Як відіпрати рушник від фарби для волосся

Якщо ви фарбуєте волосся вдома, то напевно знаєте, що фарбуються не тільки волосся, але і рушник, яким ви витираєте голову. В цьому випадку краще всього діяти негайно, так як якщо фарба висохне видалити її з рушники буде важко. Виберіть один із наведених нижче способів, щоб відіпрати рушник від фарби для волосся.

Вам знадобиться:

 • Дитячий шампунь
 • Хлорний відбілювач
 • Відро чи раковина
 • Столовий оцет (безбарвний)
 • Пральний порошок
 • Нашатирний спирт
 • Лак для волосся
 • Перекис водню

Чим відіпрати фарбу для волосся з рушники:

 1. Якщо використовувана водорозчинна фарба для волосся, нанесіть невелику кількість дитячого шампуню на плями фарби і потріть пальцями. Тріть до тих пір, поки повністю не видаліть плями.
 2. Якщо рушник можна вибілювати із застосуванням хлору (дивіться символи на ярлику), змішати чверть склянки хлорного відбілювача з 4 літрами холодної води. Занурте рушник у розчин на 30 хвилин. Після цього сполосніть рушник і виперіть звичайним способом. Якщо вибілювати матеріал не можна, виберіть один з наступних способів.
 3. Туго натягніть і закріпіть рушник на великій мисці або відрі. Поставте миску в раковину, злив повинен залишатися відкритим. Відкрийте кран з холодною водою так, щоб вода постійно капала. Направте краплі на пляму від фарби для волосся і залиште так на 3-6 годин. Краплі води поступово вимиють фарбу з волокон рушники.
 4. Налийте у відро 5 літрів теплої води, додайте 2 склянки оцту, 2 столові ложки прального порошку. Добре розмішайте розчин і на кілька годин замочіть в ньому рушник. Періодично перевіряйте, отстиралась з рушники фарба для волосся.
 5. Налийте в ємність 5 літрів води і додайте 1 склянку нашатирного спирту. Натягніть очищається рушник на порожнє відро і добре закріпіть або попросіть кого-небудь потримати його туго натягнутим. Повільно лийте приготовану суміш на пляму фарби, щоб рідина встигала просочуватися через рушник в відро.
 6. Розпиліть на пляму від фарби лак для волосся. Хімічні речовини, які входять до складу лаку, допоможуть послабити пляма на рушник. Дешевий лак для волосся часто працює краще, тому що містить більше спирту. Залиште лак на рушник на 5 хвилин, а потім ретельно змийте. Обов’язково перевірте реакцію матеріалу на лак в непомітному місці.
 7. Якщо кольоровий матеріал не линяє, змочіть пляма від фарби для волосся сумішшю рівних частин перекису водню і води. Повісьте рушник під прямі промені сонця. Періодично змочуйте матеріал до тих пір, поки не видалите пляма від фарби.
 8. Після повного виведення плями від фарби завжди добре прополіскують рушник і періть у відповідності з рекомендаціями на етикетці.

Додаткові поради

 • Кожен раз відпирати рушник від фарби для волосся не обов’язково. Ви можете виділити один рушник і під час фарбування користуватися тільки їм.
 • При використанні нашатирного спирту (аміаку) дотримуйтесь особливої обережності – працюйте з ним тільки в добре провітрюваному приміщенні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *