Як очистити ванну від жовтих плям

З допомогою теплої ванни і свічок ви зможете створити романтичну атмосферу, в якій можна розслабитися і відпочити від важких трудових буднів. Однак свічки після себе залишають жовті плями на бортах ванни. Деякі свічки містять барвники, які з легкістю забарвлять поверхню вашої акрилової ванни в різні кольори. На щастя, очистити акрилову ванну від плям, так і будь-яку іншу, ви зможете без особливих зусиль. Використовуйте для цього наведені нижче інструкції, а потім прочитайте розділ «Додаткові поради», щоб запобігти наступного разу поява плям від свічок.

Вам знадобиться:

 • Ізопропіловий (технічний) спирт
 • Паперові серветки
 • Миючий засіб з вмістом активного кисню
 • Вода
 • Перекис водню
 • Харчова сода
 • Пляшка з розпилювачем
 • Розчинник для фарби

Як відмити плями від свічок з акрилової ванни:

 1. По-перше, якщо на поверхні акрилової ванни залишився твердий віск, зішкребіть його. Якщо віск ще м’який, потріть його кубиком льоду – це допоможе йому швидше затвердіти і полегшить процес видалення. Після того, як ви позбудетеся від залишків воску, використовуйте один з наступних кроків, для того щоб видалити залишилися забарвлені плями. Якщо обраний метод не працює, спробуйте наступний крок.
 2. При використанні ізопропілового спирту, паперову серветку змочіть спиртом, а потім вичавте її так, щоб вона була тільки вологою і нічого з неї не капало. Покладіть вологу серветку на пляму, притисніть і залиште на кілька годин. Пляма має перейти на паперову серветку. Повторіть процес з новою серветкою стільки разів, скільки буде потрібно для того, щоб повністю очистити акрилову ванну від жовтих плям.
 3. При використанні миючого засобу з вмістом активного кисню, змішайте трохи порошку з водою до стану пасти. Нанесіть пасту на пляму і залиште на 15 хвилин. Зітріть миючий засіб і повторіть процес стільки разів, скільки знадобиться для повного видалення плями.
 4. Поєднання перекису водню з содою ефективно очищує плями. Посипте жовті плями на ванні невеликою кількістю харчової соди. Налийте перекис водню в пляшку з пульверизатором і розпиліть на соду. Зачекайте, поки сода перестане шипіти, і залиште суміш на 10-15 хвилин, а потім протріть очищається ділянку вологою ганчіркою.
 5. Розчинник для фарби може ефективно відмивати з ванни забарвлені плями. Протріть плями ганчірочкою з невеликим вмістом розчинника, залиште на хвилину, а потім промийте оброблений ділянку водою і витирають чистою ганчіркою.

Додаткові поради

 • Завжди використовуйте свічники або поставте невелике блюдце під свічки, щоб запобігти попаданню крапель воску на поверхню акрилової ванни, які можуть забарвити біле покриття.
 • По можливості, уникайте використання свічок з нафтопродуктів – вони мають сильні барвники, які буде важче видалити.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *