Як прибрати запах з мобільного телефону

Як прибрати запах, якщо ваш мобільний телефон впав в туалет або з іншої причини всередину нього потрапив джерело неприємного запаху? Постійно переслідує при кожній розмові по телефону неприємний запах може стати для вас справжньою проблемою. Позбутися від неї не так просто, оскільки не можна помити електронний пристрій або занурити його в харчову соду. Щоб видалити запах з телефону, скористайтеся наведеними нижче способами.

Вам знадобиться:

 • Серветка з мікрофібри для очищення
 • Активоване вугілля (продається в аптеках)
 • Харчова сода
 • Мелену каву
 • Старі колготки, марля або інший подібний матеріал
 • Поліетиленові пакети з зіп замком
 • Газета

Як видалити запах з телефону:

 1. Багато мобільні телефони поставляються з чистячої серветкою з мікрофібри, яку можна використовувати для того, щоб протерти зовні телефон, не пошкоджуючи його. Таку ганчірочку можна знайти в комплекті з окулярами або захисною плівкою для екрану смартфона. Також її можна придбати у магазині електроніки або побутової хімії і товарів для будинку. З допомогою серветки видалити якомога більше бруду з поверхні телефону.
 2. Зніміть чохол з телефону.
 3. Є кілька різних поглинаючих неприємний запах коштів, які можна покласти поблизу мобільного телефону і прибрати будь-які запахи з пристрою. Ось основні з них: активоване вугілля, харчова сода, мелену каву і газета.
 4. Відріжте носок від старої пари колготок.
 5. Засипте в носок пів склянки свіжомеленої кави або активованого вугілля.
 6. Зв’яжіть кінець носка так, щоб з нього нічого не висипалося. Якщо підходящих колготок немає, висипте кави (вугілля) в середину шматка марлі або інший добре вентильованою тканини і зв’яжіть у торбинку.
 7. Засуньте пов’язаний носок або мішечок з марлі всередину великого поліетиленового пакета з зіп застібкою.
 8. Покладіть мобільний телефон у пакет з поглиначем запаху – в пакеті вони не повинні стикатися один з одним.
 9. Щільно закрийте пакет і залиште на кілька годин або на всю ніч. Мелена кава (активоване вугілля) поглине неприємний запах. Тримайте телефон в закритому пакеті до тих пір, поки запах повністю не зникне.
 10. Харчова сода також видаляє запахи. Однак це занадто дрібний порошок для того, щоб сипати його в колготки чи марлю. Тому просто поставте відкриту пачку з содою всередині пакету.
 11. Інший хороший поглинач запахів – газета. Оберніть мобільний телефон в кілька листів газети і залиште так на всю ніч.

В якості альтернативи, замість зіп-пакету ви можете використовувати невеликий пластиковий контейнер. Головне, щоб кришка щільно закривалася. Засипте дно контейнера речовиною, яке ви вибрали в якості поглинача запаху. Виріжте з картону шматок, трохи перевищує розміри телефону. Помістіть картонку на дно контейнера і зверху покладіть мобілку. Закрийте кришку контейнера і залиште так на кілька годин. Головне при цьому – різко не штовхати контейнер! Інакше ваш телефон доведеться очищати від поглинача запаху.

Додаткові поради

 • Ніколи не використовуйте рідкі засоби на поверхні телефону. Якщо яка-небудь рідина потрапить всередину пристрою, то вона може призвести до необоротного пошкодження електронних компонентів.
 • Не кладіть телефон безпосередньо в речовину, яка буде поглинати запахи.
 • Чохол телефону потрібно ретельно почистити – це видалить більшу частину запахів. Матеріали, з яких роблять чохли для мобільних телефонів, краще вбирають будь-які запахи, ніж матеріал корпусу самої мобілки. Очистіть чохол вологою ганчіркою з милом або оцтом. Що-небудь з цього видалить неприємні запахи.
 • Якщо зіпсований сік потрапив всередину телефону, не переживайте – після того, як рідина випарується, запах з часом сам зникне.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *