Як прибрати сліди від скотчу на холодильнику

Холодильник як магніт притягає на свою велику білу поверхню різні наклейки, записки і сувеніри. Це відмінне місце для розміщення рецептів, списків і нагадувань. Все перераховане вище кріпиться до холодильника за допомогою магнітиків, скотчу або липкою смужки клею. Однак після їх видалення на білій поверхні залишається клей, який швидко збирає на себе пил і бруд. З допомогою зазначених нижче способів ви зможете благополучно прибрати сліди від скотчу і наклейки з холодильника, як звичайного з білою, так і з покриттям з нержавіючої сталі. Якщо з першої спроби видалити сліди від скотчу не вийде, спробуйте застосувати наступний за списком спосіб і так до тих пір, поки поверхня холодильника не стане чистою.

Вам знадобиться:

 • Оцет
 • Вода
 • Чиста ганчірка
 • Харчова сода
 • Дитяче масло
 • Мило

Як прибрати сліди від скотчу або наклейки з холодильника

 1. За допомогою оцту. Змочіть шматок чистої ганчірки невеликою кількістю оцту і без зусиль спробуйте стерти сліди від скотчу. Якщо залишки клею відразу не видаляються, нанесіть трохи оцту на пляму і залиште на годину, а потім знову спробуйте прибрати його.
 2. За допомогою харчової соди. Змішайте соду з водою до отримання густої пасти. Нанесіть трохи пасти на ганчірочку і з її допомогою зітріть сліди від скотчу на холодильнику.
 3. З допомогою дитячого масла. Капніть кілька крапель дитячого масла на чисту ганчірку та протріть сліди від скотчу або наклейки на холодильнику. Візьміть чистий шматок ганчірки і витріть залишки масла з поверхні.
 4. Після видалення слідів скотчу або наклейки, промийте зачищений ділянку водою з милом, щоб видалити залишки очищувальних засобів.

Додаткові поради

 • За допомогою леза бритви можна зіскоблити залишки наклейки після застосування одного з вищезгаданих способів. Проте робіть це дуже обережно, щоб не пошкодити поверхню холодильника.
 • У магазинах побутової хімії можна купити спеціальний засіб для видалення етикеток, яка відмінно впорається з залишками наклейок, скотчу і самоклеючих етикеток. Там же можна придбати меламінову губку, яка допоможе відтерти липкі сліди скотча.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *