Як почистити норкову шубу в домашніх умовах: наводимо в порядок білу і темну шубу з норки

Наближається зима, значить пора діставати з шафи улюблену норкову шубку, приводити її до ладу, почистити і провітрити. Адже провисевший все літо в шафі хутро втрачає блиск і набуває не дуже приємний, якийсь несвіжий запах, а на світлому хутрі можуть проступити плями від духів, крему для особи або тональної основи. Багато жінок не довіряють чищення хутряних виробів хімчистки, тому питання, як почистити норкову шубу в домашніх умовах, залишається як і раніше актуальним.

yak pochistiti norkovu shubu v domashn h umovah navodimo v poryadok b lu temnu shubu z norki 1 - Як почистити норкову шубу в домашніх умовах: наводимо в порядок білу і темну шубу з норки

Зміст
  1. Секрети чистки хутра норки в домашніх умовах
  2. Чистка білої шуби
  3. Щоденний догляд за хутром норки
  4. Як вивести пляму з норкової шуби

Секрети чистки хутра норки в домашніх умовах

Найпоширеніші способи почистити норкову шубу в домашніх умовах – сухий картопляний крохмаль або манна крупа. Шубу потрібно розкласти на горизонтальній поверхні, густо присипати крохмалем або манкою, без зусиль потерти руками, як при пранні, залишити хвилин на п’ятнадцять, максимум на півгодини, і витрусити. Крохмаль і манка вбирають жир, збиваються в грудки і набувають темно-сірий відтінок. Процедуру чищення слід повторити ще раз, а після такої обробки хутро стане чистим, блискучим і м’яким на дотик, підуть сторонні запахи, освежатся залоснившиеся місця.

У цього методу є один істотний недолік – крохмаль дуже складно витрусити їх хутра. З манною крупою все йде трохи легше, але теж не курорт. Шубку доведеться енергійно витрушувати досить довго. До того ж весь процес такого очищення краще не проводити в квартирі, тому що, крім шубки, вам доведеться вичистити всі приміщення, адже найдрібніші частинки крохмалю і манки розлетяться по всій кімнаті.

В процесі очищення шуби крохмалем, краще прикрити волосся косинкою і надіти марлеву пов’язку або просто зав’язати рот і ніс клаптем тканини, інакше крохмаль заб’ється вам у волосся, і його найдрібніші буде нелегко вимити, а надихатися ним, теж не дуже приємно.

Ще одна відповідь на питання, як почистити норкову шубу в домашніх умовах, такий: в зоомагазині купіть тирсу, змочіть їх в очищеному бензині і гарненько відіжміть, щоб бензин не капав з них на хутро. Розкладіть шубу на горизонтальній поверхні і присипте тирсою. Коли тирса висохнуть, струсіть їх м’якою щіткою, повісьте шубку на плічки і гарненько провітріть.

Чистка білої шуби

Ще складніше вирішити проблему, як почистити білу норкову шубу. Біле хутро добре очищається від забруднень крохмалем і манною крупою, як і кольоровий, проте білий хутро жовтіє з часом і набуває неохайного і малопривабливий вигляд. Щоб очистити білу шубку від жовтизни, налийте в пульверизатор перекис водню і обприскайте хутро, потім повісьте шубку на плічки і просушіть при кімнатній температурі. Такий метод вже перевірений поколіннями, проте, на всяк випадок, спочатку спробуйте обробити перекисом невелику ділянку хутра в малопомітному місці.

yak pochistiti norkovu shubu v domashn h umovah navodimo v poryadok b lu temnu shubu z norki 2 - Як почистити норкову шубу в домашніх умовах: наводимо в порядок білу і темну шубу з норки

Щоденний догляд за хутром норки

В процесі шкарпетки шуби досить часто потерпають від погодних умов: вранці одягаєш свою норкову улюбленицю, щоб прогуляти по свіжого сніжку, а до вечора вся ця білосніжна краса перетворюється на огидну бруд. Поки їздиш додому – весь поділ заляпаний брудом, зіпсована не тільки шуба, але і настрій. Брудний поділ потрібно обтерти сухою чистою тканиною, обов’язково по зростанню хутра, щоб не втерти бруд в подпушек. Шубу висушіть при кімнатній температурі, ні в якому разі не використовуйте для сушіння хутряних виробів обігрівачі і батареї. Залишки бруду вычешите м’якою щіткою по зростанню ворсу.

Як вивести пляму з норкової шуби

Якщо на норковій шубці з’явилася пляма, наприклад, якщо ви облилися кави або соком, то пляму потрібно акуратно замит теплим мильним розчином. В теплу воду додайте трохи шампуню або іншого м’якого миючого засобу, і протирайте хутро м’якою щіткою. Робіть це акуратно, щоб шуба не промокала.

Жирні плями від тонального крему або помади можна виводити медичним спиртом. Змочіть ватяний диск в спирті, і акуратно протріть забруднене місце. Ще такі плями виводяться очищеним бензином, змішаним з картопляним крохмалем.

Чистити норкову шубку в домашніх умовах можна, однак, хутряний виріб все ж краще очищати в спеціальній хімчистці.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *