Як прибрати блиск з штанів, ніж вивести залоснившиеся сліди

Навіть досвідчені господині часто губляться, помітивши на улюбленому предметі гардероба неестетичні блискучі смуги. Ці блискучі сліди надають виробу настільки неакуратний вигляд, що з’являється непереборне бажання відправити досі обожнюваний предмет посилання на дачу. Але не варто здійснювати необачних вчинків. Задавшись метою, можна з легкістю знайти відповіді на питання, як прибрати блиск з штанів.

yak pribrati blisk z shtan v n zh vivesti zalosnivshiesya sl di 1 - Як прибрати блиск з штанів, ніж вивести залоснившиеся сліди

Зміст
 1. Чому тканина лисніє
 2. Як отпраривание допоможе прибрати блиск з штанів
 3. Столовий оцет
 4. Господарське мило
 5. Нашатирний спирт
 6. Очищений бензин
 7. Чорний чай
 8. Освоюємо методи на практиці: відео

Чому тканина лисніє

Зазвичай блиск на одязі з’являється в результаті неправильної прасування або внаслідок тривалого носіння. У першому випадку сліди неписьменною термічної обробки, як правило, нерівномірно проявляються на тканини. А при активній експлуатації речі страждають найбільш вразливі її місця. Ось тому-то на брюках зазвичай і лисніють коліна, а також область сідниць і стегон. Позбутися від проблеми незалежно від причин її появи можна за допомогою перевірених способів.

Як отпраривание допоможе прибрати блиск з штанів

Якщо ситуація ще не зовсім катастрофічна, то краще вдатися до звичайного отпариванию. Ця процедура не принесе шкоди тканини і зробить лискучі ділянки менш помітними. Отже, брюки слід:

 • повісити на вішалку і відпарити (можна розмістити під ними таз з кип’ятком, щоб піднімається пар наситив тканина);
 • позбавити від залишків вологи, втерши її щіткою;
 • гарненько просушити на повітрі або праскою.

Столовий оцет

Видалити блиск з штанів допоможе і оцет, варіації використання якого наступні:

 1. При незначних пошкодженнях тканини виріб замочується у воді, куди попередньо було додано невелику кількість оцту. Через 10-15 хвилин річ витягується, стирається і висушується. Потім штани проглаживаются через тонку газету.
 2. Готуватися спеціальний розчин, що складається з 1 частини води і 2 частин оцту. Він заливається в пульверизатор праски з функцією відпарювання, після чого одяг проглаживается в тих місцях, де помітний блиск.
 3. Вищеописаним змочується розчином вовняна тканина, якою протирають залосніле ділянки.

Господарське мило

У боротьбі може виявитися корисним господарське мило. Їм рясно просочується волога марля, через яку згодом проглаживаются класи на одязі. Для досягнення більшого ефекту тканина вироби попередньо змочується водою, підкисленою лимонним соком або оцтом.

Нашатирний спирт

У справі видалення блискучих слідів на одязі незамінний нашатирний спирт. Схема його використання така:

 • у слабкому розчині нашатирю (2 ст. ложки спирту, 1 літр води) змочується серветка;
 • нею протираються проблемні місця;
 • штани проглаживаются теплою праскою через папір або марлю.

Якщо після проведеної процедури, окремі місця на одязі все ще блищать, то до розчину води і нашатирного спирту можна додати 1 ч. ложку солі.

yak pribrati blisk z shtan v n zh vivesti zalosnivshiesya sl di 2 - Як прибрати блиск з штанів, ніж вивести залоснившиеся сліди

Очищений бензин

Як це ні дивно, але він здатний видалити неприємний лиск. Для цього потрібно зробити наступне:

 • просочити засмальцьовані ділянки клаптем вовняної тканини, змоченим в бензині;
 • зверху обробити їх серветкою, попередньо просоченої розчином води і нашатирного спирту (пропорція 5:1);
 • випрати виріб в теплій воді, висушити і потерти оброблену поверхню м’якою щіткою.

Чорний чай

Цілком можливо, що розмірковуючи над питанням, що ви будете чаювати. Є привід відставити чашку в бік і зайнятися поверненням привабливого вигляду одязі. Зробіть настій міцного чаю, намочіть їм клаптик тканини і протріть лискучі зони на брюках. Потім просушіть їх і відпрасуйте через марлю.

У самих крайніх випадках лиск можна спробувати прибрати, акуратно потерши постражавшие ділянки пемзою. Але вдаватися до цього методу має сенс лише тоді, коли інші способи виявилися неефективними.

Освоюємо методи на практиці: відео

Матеріал актуалізовано 13.07.2017

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *