Як прибрати жирне пляма з паперу

Є певний тип людей, які в прагненні заощадити свій час, роблять кілька справ одночасно. Так, наприклад, щоб не перериватися на прийом їжі, такі люди воліють перекусити під час роботи з документами. Ефект економії часу наявності – зайвими 10-15 хвилин часу у зайнятої людини ніколи не бувають. Але все має свою ціну. Прагнучи встигнути все зробити до терміну, ви концентруєтеся на роботі і можете випадково поставити жирну пляму від бутерброда на аркуші паперу. Добре, якщо це буде чернетку, а якщо важливий документ? Що тоді робити? Не переживайте, рішення є. Звичайно, швидко вивести жирну пляму з паперу у вас не вийде, але все ж забрати його ви зможете. Дотримуйтесь нижчевказаних вказівок, щоб повністю позбавитися від жирного плями на папері.

Вам знадобиться:

 • Паперові серветки
 • Важка книга
 • Харчова сода

Як видалити жирну пляму з паперу

 1. Візьміть дві паперові серветки.
 2. Складіть кожну серветку навпіл.
 3. Покладіть одну складену серветку під жирну пляму і одну – зверху.
 4. Покладіть важку книгу або інший плоский, важкий предмет зверху на серветки.
 5. Залиште між серветками аркуш паперу з жирним плямою на 2-3 дні.
 6. Якщо жирне пляма залишилося, посипте його невеликим шаром харчової соди.
 7. Залиште соду на аркуші паперу на ніч.
 8. Зметіть харчову соду з паперу.
 9. Якщо жирна пляма на папері ще залишилося, повторюйте кроки 6-8 зі свіжою содою до тих пір, поки повністю її не видалите.

Додаткові поради

 • З допомогою меламіновою губки, яку можна придбати в господарських магазинах, можна видалити «важкий» жирну пляму з паперу. Змочувати губку не треба, акуратно натискаючи і витираючи пляма, жир з найглибших пір аркуша паперу витягується у відкриті пори губки і залишається там. Особливо вона буде корисна в тому випадку, якщо жирне пляма знаходиться на місці кольорового малюнка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *