Як поставити шпалери на робочий стіл?

yak postaviti shpaleri na robochiy st l 1 - Як поставити шпалери на робочий стіл?

Не завжди серйозні речі повинні виглядати строго. Кожен працівник, який проводить години в офісному приміщенні, зробить приємний інтер’єр навколо свого простору. Винятком не є і персональний комп’ютер, який людство використовує повсякденно. Чим саме можна прикрасити монотонний процес експлуатації пристрою? Спробуйте встановити нове оформлення свого робочого столу. Сьогодні це може зробити кожен, а інтернет-технології тільки сприяють пошуку самого цікавого дизайнерського рішення. Розглянемо, як поставити шпалери на робочий стіл.

Як поставити шпалери на свій комп’ютер?

Досить часто при зміні операційної системи на комп’ютері виникає безліч нових питань. Один з них — встановити шпалери на комп’ютер? Здавалося б, немає нічого простіше, але в кожній операційній системі існують свої нюанси персоналізації. Сьогодні ми поговоримо про те, як персоналізувати особистий простір на ОС Windows

Важливо! Працюючи за комп’ютером, зовсім не обов’язково використовувати стандартні заставки робочого столу. Ви можете завантажити і встановити фото тварин, квітів, красивих пейзажів і щодня насолоджуватися приємними зображеннями. Не знаєте, як це зробити? Читайте в ще одній статті нашого сайту про те, як встановити заставку на екран комп’ютера.

Windows 7

Щоб приступити до оформлення робочого столу, ми склали докладну інструкцію, з якої буде корисно ознайомитися новачкам:

 1. Клацніть правою кнопкою миші на порожньому місці робочого столу.
 2. Ви побачите перед собою контекстне меню, в якому необхідно вибрати пункт “Персоналізація”.
 3. Відкриється панель персоналізації, в якій треба відшукати пункт “Фон робочого столу”.
 4. Виберіть папку для фону.
 5. Ознайомтеся з варіантами відображення картинок: “Розтягнути” або “Заповнити”.
 6. Після установки необхідних параметрів підтвердіть свої дії натисненням на клавішу “Зберегти зміни”.

В тій же панелі персоналізації є можливість поміняти кольорову схему всіх вікон.

Важливо! Існує одна хитрість, яка буде корисна власникам комп’ютерів з малою продуктивністю. У налаштуваннях ви можете вибрати спрощений варіант оформлення, який допоможе знизити навантаження на обробку графічних даних.

yak postaviti shpaleri na robochiy st l 2 - Як поставити шпалери на робочий стіл?

Пункт “Персоналізація” відсутня?

Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, найімовірніше, ви використовуєте версію Віндовс 7 нижче “Домашньої розширеної”. Для таких випадків існують онлайн-сервіси, такі як desktopmania.

Важливо! Головне переваги такого ресурсу — це можливість вибору фону на самому сайті, не буде необхідності зберігати графічні файли в пам’яті пристрою.

Для того щоб встановити фон десктопа, вам необхідно зайти на сайт подібного сервісу та зареєструватися. Після цих дій ви зможете використовувати абсолютно всі можливості софта, який необхідно завантажити після реєстрації для зміни шпалер. Інтерфейс софтвера дуже зрозумілий і має при цьому множину параметрів для персоналізації.

Важливо! Якщо ви зіткнулися з труднощами при експлуатації програмного забезпечення, знайдіть розділ “Допомога” на моєму сайті.

yak postaviti shpaleri na robochiy st l 3 - Як поставити шпалери на робочий стіл?

Швидкий спосіб

Якщо ви тільки почали користуватися Windows 7 і не хочете забивати собі голову зайвою інформацією , то щоб поставити шпалери на робочий стіл:

 1. Скачайте будь вподобане зображення з інтернету.
 2. Для завантаження необхідно натиснути правою кнопкою миші по точковому малюнку та виберіть “Зберегти зображення як…”, вказавши шлях для завантаження файлу.
 3. Тепер тикніть на нього ПКМ (правою кнопкою миші, виберіть у контекстному меню пункт “Зробити фоновим зображенням робочого столу” і насолоджуйтесь новим фоном.

Важливо! У Windows 8, 8.1, 10 встановлення фонового зображення відбувається за таким же принципом, як було описано вище.

yak postaviti shpaleri na robochiy st l 4 - Як поставити шпалери на робочий стіл?

Власникам Windows XP

Як встановити шпалери на комп’ютер з ОС Windows XP? Для початку варто визначитися з дозволом екрану вашого пристрою. Натисніть на порожній простір робочого столу правою кнопкою миші і виберіть опцію “Властивості”, яка буде знаходиться в меню. Потім перейдіть в пункт “Настройки” і “Дозвіл екрану”. Після того, як визначилися з потрібними розмірами, можна приступати до наступних дій.

Важливо! Сьогодні дуже модно встановлювати або анімовані живі шпалери на екрані комп’ютера і інших гаджетів. На жаль, у багатьох виникають труднощі у спробі встановлення такої заставки. Щоб ви не виявилися в числі тих, хто зазнав невдачі, ознайомтеся з корисною інформацією про те, як зробити анімований робочий стіл.

Спосіб перший:

 1. Визначтеся з зображенням, яке збираєтеся встановити фон десктопа. Відшукати потрібну картинку легко за допомогою пошукових систем.
 2. Натисніть ПКМ на зображенні з певними значеннями роздільної здатності екрана. Після цих дій відкриється меню, за допомогою якого ви зможете завантажити цей файл.
 3. Натисніть ПКМ по викачаного зображення, а в меню, знайдіть і виберіть “Зробити фоновим малюнком робочого столу…”.

Важливо! У вас є улюблена фотографія з вашим зображенням або дорогих вам людей, яку ви хотіли б споглядати щодня? Пропонуємо вам зробити її заставку робочого столу. Вивчивши ще одну нашу статтю, ви дізнаєтеся про те, як поставити фотку на робочий стіл.

yak postaviti shpaleri na robochiy st l 5 - Як поставити шпалери на робочий стіл?

Спосіб другий

Спосіб вище не зміг допомогти вам зрозуміти, як встановити нові шпалери на робочий стіл? Спробуйте інше рішення:

 1. Перейдіть в меню “Пуск”, за допомогою натискання на відповідну іконку в лівому нижньому кутку екрана.
 2. У списку, що відкрився, виберіть пункт “Панель управління”.
 3. Перед вами з’явиться меню, в якому необхідно буде знайти групу “Управління та персоналізація” і відкрити вікно “Зміна фонового малюнка робочого столу”.
 4. Вкажіть шлях до нового зображення за допомогою кнопки “Огляд”.

Відеоматеріал

Непогано для початку! Тепер ви без праці зможете прикрасити свою роботу і відпочинок якими фотографіями, картинками і зображеннями на тлі вашого десктопу ноутбука або стаціонарного ПК.

Матеріали використанні за сайту cikave.pp.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *