Як позбавитися від запаху гасу в пральній машині

Якщо ви виперіть в своїй машині одяг або ганчірки, просочені гасом, то позбавитися від запаху гасу в пральній машині буде нелегко. Звичайними методами прибрати запах з пральної машини швидше за все не вийде.

Гас, як і бензин – це продукт перегонки нафти, який має дуже сильний і стійкий запах. Для того щоб видалити запах гасу з пральної машини потрібно знежирення всіх її нутрощів, для того щоб зруйнувати пахучі масляні молекули. Ось кілька варіантів, як назавжди позбавити вашу пральну машинку від запаху гасу.

Вам знадобиться:

 • Знежирювачах (цитрусовий або автомобільний знежирювачах, миючий засіб для посуду або бура (Borax))
 • Гаряча вода
 • Пральний порошок
 • Оцет або харчова сода

Як прибрати запах гасу з пральної машини:

 1. Виберіть знежирювачах з наведеного вище списку. Цитрусові знежирюють кошти можна купити в автомобільних магазинах і відділах побутової хімії. Перед застосуванням прочитайте інструкцію, щоб переконатися, що обраний миючий засіб підходить для використання при пранні білизни.
 2. Залийте рекомендована кількість обезжиривателя в пральну машинку.
 3. Заповніть пралку гарячою водою.
 4. По можливості, додайте кілька старих рушників або іншого білизни в бак. Під час роботи пральна машина буде змішувати ці рушники, витираючи внутрішні стінки.
 5. Виконайте повний цикл прання.
 6. Якщо сильний запах гасу або важко видаляється, то буде корисно зупинити пральну машинку через кілька хвилин після запуску програми прання, щоб знежирювачах довше міг впливати на пахучі масляні молекули. Через 1-2 години запустіть програму прання заново.
 7. Після завершення прання витягніть всі рушники або білизна, яке знаходилося всередині машини.
 8. Принюхайтесь близько пральної машинки.
 9. Якщо запах гасу ще залишився, знову повторюйте вищевказані кроки до тих пір, поки не позбудетеся від нього повністю.
 10. Якщо ваша одяг пропах димом, посипте її харчовою содою або додайте одну склянку столового оцту в воду під час циклу прання.
 11. Вивісьте одяг на свіжому повітрі і провітрюйте до тих пір, поки всі сліди гасу не втечуть.

Додаткові поради

 • Не сушіть одяг, яка пахне гасом, в сушарці! Від впливу сильного нагрівання вона може спалахнути. Позбавтеся від всіх слідів гасу, перш ніж починати нормальне використання пральної машинки!
 • Якщо запах гасу не видаляється навіть після декількох циклів прання, спробуйте вичистити нутрощі пральної машини вручну. Для цього можете використовувати обезжирюючі засобу із списку на початку статті, а також спробувати застосувати спеціальний шампунь для боротьби з жирними забрудненнями.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *