Як підібрати боксерський мішок по вазі?

yak p d brati boksers kiy m shok po vaz 1 - Як підібрати боксерський мішок по вазі?

Кожен спортсмен або батько, який віддає дитину на герць, знає, наскільки важливо купити боксерську грушу. Даний вид спорту неможливо уявити без цього атрибуту. Основне призначення мішка — це відпрацювання ударів і удосконалення прийомів в боксі і аналогічних видах спорту. За допомогою цього снаряда людина розвиває жорсткість, швидкість і точність махов. Як підібрати боксерський мішок по вазі — один з поширених питань початківців спортсменів і батьків юнаків, адже за допомогою цього безмовного одного можна підкорювати нові вершини! Розберемося з усіма нюансами вибору, щоб ви змогли зробити грамотну покупку.

Боксерська груша та її устрій

Вітчизняний ринок пропонує величезну кількість різних мішків для єдиноборства. Всі вони розрізняються типом, вагою, конструкцією, видом. Вищезгадані нюанси впливають на процес тренування та досягнення бажаного результату.

Набивної

Найпоширенішим варіантом придбання “безмовного одного” є набивний мішок. Такий атрибут найбільш популярний у любителів боксу. Всередині цього спортивного інвентарю використовується гумова крихта. За рахунок цієї особливості больові відчуття при тренуваннях досить незначною мірою.

Надувний

Ще одним популярним спортивним атрибутом є пневматичний або ж надувний боксерський аксесуар. Головна перевага даної моделі полягає в тому, що після удару протягом декількох секунд гума відновлюється до початкового положення. Внутрішня порожнина — це повітряна камера.

Гидрогруша

Самим сучасним, популярним і затребуваним атрибутом для єдиноборства вважається гидрогруша. Суть цього спортивного інвентарю полягає в тому, що він заповнений водою. Виготовляється він із якісної щільної гуми. Термін експлуатації такого мішка дуже великий.

Важливо! Перед тим, як підібрати боксерську грушу по вазі і придбати її, необхідно помацати спортивний інвентар. Вміст має натискатися однаково в усіх місцях. Ніде не повинно бути м’яких ділянок.

Різновиди груш

Перш ніж вирішити питання, як підібрати боксерський мішок по вазі, необхідно розглянути всі види атрибутів, які на сьогоднішній день найбільш затребувані в спортзалі для всіх видів єдиноборства. В даному випадку ми врахуємо можливі варіанти тренувань і масу.

Класична груша

Має масу від 25 до 45 кг. Даний атрибут може використовуватися як у спортзалі, так і в домашніх умовах.

Важливо! За допомогою цього снаряда ви зможете відпрацювати основні прийоми і різні комплекси ударів.

Апперкотная модель

Цей спортивний інвентар має форму циліндра. Його показник маси варіюється від 25 до 50 кілограм. Для дітей маса циліндра становить від 5 до 30 кілограм. Встановлюється мішок в горизонтальному положенні.

Важливо! Є незамінним аксесуаром для відпрацювання техніки махов знизу, яка іменується в боксі, як “аперкот”.

yak p d brati boksers kiy m shok po vaz 2 - Як підібрати боксерський мішок по вазі?

Пневматичний мішок

За допомогою цього додатка ви зможете навчитися ставити різке і стрімке удар, а також розробити комбіновані зв’язки. Головна особливість спортінвентарю полягає в тому, що він має пружний протидією. Завдяки цьому створюється невеликий ефект реального бою в домашніх умовах.

Гидрогруша

Про це спортивному інвентарі ми вже говорили вище. Він володіє високою якістю і довговічністю. Досить часто зустрічається такий атрибут у вигляді людського тіла. Це є головною особливістю і перевагою, так як ви зможете відпрацювати всі техніки на снаряді.

Важливо! Користується великою популярністю у спортсменів-початківців і досвідчених майстрів.

Настінний мішок

Цей спортивний снаряд являє собою дерев’яну рамку, яка дуже міцно фіксується до стіни. Між двох брусів вмонтований мішок, має опуклу форму.

Важливо! За допомогою даної конструкції ви зможете відпрацювати силові вправи. Найбільш популярний для відпрацювання джеби і хука.

Серійний мішок

Має масу від 60 до 110 кілограм. Незамінний аксесуар для роботи професійних спортсменів у всіх видах боксу і єдиноборства.

Важливо! Застосовується для відпрацювання забійних і серійних ударів.

yak p d brati boksers kiy m shok po vaz 3 - Як підібрати боксерський мішок по вазі?

Груша у вигляді манекена

Даний атрибут має форму людини. Його маса може бути самою різною. Якщо він наповнюється водою, то максимальний показник становить 135 кг Однак при використанні піску, маса снаряда для спорту може досягати і більшої позначки.

Важливо! Може використовуватися в спортзалі і для занять в домашніх умовах.

Чейзеров

Це — невеликий вид боксерського мішка. Головний його показник дорівнює 18 кілограмів. Має невелику свободу переміщення. Після сильного поштовху він рухається по колу і повертається у вихідне положення.

Важливо! Може застосовуватися тільки в спортзалі.

Вибрати грушу для боксу за вагою не дуже просто, так як самих різновидів спортивного інвентарю дуже багато.

Вибираємо вага груші

Одним із самих головних нюансів при купівлі спортивного інвентарю для відпрацювання будь-якої техніки є вага. Давайте більш детально розглянемо всі фактори того, як підібрати боксерську грушу по вазі.

Спортивний інвентар для боксу ділиться на три категорії:

  1. Категорія важкого інвентарю. Тут знаходяться великі циліндри. Маса атрибутів варіюється від 60 до 110 кг. Ця категорія користується популярністю у професійних спортсменів.
  2. Середня категорія. У цій групі знаходиться інвентар в межах від 30 до 60 кілограм. В даній категорії відпрацьовуються основні удари. Використовувати такі атрибути можна в домашніх умовах і в спортзалі. Середня категорія найбільш затребувана в спортивному світі єдиноборства і боксу.
  3. Категорія легких атрибутів. Маса снарядів варіюється від 5 до 30 кг. Найбільш популярна у дітей, юнаків і початківців любителів.

Важливо! Вага для щоденного тренування повинен бути таким же, як і відмітка на вагах спортсмена. В такому випадку ви досягнете дивовижного результату.

Вибираємо грушу для дитини

Отже, ви вже розібралися з тим, як підібрати боксерську грушу по вазі для дорослих. Однак для дітей існує своя група спортивного інвентарю:

  • Всі тренери радять прищеплювати любов до боксу у хлопців, віком від 3 років до 5. В такому випадку, боксерський мішок важить всього 1,5 кг. Наповнюється спортивний атрибут поролоновою крихтою.
  • Якщо вік дитини від 5 до 7 років, тоді варто віддати перевагу атрибутів, вагою близько 4 кг. В цій групі груші наповнені полегшеним піском або утяжеленним поліпропіленом.
  • Існують мішки, наповнені гумовою крихтою. Маса цього спортивного снаряда досягає 8-9 кг. Підходить для дітей віком від 8 років. При постійних навантаженнях, активних тренуваннях і дотриманні рекомендацій тренера, маса спортивного інвентарю може зростати до 16 кг.

Відеоматеріал

Ми розповіли вам, як підібрати спортінвентар, згідно перевагам і віком спортсмена. З допомогою такого мішка і наших рад ви зможете підкорювати нові вершини в світі спорту!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *