допустимі значення, проблема може критися в несправної роботи сенсорів, що знімають показання.

Зазвичай вся боротьба з такою проблемою закінчується на натисканні кнопки скидання, але якщо і це не повертає ваги в працездатний стан — зверніться до майстра або доглядайте нові.

yak nalashtuvati elektronn vagi 6 - Як налаштувати електронні ваги?

Рейтинг моделей

Ну що ж. Якщо ви зрозуміли, як налаштувати підлогові електронні ваги, то можна сміливо переходити до вибору моделі. Ось невеликий рейтинг:

 1. Medisana 40419 TargetScale. Малий розмір дисплея і кусающаяся ціна компенсуються “божевільним” функціоналом: робота з мобільними пристроями, вимір температури тіла і цукру в крові.
 2. SUPRA BSS-6600 — це простий прилад, з відповідною йому маленькою ціною. Здатні виміряти вміст жирів, води, м’язової і кісткової маси, але не мають підсвічування.
 3. TANITA BC-587. Невиправдана вартість, але широкий набір функцій. У цьому плані, перша модель куди краще.

yak nalashtuvati elektronn vagi 7 - Як налаштувати електронні ваги?

Правила експлуатації:

 • Встановлюйте виріб тільки на тверду рівну поверхню.
 • Ні в якому разі не стрибайте на пристрої. Терези не є іграшкою.
 • Не зважуйте з допомогою техніки нічого, крім маси людського тіла.
 • Ставитеся до техніки дбайливо, якщо хочете довгої служби.

Важливо! Кожен чув, що страви, приготовані на пару особливо корисні для здоров’я. Якщо у вас немає пароварки — не турбуйтеся. Перейдіть за посиланням, щоб вибрати найкращий для себе спосіб готування на пару без пароварки.

Відеоматеріал

Дана стаття повинна допомогти вам “вичавити” з девайса найточнішу інформацію і продовжити термін служби. При кожному використанні пам’ятайте про найпростіших правилах експлуатації, тоді не будете розчаровані результатами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *