Як почистити пральну машину від іржі

Іржа в пральній машині може зіпсувати зтирається білизна або одяг. Її поява – це справа часу, а безліч причин виникнення не завжди дозволяють передбачити і уникнути такої напасті. Прочитайте список можливих причин появи іржі для визначення джерела її виникнення і пошуку можливого вирішення проблеми. Визначивши джерело, ви зможете почистити пральну машину від іржі, використовуючи нижченаведені рекомендації.

Як очистити пральну машину від іржі

  • Проблема іржі може варіюватися від декількох невеликих плям на одязі після прання до величезних іржавих ділянок по всій машині. Від масштабів розвитку іржі, а також від розташування проблемних ділянок залежить ремонтопридатність вашої техніки. Обстеження машинки ви можете провести самі або викликати для цього фахівця.
  • Якщо всередині машинки ви помітили наліт іржі, то спробуйте його видалити. Для цього запустіть програму прання з використанням максимальної температури, і додайте дві склянки лимонного соку (100 грам лимонної кислоти) у воду або відсік для порошку.
  • Якщо поржавів барабан пральної машини і попередня рекомендація не допомагає, то, швидше за все, його доведеться міняти. Пошукайте комплектуючі до стиралкам в Інтернеті або замовте в сервісному центрі. Можна використовувати запчастини від несправної техніки.
  • На проблемні ділянки всередині і зовні машинки можна спробувати нанести захисне покриття. Це тимчасове рішення, але воно зможе відтермінувати купівлю нової пральної машини на кілька місяців, а іноді і більше. Для отримання додаткової інформації щодо цього, дивіться наше керівництво з очищення металу від іржі і відновлення поверхні.
  • Плями іржі на постиранном білизна або одяг можуть з’явитися з-за води, а не машинки. Іржа в трубах може потрапити у воду в пральній машині, а потім вступити в контакт з одягом. На жаль, крім заміни пошкоджених труб, немає ніякого способу, щоб вирішити цю проблему.

Додаткові поради

  • Поради та рекомендації по виведенню іржавих плям з одягу можете знайти в нашому керівництві Як видалити іржу з одягу.
  • Перевірте гарантію на пралку, протягом декількох років виробник гарантує відсутність іржі на металевих частинах свого виробу. При гарантійному випадку звертайтеся в сервісний центр у своєму населеному пункті.
  • Якщо у вашій пральній машині з’явилася іржа, то, швидше за все, вона з’явиться знову навіть після профілактичних заходів. Тому постійно спостерігайте за машинкою при кожному пранні, щоб виявити проблему на ранніх стадіях.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *