Як відмити руки від фарби для тканини

Ви любите займатися фарбуванням тканини, але при цьому іноді забуваєте надіти рукавички або входите в барвники руками при розмішуванні та інших діях? Хороша новина – руки можна відмити!

Більшість барвників для тканини можна відмити з шкіри рук за допомогою м’якого мила і деякій наполегливості. А все тому, що ці барвники володіють властивостями, які запобігають їх проникненню в живі клітини. Це призводить до того, що фарба для тканини зазвичай обмежується фарбуванням тільки верхнього шару шкіри (ороговілого епітелію).

Відмити руки від фарби для тканини можна протягом трьох днів. Нічого особливого робити вам не знадобиться – просто мийте руки, як зазвичай ви це робите. Цей процес можна прискорити за допомогою шматки пемзи або люфи, які допоможуть видалити верхній шар шкіри. Можна також застосовувати мило-скраб. Результати будуть ще краще, якщо не користуватися скрабами для рук за кілька днів до роботи з фарбами для тканини. Це відбувається тому, що на шкірі ваших рук накопичуються мертві клітини, які діють як захисний бар’єр.

Існують миючі засоби, спеціально розроблені для того, щоб відмивати з рук фарбу для тканини. Наприклад, Редуран Спеціаль (REDURAN SPEZIAL). Незважаючи на свій «спеціальний» статус, діють вони, як правило, лише трохи ефективніше, ніж звичайне мило.

Додаткові поради

  • Ніколи не використовуйте відбілювач для того, щоб змити з рук фарбу для тканини, тому що він значно шкідливіші для вашої шкіри, ніж сам барвник! Ви ризикуєте спалити свою шкіру.
  • При роботі з будь-яким типом фарби використовуйте рукавички – це захистить вашу шкіру і вбереже руки від фарбування.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *