Як повісити телевізор на стіну з гіпсокартону?

yak pov siti telev zor na st nu z g psokartonu 1 - Як повісити телевізор на стіну з гіпсокартону?

Неможливо не любити кухню. Це приміщення є найулюбленішим місцем практично у всіх мешканців будинку, адже саме тут проходить важлива частина нашого існування. З цієї причини багато людей воліють мати на кухні телевізор. Що може бути краще перегляду ранкового випуску новин або улюбленої передачі за чашкою кави і теплим сніданком? Але багато стикаються з такою проблемою, коли девайс просто ніде розмістити — бетонні стіни чим-небудь завішені або недоступні. Залишається тільки гіпсокартонна стіна. Як повісити телевізор на стіну з гіпсокартону так, щоб він міцно тримався? Давайте шукати варіанти вирішення цієї проблеми разом.

Кріпимо телевізор на стіну з гіпсокартону

Перед купівлею гаджета варто звернути увагу на кронштейн, який нерідко йде в комплекті. Іноді в коробці цього механізму можна не виявити, тоді доведеться купувати його самостійно. Для нашого випадку кронштейн повинен зовні нагадувати “метелика”, для того щоб з одного боку кріпитися на стіну, а з іншого — на задню панель телевізора. Щоб ви підібрали ідеальний за розміром і пристрою надійне кріплення, скористайтеся інформацією з статті «Вибір кронштейна для телевізора».

Компоненти для монтажу

Для того щоб все пройшло вдало, потрібно вибрати якісні пластмасові дюбелі. Адже нерідко саме через них стіни обвалюються, а улюблені дисплеї розбиваються вщент. А справа в тому, що ті дюбеля, що йдуть в комплекті, годяться тільки для бетонних стін, а ми маємо справу з гіпсокартоном.

Найкраще підвішувати прилад, використовуючи дюбеля-саморізи. Такі заходи актуальні для тієї ситуації, в якій потрібно розмістити конструкцію кронштейна на гіпсокартоні. Такі кріплять елементи можна знайти абсолютно в кожному будівельному магазині. Звіртеся з діаметром прорізів у конструкції кріплень, для того щоб підібрати відповідний дюбель, інакше — він не тільки не прикрепится, але і не буде задовольняти своєї головної функції — надійної фіксації.

Важливо! Не поспішайте свердлити отвори. Для початку ретельно продумайте розташування ТВ-панелі, виходячи з практичних міркувань і особливостей інтер’єру. Почитайте наші статті, в яких ви отримаєте цікаві ідеї та корисні поради:

  • Дизайн стіни з телевізором.
  • Відстань від телевізора в залежності від діагоналі.

Підготовка до монтажу

Як закріпити телевізор на стіні з гіпсокартону? Що нам знадобиться?

  • Найкраще для нашої справи підійдуть дюбелі типу “метелик”, які в самому закінчення вкручування розтискаються і тим самим міцно фіксують всю конструкцію.
  • Для деяких випадків потрібно поповнити свій інструментарій і придбати спеціальний пістолет, який допоможе домогтися розтиснення. Актуальний такий прилад буде для тих випадків, коли дюбель оснащений глухий капелюшком.
  • Якщо ви не хочете витрачати гроші на зайві інструменти, то можете обмежитися компонентами з хрестової різьбленням. Тоді вам знадобиться тільки звичайна викрутка.

Якщо ви підготували все для монтажу, можна визначатися з місцем розташування телевізора. Обрану позицію слід позначити маркером або олівцем, а вже після, зробити дрилем кілька акуратних отворів, які відповідають діаметру дюбеля. Надалі вам потрібно буде взяти сам дюбель, витягнути з нього саморіз та розмістити цей компонент прямо в стіні.

Важливо! Діяти потрібно з особливою обережністю, щоб не нанести пошкоджень гіпсокартону. Очевидно, що молоток буде ворогом для проведення монтажу такого виду.

Якщо кріпильний елемент на своєму місці, то можна братися за вкручування в нього самореза. Зверніть увагу на те, що повинен обертатися тільки саморіз, якщо так і є, то ви все робите правильно.

Важливо! Для перегляду ТБ-каналів у гарному якості вам знадобиться не тільки сама панель, але і додаткові комплектуючі. Дізнайтеся:

  1. Як вибрати цифровий ресівер для ТБ?
  2. Як вибрати супутникову антену?

yak pov siti telev zor na st nu z g psokartonu 2 - Як повісити телевізор на стіну з гіпсокартону?

Етап монтажу

Кріплення телевізора на гіпсокартонну стіну повинно починатися з кріплення кронштейна і закінчуватися на самій плазмі. Дуже часто в інструкціях рекомендують починати з зворотного, радячи прикріпити конструкцію пристрою і тільки потім вішати все це справа на стіну. Насправді, так робити не варто, оскільки так можна зіткнутися з безліччю труднощів і незручністю.

Важливо! Зверніть увагу на те, що відстань від закріпленого кронштейна до телевізора до стінки вийде дуже вузьким, що завадить надалі проникнути в це простір рукою. Тому прикручуємо механізм на стінку, а тільки потім прикріплюємо до нього телевізор.

Також слід додати, що сам ТВ-приймач закріпити на конструкції без чиєї-небудь допомоги у вас не вийде. І справа тут зовсім не у ваших силах, це просто нереально провернути фізично. Але незважаючи на це, відстань між дисплеєм і стіною все одно буде маленьким, але куди зручніше, ніж в інших обставинах. Такі умови найбільше підходять для монтажу на гіпсокартонну стіну. На цьому етапі найкраще озброїтися кутовий викруткою, яка вам і допоможе впоратися з дюбелями.

Важливо! Якщо у вас все вийшло, то не поспішайте випускати з своїх рук телевізор. Починайте повільно і обережно прибирати з нього руки, поки не переконаєтеся в тому, що вся конструкція досить міцна і виглядає надійно. Можете трохи поворушити все це справа, для того щоб перевірити якість виконаної роботи, адже краще кілька разів перевірити, ніж кілька разів переробляти. На завершення візьміть одну із запропонованих ідей, щоб довести все до досконалості і заховати дроти від телевізора на стіні.

Відеоматеріал

Якщо вас запитають: чи можна повісити телевізор на стіну з гіпсокартону, то можете сміливо відповідати — так, адже ви впоралися самі, навіть не вдаючись до допомоги майстра!

Інформація взята з infa100.net

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *