Як почистити ортопедичний матрац від сечі

Процес видалення сечі з ортопедичного матраца аналогічний очищення звичайного матраца. Коли сеча або будь-яка інша рідина потрапляє на матрац або оббивку м’яких меблів, вона вбирається вглиб волокон, залишаючи забарвлене пляму і неприємний запах. Виконайте наступні дії, щоб почистити ортопедичний матрац від сечі і позбутися від будь-якого з’явився запаху.

Вам знадобиться:

 • Паперові рушники
 • Підгузник (памперс)
 • Книги
 • Вода
 • Засіб для видалення сечі домашніх тварин (людей) з ензимами
 • Пилосос

Видалення плям сечі з матраца:

 1. Для свіжих плям сечі. Промокніть забруднений ділянку матраца паперовими рушниками, щоб видалити якомога більше сечі. Щільно притискайте паперові рушники до плям – це сприяє кращому усмоктуванню сечі, яка просочилася в поліуретанову піну (наповнювач ортопедичного матраца). Крім того, ви можете покласти підгузник (памперс) на плями сечі та придавити зверху кількома книгами. Залиште підгузник приблизно на годину, щоб він увібрав вологу по максимуму. Підгузник добре справляється з видаленням вологи, оскільки містить відмінний абсорбуючий наповнювач.
 2. Для старих плям сечі. Добре змочіть висохлі плями сечі водою, а потім промокніть воду рушником, щоб видалити якомога більше залишків сечі.
 3. Використовуйте засіб для видалення сечі домашніх тварин з вмістом ензимів, яке буде безпечним для покриття вашого матраца.
 4. Дотримуйтесь інструкцій на етикетці обраного очищаючого кошти. Як і зазвичай, очисником рясно змочують пляма сечі і дають йому вбратися глибоко в поліуретанову піну. Використовуйте трохи більше очищаючого кошти, ніж було сечі – так воно вбереться до такого ж рівня, як і сеча.
 5. Дочекайтеся, поки матрац повністю висохне. Для ортопедичного матрацу з наповнювачем з поліуретанової піни це може зайняти від декількох годин до декількох днів. Спрямований на мокрий ділянку вентилятор прискорить час висихання. Однак засобу для видалення сечі потрібно час, щоб ензими подіяли. Тому, перш ніж використовувати вентилятор, зачекайте деякий час.
 6. Пропилососьте матрац, щоб видалити залишки миючого засобу.
 7. При необхідності, процес очищення повторіть ще раз. Повторення процесу, швидше за все, знадобиться при сухої, спекотної погоди, тому що миючий засіб швидко висихати, не встигаючи прибрати сечу з матраца. У такому випадку вам допоможе поліетиленова плівка. Накрийте оброблений ділянку плівкою і волога під нею буде зберігатися набагато довше.
 8. Якщо після висихання матраца залишається неприємний запах, рясно засипте очищається ділянку харчовою содою і залиште на кілька годин або на ніч, а потім пропилососьте його.

Додаткові поради

 • Не чистіть ортопедичний матрац будь-якими хімічними засобами перед використанням засоби для видалення сечі домашніх тварин з ензимами, так як це зменшить ефективність самих ензимів.
 • Якщо вам знадобиться матрац до його повного висихання, покладіть складене банний рушник на вологе місце, а потім постеліть наматрацник і простирадло поверх рушники.
 • Непромокаючий наматрацник допоможе запобігти попадання сечі в матрац і значно полегшить усунення наслідків подібних нещасних випадків.
 • Якщо у вас або ваших близьких нічне нетримання сечі, спробуйте використовувати энурезный будильник.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *