Як вибрати машинку для стрижки волосся в домашніх умовах?

yak vibrati mashinku dlya strizhki volossya v domashn h umovah 1 - Як вибрати машинку для стрижки волосся в домашніх умовах?

Машинка для стрижки волосся — одне з найбільш затребуваних пристроїв на ринку товарів, яке не втрачає популярність з роками серед споживачів. Вона прекрасно справляється з видаленням зайвого волосяного покриву і є одним з головних атрибутів в арсеналі будь-якого чоловіка. Асортимент даної продукції дуже широкий, тому у покупців все частіше виникає питання: як вибрати машинку для стрижки волосся в домашніх умовах? Для того, щоб дійсно зробити хорошу покупку, слід спочатку визначити мету придбання і вивчити види таких пристроїв.

Принцип роботи пристрою

Будь-яка машинка для видалення волосся, незалежно від моделі, працює за рахунок електричного струму. Робочий процес машинки здійснюється у двох варіантах:

 • За рахунок класичного двигуна роторного типу, що здійснює поступально-зворотні рухи лез.
 • З допомогою електромагнітних котушок, які чинять тиск на леза.

У кожної моделі такого пристрою різна потужність роботи. Наприклад:

 • Якщо ви вибрали професійну машинку для стрижки волосся, то можете не сумніватися, що у неї роторний двигун. При наявності такого типу двигуна, можна бути впевненим, що в апарата дуже висока потужність.
 • Електромагнітні котушки, в свою чергу, не оснащені високою потужністю, тому більше підходять для видалення невеликої кількості волосся або підрівнювання стрижки. Фахівці рекомендують купувати, то пристрій, який допоможе вам у досягненні мети (складна стрижка або видалення волосся у вушних раковинах).

Відмінності за типом живлення

Дуже складно порадити той чи інший апарат, не знаючи про те, яким чином передається в нього електроенергія. На сьогоднішній день розрізняють три види пристроїв за типом живлення:

 • Моделі на акумуляторі.
 • Працюють від електромережі.
 • Гібридні моделі.

Розглянемо кожну з них більш детально.

Пристрій на батарейках

Такий вид пристрою для стрижки підійде тим, хто багато подорожує і подовгу перебуває далеко від цивілізації. Примірники на батарейках найчастіше є вібраційними, тому, зарядивши апарат один раз, їм можна стригтися протягом кількох годин.

yak vibrati mashinku dlya strizhki volossya v domashn h umovah 2 - Як вибрати машинку для стрижки волосся в домашніх умовах?

Гібридний апарат

Гібрид є найпопулярнішим серед покупців даних пристроїв, так як за типом живлення — змішаний. Якщо незручно стригтися від електромережі, можна від’єднати машинку і спокійно продовжити видаляти волосся, адже вона буде працювати за рахунок акумулятора.

Важливо! При виборі такої машинки для стрижки волосся, рекомендується звернути уваги на ті екземпляри, які при роботі від мережі одночасно заряджаються.

Машинки, що працюють від мережі

Представляють собою звичайні роторні пристрою, однак, володіють великим асортиментом опцій і досить малою вагою. До того ж, при використанні практично не шумлять і прекрасно підходять для створення нових образів і підстригання вусів.

Вибираємо техніку для стрижки

Перш ніж купити машину для видалення волосяного покриву, правильно визначте мету її використання. На ринку можна зустріти наступні види моделей:

 • Тример — апарат чудово підходить для дрібних перукарських маневрів (видалення волосся в носі, вухах або рівняння бороди). Також його використовують для створення візерунків при стрижці.

Важливо! Тример відмінно заміняє професійну перукарню техніку.

 • Стандартна машинка — використовується для догляду за волоссям, оснащена досить широкими лезами. Такі екземпляри продаються з додатковими насадками, з допомогою яких можна моделювати зачіску.

Важливо! Рекомендується набувати роторну модель, так як вона відрізняється високою потужністю.

 • Апарат для стрижки бороди — якісно видаляє зайві волоски на обличчі і плавно ковзає по його контурах. Такі пристрої продаються зі змінними блоками лез.

Важливо! Пристрій можна використовувати не тільки для стрижки бороди, але і для підрівнювання скронь.

Користувальницькі характеристики

Перед тим, як купити потрібний апарат, зверніть увагу на форму корпусу і на наявність змінних блоків, так як від них залежить зручність використання пристрою. Розглянемо дані критерії детальніше.

Яким має бути корпус?

У хорошої машинки для стрижки корпус повинен бути наступним:

 • Накладка — гумове покриття, яке забезпечує зручність при використанні пристрою. При наявності такого покриття машинка не буде вислизати з рук.
 • Індикатор заряджання — характерний для моделей на батарейках. При використанні пристрою дуже важливо бути в курсі, скільки часу залишилося до закінчення роботи машини для стрижки.
 • Швидкість підзарядки — дуже важливий критерій при виборі техніки для видалення волосся, особливо для тих, хто постійно в дорозі. Рекомендується купувати апарат, у якого є функція “швидкий заряд батареї”.

Змінні блоки:

 • Змінні блоки можна придбати окремо від пристрою (широкі або вузькі леза, тример). А якщо ви купуєте професійну модель, то всі необхідні насадки у комплекті.
 • Функціональні можливості — на ринку можна знайти модель із самоочисними ножами, але такі пристрої сильно “б’є по кишені”. Мало кому вигідно купувати таку техніку занадто часто. Тому, щоб зберегти її якості, рекомендується регулярно проводити чистку за допомогою звичайного пензлика.

Важливо! Зараз на ринку та в спеціалізованих магазинах колосальною популярністю користуються машинки таких фірм, як Philips, Panasonic Scarlett і, так як відрізняються високою якістю і чудовими користувацькими особливостями.

Відеоматеріал

У цій статті ви отримали базову інформацію, спираючись на яку зможете вибрати машинку для стрижки волосся в домашніх умовах оптимальної якості. Значить — проблема гарної зачіски і доглянутого обличчя чоловіка вирішена!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *