Як позбавитися від запаху рушників

Як позбавитися від запаху рушників? Буває, ви витираєте обличчя і розумієте. Що ваше рушник, навіть якщо воно свіже, має неприємний, затхлий запах. Противно! На щастя, позбутися від неприємного, затхлого запаху рушників можна за допомогою декількох простих прийомів і рад. Читайте далі, щоб дізнатися, як позбавитися від смердючих рушників назавжди!

Чому рушники смердять вогкістю?

З часом накопичення миючих засобів та пом’якшувачів тканини може перешкоджати швидкому всмоктуванню і висиханню рушників. Це може призвести до швидкого зростання бактерій. Які і є джерелом неприємного запаху рушників!

Як позбутися від затхлого запаху рушників

Помістіть свої рушники в пральну машину. Але замість миючого засобу додайте в бак один стакан оцту. Встановіть програму, що відповідає матеріалу рушників. Температуру води при цьому виставте максимально гарячу. І проведіть звичайну прання. (Не додавайте миючий засіб!)

У дев’яноста відсотках випадків, позбутися від затхлого запаху рушників вдається після всього лише однієї прання з оцтом. Якщо у ваших рушників особливо стійкий запах. То повторіть вищевказаний процес. Але на цей раз замість оцту використовуйте один стакан харчової соди. Просто харчової соди, без миючого засобу або оцту! Запевняю, після такої подвійної обробки ви гарантовано зможете прибрати запах з улюбленого махрового рушника!

Як запобігти появі неприємного запаху рушників

Тепер, коли ви позбулися від неприємного запаху у своїх рушниках. Не допускайте його повторної появи. Для цього приблизно один раз в місяць полощіть свої рушники в розчині оцту. Цей простий спосіб допоможе вашим рушникам завжди пахнути свіжістю! Ще одна порада, який допоможе запобігти появі неприємного запаху. Сушіть рушники відразу після їх використання. Для цієї мети добре підійдуть рушникосушки або батареї центрального опалення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *