Як підібрати пульт до телевізора?

yak p d brati pul t do telev zora 1 - Як підібрати пульт до телевізора?

Всі ми знайомі з такою проблемою, коли не виходить знайти яку-небудь річ. Особливо починаєш нервувати, коли приходиш втомлений з роботи і не можеш знайти пульт від телевізора, щоб скоротати час перед сном. Зазвичай пропажа швидко знаходиться, але що робити, якщо пульт відшукати не вийшло? Та й не обов’язково втрачати пульт, щоб почати шукати йому заміну. Будь-яка техніка має певний термін служби, і пульти дистанційного управління не є винятком. Якщо відсутня можливість відремонтувати техніку своїми силами, ми йдемо в сервісні центри, але якщо і там розведуть руками, доведеться шукати заміну. В даній статті піде мова про нюанси щодо того, як підібрати пульт до телевізора.

Вибираємо пульт

З чого варто почати? Як підібрати пульт до телевізора? Не варто панікувати. Знайти на ринку товарів новий пристрій не так вже й складно, але вибирати потрібно уміючи. Нижче піде мова про критерії вибору, ознайомившись з якими, ви без праці самостійно підберете новий “аксесуар” для ТБ.

Важливо! Якщо ви вирішили перейти на цифрове телебачення, тоді вам ніяк не обійтися без придбання такого приладу, як ресивер. У ще одній нашій статті ми розповімо вам, як не помилитися і вибрати цифровий ресівер для телевізора.

Модель пульта

Якщо ви все-таки не втратили старий девайс або не викинули, подивіться його модель на корпусі. Нижня або верхня панелі корпусу повинні мати текст із зазначенням моделі, а представляє цей текст з себе найчастіше комбінацію цифр і букв.

Скористайтеся пошуковою системою, щоб вбити цю інформацію. Намагайтеся уникати помилок при вводі, інакше ризикуєте натрапити на модель, яка з вашим телевізором працювати не буде. Всі запити, відповідні набраному тексту, будуть виведені на екран. Вибирайте і замовляйте нову модель, ознайомившись перед цим з її детальним описом.

yak p d brati pul t do telev zora 2 - Як підібрати пульт до телевізора?

Модель техніки

Як підібрати пульт до телевізора LG, якщо старе пристрій втрачено або неможливо розібрати маркування на ньому? Вихід є і з цієї ситуації.

Необхідний пульт без праці можна знайти за допомогою позначення моделі, яке розташоване на самому телевізорі. Ця інформація повинна бути розташована на передній або задній панелі техніки.

Не вийшло знайти? Не біда, читайте далі.

Важливо! Також модель можна знайти і в інструкції з експлуатації пристрою, паспорті технічного обслуговування, у гарантійному талоні та будь-якої іншої документації, яка йде в комплекті з ТБ. Підібрати пульт по моделі телевізора можна і в магазинах техніки, назвавши саму модель.

Якщо звичка зберігати документи у вас відсутній, знову вдайтеся до пошуковому рядку. Просто введіть модель телевізора в Google або інший сервіс та знайдіть потрібний для спільної роботи пульт дистанційного управління.

Не виключена мала ймовірність, що вищеописані методи пошуку вам не допомогли, але зневірятися рано.

Важливо! Якщо у вас велике кухонне простір або ви просто вирішили встановити на кухні телевізор, дуже важливо підібрати модель, яка буде ідеально вписуватися в загальний інтер’єр. Допомогти вам у цьому зможе ще одна наша стаття «Який вибрати телевізор на кухню?».

yak p d brati pul t do telev zora 3 - Як підібрати пульт до телевізора?

Зовнішній вигляд

Спосіб не самий вірний, але від цього він не перестає працювати. Якщо відшукати потрібну модель за допомогою пошукового рядка виявилося для вас дуже проблематично, можете вдатися до пошуку по зовнішньому вигляді пристрою. Відкрийте каталог девайсів потрібного виробника і вибирайте модель.

Пошуки скоротять детальні описи, фотографії та інша інформація, з якою ви можете ознайомитися в каталозі пристроїв. Просто “гортайте сторінки і шукайте вже давно знайомий вам образ, або скористайтеся описами товарів, щоб виявити необхідний апарат.

Важливо! Не варто забувати, що більшість моделей пультів від одного виробника, швидше за все, зможуть працювати з вашим телевізором. Перед купівлею такого пульта рекомендується докладно ознайомитися з описом пристрою або проконсультуватися з фахівцем.

yak p d brati pul t do telev zora 4 - Як підібрати пульт до телевізора?

Допомога консультанта

Дізнатися, як підібрати пульт для телевізора, можна за допомогою консультанта з магазину, домовившись з ним по гарячій лінії. Вам досить докладно описати свою проблему, відповісти на кілька питань, і незабаром ви зможете порадувати себе новою покупкою.

Важливо! Не будемо забувати, що зараз 2017 рік, і звернутися за допомогою можна не тільки за допомогою дзвінка. Існують тисячі інтернет-магазинів, на сайтах яких регулярно знаходяться в мережі онлайн-консультанти. Опишіть йому свою проблему письмово, дочекайтеся відповіді і рекомендацій до вибору.

yak p d brati pul t do telev zora 5 - Як підібрати пульт до телевізора?

Лайфхак

Ви можете заощадити грошей на покупку пристрою від офіційного виробника і відправитися зі старим пультом, якщо він не був загублений, прямо на радіоринок. Там ви зможете підібрати підходящу “репліку”, яка також добре справляється зі своїми завданнями, так і коштує значно менше. Також ви можете спробувати щастя на сайтах, які базуються на продажах, та придбати девайс прямо з рук, ще й за хорошою ціною.

Важливо! Для того щоб переглядати супутникове телебачення, вам обов’язково потрібно придбати тарілку. У ще одній нашій статті наведена інформація про види, можливих діаметрах і матеріали, з яких їх виготовляють. Щоб ознайомитися з нею, клікніть по прямой ссылке «Яку тарілку вибрати для телевізора?».

Відеоматеріал

Не так вже і складно. Інфокомунікації і різноманітні інструкції роблять людський побут куди простіше, ніж десятки років тому. В наш час пошук чого-небудь — це справа п’яти хвилин, що не може не радувати. Будьте акуратні при експлуатації електротехніки і не втрачайте речі!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *