Як прибрати запах з одягу

Як прибрати запах з одягу? Вам знайома ситуація, коли ви не можете одягти свою улюблену блузку чи сорочку з-за того, що вона має неприємний запах? І це притому, що вона не брудна або тільки після прання!

Одяг може погано пахнути по цілому ряду причин, однією з яких є пральна машина брудна. Якщо ви думаєте, що джерелом неприємного запаху є машинка, очистіть її. Дотримуючись порад нашого керівництва Як чистити пральну машину. Після того, як ви зробите це, використовуйте наведені нижче підказки, щоб прибрати неприємний запах з одягу.

Вам знадобиться:

 • Оцет
 • Бура (Borax)
 • Сіль
 • Засіб для боротьби із запахами сечі на основі нешкідливих рослинних ферментів (наприклад, UF2000)
 • Спеціальні хімічні засоби для видалення неприємних запахів

Як прибрати неприємний запах з одягу

 1. В більшості випадків. Щоб вивести неприємний запах з одягу або позбавитися від запаху цвілі. Вам буде достатньо випрати її. І додати близько ¼ склянки столового оцту в пральну машинку під час останнього циклу полоскання.
 2. Ще один варіант виведення неприємного запаху з одягу – використання бури. Додайте приблизно пів склянки бури в пралку додатково до прального порошку. І запустіть звичайну програму прання.
 3. Щоб прибрати запах поту з одягу, наповніть відро теплою водою. І додайте приблизно пів склянки кухонної солі. Замочіть одяг у відрі із солоною водою на ніч. А вранці добре прополощіть її в чистій воді.
 4. Засіб для боротьби із запахами сечі. На основі нешкідливих рослинних ферментів видаляє запах сечі шляхом прискорення розпаду молекул неприємного запаху. Змішайте миючий засіб з невеликою кількістю води і замочіть одяг в цьому розчині. Приблизно через 15 хвилин, добре прополощіть її в чистій воді. Майте на увазі, що такі засоби підходять не для всіх типів тканини. Уважно читайте інструкцію до чистки засобу перед його застосуванням.
 5. Для сильних або стійких запахів, таких як запах бензину, використовуйте спеціальні хімічні засоби для видалення неприємних запахів. Які можна придбати в магазинах побутової хімії. Дотримуйтесь вказівок на етикетці обраного засобу.

Додаткові поради

 • Гаряча вода сприяє кращому видалення неприємних запахів з одягу, ніж холодна.
 • Якщо ваша одяг погано пахне. Але при цьому в даний момент її колись прати, наприклад, спортивний костюм. Посипте її великою кількістю харчової соди. Коли прийде час прання, покладіть одяг разом з содою в пральну машинку. І виперіть в звичайному режимі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *