Як налаштувати інтернет на телефон?

yak nalashtuvati nternet na telefon 1 - Як налаштувати інтернет на телефон?

Сучасні мобільні технології надають користувачеві величезні експлуатаційні можливості, наприклад, той же вихід в простір світової мережі під назвою “Інтернет”. Налаштувати цей невід’ємний параметр не сильно-то й важко, але новачки в цій сфері дуже часто стикаються з проблемами і задають безліч питань. Як встановити інтернет на телефон, адже неправильні налаштування можуть призвести до збоїв в працездатності девайса і навіть зайвим витратам. А про ризик зараження вірусами можна навіть не говорити, тому що ця небезпека переслідує користувачів завжди. Сьогодні ми постараємося надати детальну інформацію та приділимо увагу самим основним моментам у процедурі налаштування і підключення до мобільної мережі на мобільних пристроях з встановленою операційною системою Android.

Як налаштувати смартфон для роботи в мережі?

Перш ніж приступати до внесення змін у параметри, потрібно переконатися, що ваш девайс взагалі підтримує таку функцію. Дана міра актуальна тільки для старих мобільних телефонів, оскільки кожен сучасний гаджет адаптований під вихід в мережу і може підтримувати кілька видів передачі даних.

Ознайомитися з цією інформацією завжди можна в інструкції, яка додається в комплекті до апарату. Якщо ви тільки придбали портативний комп’ютер і не займалися параметризацией, то варто приділити увагу вибору постачальника послуг. Вам в допомогу ми розглянули:

  • Варіанти кращої мобільного зв’язку.
  • Кращі сім-карти для інтернету на телефон.

Велика кількість реклами різних компаній говорить про те, що конкуренція між компаніями просто величезна. Всі намагаються принадити абонентів найбільш низькооплачуваними тарифами та вигідними пропозиціями. Краще всього вибирати того оператора, який відповідає саме вашим перевагою. Просто зв’яжіться зі службою технічної підтримки та виконайте інструкції, які вам буде диктувати навчений фахівець.

Важливо! Є і варіант ще простіше — це автоматичні настройки, який можна замовити у того ж оператора і отримати у вигляді СМС. Зазвичай для подальшої настройки навіть не доведеться що-небудь робити, оскільки натискання на СМС-повідомлення і згоду з умовами користування відразу активують цю чудову функцію.

Все це досить цікаво, але як встановити інтернет в смартфоні без звернення до оператора, маючи на руках лише куплену сім-карту?

Що потрібно зробити для активації налаштувань?

Розглянемо той випадок, коли ви не використовуєте автоматичні настройки. Давайте спробуємо налаштувати інтернет на телефоні своїми зусиллями. Для прикладу можна розглянути популярну модель мобільного пристрою на базі операційної системи Андроїд Самсунг GT-S7272 з версією 4.2.2 і оператором-постачальником послуг мобільного зв’язку МТС.

Слідувати потрібно буде такої інструкції:

  1. Натискаємо на кнопку “Home”, яка розташована в лівій нижній частині пристрою. Перед вами відкриється контекстне меню, в якому потрібно буде вибрати пункт з назвою “Налаштування”.
  2. Далі переходимо на вкладку “Інші мережі”. Перед вам знову з’явиться віконце, в якому вам рекомендується перейти на “Точки доступу”.
  3. Далі у вас є два варіанти подальшого розвитку подій: у вас відсутні точки доступу і доведеться зробити все самостійно, або потрібно просто вибрати наявну і оцінити правильність налаштувань її параметрів. Для створення потрібно буде натиснути на кнопку “Home” і натиснути на пункт “Нова точка доступу…”.

Для того щоб перевірити правильність настройок, виберіть створену точку доступу і відкрийте меню налаштувань.

Важливо! Зверніть свою увагу на те, що будь-який мобільний телефон з будь-сімкою від будь-якого оператора налаштовується аналогічним методом. Буде тільки одна вагома відмінність, яка полягає в назві точки і деяких нюансах налаштувань мобільного з’єднання. Дізнатися ці нюанси можна буде на офіційному сайті постачальника послуг.

З тим, як встановити інтернет на Андроїд смартфон все зрозуміло, але що робити, якщо виникли якісь проблеми?

З чим можна зіткнутися під час процедури?

Іноді маніпуляції з налаштуваннями можуть бути дуже складними і заплутаними. Впоратися в таких випадках самостійно буде дуже важко, тому найкращим виходом з цієї ситуації буде звернення в найближчий офіс вашого провайдера. Просто дайте свій девайс в руки консультанта і попросіть внести налаштування для отримання доступу до світової мережі. Працівник не має права вам відмовити, оскільки надання даної послуги є його обов’язком.

Якщо ви все-таки твердо вирішили довести справу до кінця самі, то спробуйте перейти на офіційний сайт оператора і відшукати покрокову інструкцію з параметрами з’єднання.

Є ще один варіант — це перехід на сайт виробника вашого апарату та пошук інструкції конкретно для моделі цього девайса.

Важливо! Краще не вдавайтеся до допомоги користувальницьких інтернет-форумів, оскільки надана інформація може втратити свою актуальність і внести некоректні зміни в роботу вашого телефону.

Навряд чи ви будете користуватися виключно мобільним інтернетом — це нерентабельно, та й не завжди ефективно. Тому краще використовувати більш швидкісні точки доступу. Тут вам можуть знадобитися і інші наші інструкції з окремої статті «Як підключити вай-фай на телефон?».

Відеоматеріал

Питання, як встановити мобільний інтернет на телефон, не такий вже і складний, оскільки цей процес для користувача стає все простіше і простіше, завдяки старанням виробників. Повторимося, що ви завжди можете звернутися до сервісного центру. В цьому випадку вам буде потрібно тільки вибрати тарифний план і насолоджуватися швидкістю з’єднання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *