Як очистити іржу з металу

Відновлення іржавого металу може зайняти багато часу, але це того варто. Провівши деякі операції, ви не тільки очистіть іржу з металу, але і відновити первісний вигляд виробу. До того ж іржа роз’їдає метал і з часом все глибше проникає в нього. Якщо періодично не видаляти іржу та не відновлювати поверхню металу, ваше металевий виріб незабаром прийде в непридатність.

Вам знадобиться:

 • Наждачний папір
 • Сталева мочалка
 • Фарба для металу
 • Грунтовка для металевої поверхні
 • Рукавички
 • Захисна маска
 • Хімічний розчин для травлення металу

Видалення іржі з металу

Видалення іржі з металу завжди використовуйте захисну маску для обличчя. Дрібні частинки, що очищається іржі будуть потрапляти у повітря, а потім і у ваші дихальні шляхи. Використовуйте рукавички для захисту рук.

 1. Є кілька способів видалення іржі з поверхні металу. Перший і найпростіший – наждачним папером. Просто зачистите наждачним папером іржаве місце, поки не видалите іржу повністю.
 2. Інший спосіб полягає в поліруванні поверхні металу сталевий мочалкою. Ви отримаєте той же ефект, як від наждачного паперу, а може бути навіть краще.
 3. При необхідності, для видалення залишків іржі з поверхні можна використати розчин для травлення металу.
 4. Дотримуйтесь інструкцій на упаковці розчину для правильного його використання. Ретельно промийте поверхню очищуваного металу для повного видалення всіх залишків хімічної речовини.
 5. Не торкайтеся голого металу своїми руками. Жир з ваших рук в майбутньому може призвести до корозії металевої поверхні. Одягайте рукавички, щоб уникнути цього.

Відновлення поверхні металу

 1. При фарбуванні всі роботи проводити в добре провітрюваному приміщенні.
 2. Якщо ви використовували розчин кислоти для травлення, то поверхня металу повинна бути загрунтована металевої грунтовкою.
 3. Після нанесення грунтовки, або якщо ви не застосовували розчин кислоти для травлення, можете наносити фарбу для металу на поверхню. Злегка відшліфуйте поверхню наждачним папером перед нанесенням останнього шару фарби.
 4. Акуратно нанесіть фарбу, слідуючи інструкціям виробника.
 5. Щоб додати блиск пофарбованої поверхні, на завершення нанесіть шар лаку для металу або емаль.
 6. Після висихання фарби фарбована металева поверхня готова до використання.

Додаткові поради

 • При бажанні, зовнішній вигляд металевої поверхні можна змінити – в магазинах з будівництва та ремонту можна знайти безліч фарб для металу різних кольорів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *