Як почистити унітаз содою і оцтом

Як почистити унітаз содою і оцтом? Ми користуємося туалетом по кілька разів в день. Тому не дивно, що унітаз доводиться постійно чистити. Для цих цілей відмінно підійдуть такі народні засоби, як харчова сода і столовий оцет. Харчова сода, сама по собі, дуже ефективний миючий засіб для ванної кімнати і туалету. Однак, харчова сода в поєднанні з оцтом є більш ефективним чистячим засобом проти стійких туалетних плям і цвілі. Далі ми розповімо вам, як почистити унітаз содою і оцтом. Ці прості, а головне дешеві кошти, змішані належним чином, зроблять ваш туалет і ванну чистими, а також приберуть будь-які неприємні запахи – і при цьому не вимагають особливих зусиль!

Вам знадобиться:

  • 1-2 склянки столового оцту
  • 1/2-1 склянку харчової соди

Як почистити унітаз народними засобами: содою і оцтом

Почистити унітаз содою і оцтом можна двома способами:

  1. Засипте пів склянки харчової соди в чашу унітазу, а потім залийте туди оцет. Намагайтеся рівномірно обробити всю внутрішню поверхню чаші. Через 10-30 хвилин (в залежності від кількості плям і цвілі) почистіть унітаз туалетним йоржиком. Для очищення зовнішньої частини унітазу змішайте половину склянки соди з теплою водою і нанесіть на брудні ділянки. Потім використовуйте залишився оцет, щоб остаточно вичистити унітаз. От і все! Тепер ваш унітаз чистий і добре пахне.
  2. Інший спосіб чищення полягає у використанні оцту в першу чергу. Візьміть повний стакан оцту і обробіть їм всю поверхню унітазу, як всередині, так і зовні. Через 20-30 хвилин візьміть туалетний йоржик, змочіть в унітазі і витягніть. Посипте йоржик жменею соди і з його допомогою почистіть унітаз. Повторюйте цю процедуру до тих пір, поки повністю не очистіть чашу унітазу. Змішайте залишки соди з теплою водою і використовуйте суміш для видалення залишилися брудних плям і цвілі, якщо такі є. Потім протріть унітаз залишилися оцтом.

Перший спосіб по ефективності не поступається другому, але більше підійде тим, кому противний запах оцту. Адже у другому способі цілих півгодини вам доведеться миритися з гострим неприємним запахом в туалеті.

Іноді для розв’язання найпростіших побутових завдань підійдуть прості та доступні народні засоби. В більшості випадків немає необхідності йти в магазин і купувати недешеве спеціальний засіб для чищення унітазів.

Паста з бури

Для дійсно стійких плям від жорсткої води, спробуйте використовувати пасту Borax.

  1. Перекрийте воду в туалеті за допомогою крана, а потім спустіть воду в унітазі , щоб перехилити чашу . Це необхідно для того, щоб плями від жорсткої води не були покриті водою.
  2. Зробіть пасту, змішавши 1/2 чашки бури і достатня кількість оцту для утворення густої пасти.
  3. Нанесіть пасту негайно на плями жорсткої води в туалеті, щоб вони повністю вкрилися пастою. Бура швидко затвердіє, тому не додавайте оцет, поки не будете готові нанести пасту.
  4. Залиште пасту на 15-20 хвилин.
  5. Видаліть пасту і плями, вичистивши нейлоновою щіткою з жорсткою щетиною. Промийте унітаз, щоб сполоснути.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *