Як вибрати телефон?

Мобільний телефон — на сьогоднішній день це тривіальна норма. Мало хто сьогодні не має постійного доступу до зв’язку і виходу в інтернет. Але існують і такі люди, які довгий час не розлучалися з кнопковим телефоном, і тепер не можуть підібрати собі що-небудь з новинок. Як вибрати телефон? Це — саме те питання, яке вимагає термінового на нього відповіді, і ви його знайдете в цій статті. Для того щоб зробити грамотний вибір, варто визначитися з характеристиками пристрою. Ви ж не хочете собі такий смартфон, який буде виснути під час експлуатації? Для цього варто уважно читати технічні параметри девайса в його описі.

Потужність

Якщо ви збираєтеся купувати смартфон, то звертайте увагу тільки на ті моделі пристроїв, які володіють наступними мінімальними параметрами:

  1. ЦПУ (процесор). Бажано, щоб девайс володів чотирма ядрами і більше з тактовою частотою роботи — 1.3 ГГц (мінімум). Саме такий процесор зможете забезпечити належну для нашого часу працездатність.
  2. ГПУ (відеопроцесор). Якщо ваш “кандидат” гордо носить на своїй прошивці ОС (операційну систему Android, то радимо вам ознайомитися з тими моделями, який випускає компанія Mali. Мінімально рекомендована відеокарта — T720. Краще, звичайно, звертати увагу на більш нові компоненти.
  3. ОЗУ (оперативна пам’ять). Краще всього, щоб цей показник становив не менше 1 Гб.

Важливо! Цей параметр прямо пропорційно впливає на кількість процесів, які можна запустити одночасно.

Ви дізналися, як вибрати мобільний телефон за параметрами, але на що ще слід звернути увагу, адже вибір пристрою повинен відповідати всім вашим індивідуальним потребам?

Тип дисплея

На сьогоднішній день існують дві спрямованості в технологіях виробництва дисплеїв: ЖК (LCD) та екрани на базі світлодіодів (OLED).

Перші мають значно більше поширення і популярність, а класифікуються ще по трьом видам:

  1. IPS.
  2. TN.
  3. PLS.

TN

Найчастіше, в мобільні пристрої встановлюються TN-матриці, які мають невелику вартість і дуже швидку швидкість відгуку.

Важливо! Час відгуку — це час, який витрачається на реакцію кожного пікселя при подачі напруги.

Якщо говорити про недоліки, то можна поскаржитися на якість передачі кольору і малі кути огляду.

IPS

Це — наступна ступінь в розвитку. Виробництво обходиться в великі суми, і раніше IPS застосовувався тільки в дорогих моніторах, але сьогодні цей вид гаджетів добрався і до смартфонів.

Тут можна виділити якість передачі кольору і гарний кут огляду, також хвалять високу чіткість і збалансований контраст. Повторимося, що єдиний недолік — це вартість. Якщо поглянути на нинішній стан речей, то можна побачити що смартфони з екранами IPS коштують близько 200 доларів.

 

PLS

Одного разу компанія Samsung вирішила усунути недоліки TN-матриць і створила PLS. Ця технологія є злиттям двох попередніх. Ціна у таких мобільників буде менше, а якість зображення досить-таки непогане.

OLED і AMOLED

Ці дисплеї не вимагають додаткового підсвічування, що позитивно позначається на споживанні електроенергії, а відповідно — на тривалості активної роботи пристрою. Ці технології мало чим поступаються LCD, але не завжди вдається досягти бажаного зображення.

Важливо! Якщо говорити про недоліки, то знайдеться один — це низька надійність. Якщо ви упустите такий телефон на асфальт, то будьте готові до витрат на заміну всього модуля цілком.

Як правильно вибрати стільниковий телефон з сенсорним екраном? Варто пам’ятати, що сенсори бувають двох видів:

  • Ємнісні. Ємнісні зараз застосовуються скрізь і всюди. Деякі старожили знаходять тільки один “недолік” — це можливість натискання на екран тільки пальцями рук.
  • Резистивні. Вони вже практично не застосовуються, оскільки вони вкрай ненадійні і не надають користувачеві необхідної якості зображення.

Важливо! Критерії вибору та цілі у всіх різні, тому на додаток до теоретичної інформації ми окремо підготували огляди кращих моделей, які можуть вам знадобитися:

  • Кращі протиударні телефони.
  • Рейтинг смартфонів для жінок.
  • Хороші телефони для літніх людей.

Батарея

При виборі девайса не варто забувати і про такий параметр, як ємність акумуляторної батареї.

Важливо! Саме від значень місткості цього компонента залежить тривалість роботи вашого пристрою без підзарядки.

Перед вибором потрібно оцінити свої вимоги до апарату і поглянути на наступний список:

  • Якщо ви зрідка пишете СМС-повідомлення і телефонуйте, майже не виходячи в інтернет, то вам цілком вистачить пристрої з 2000 мАч при дисплеї з діагоналлю від 4.7 дюймів.
  • Ви нерідко заглядаєте в соціальні мережі та базікаєте з друзями? Тоді вам рекомендується придбати девайс з 3000 мАч при 4.7 дюймах екрану.
  • А от якщо ви обожнюєте пограти в потужні ігри або подивитися улюблений серіал прямо з мобільного пристрою, то зверніть увагу на ті пристрої, батареї яких мають ємність від 5000 маг при 5 дюймах дисплея.

Важливо! Якщо ви вже більш-менш уявляєте себе, для чого саме, коли і як будете користуватися новим гаджетом, перегляньте наш огляд найкращих телефонів з хорошою батареєю.

Вбудована пам’ять і роз’єми під флешку

Для того щоб вибрати телефон, необхідно визначитися з обсягами вбудованої пам’яті і наявністю роз’єму під microSD:

  1. Середньостатистичному користувачу підійдуть ті гаджети, які мають хоча б 8 Гб внутрішньої пам’яті і близько 64 Гб під флеш карту.
  2. А ось різноманітним гікам або роботягам, сфера робота яких вимагає постійної експлуатації мобільних технологій, підійдуть апарати з 32 Гб вбудованої пам’яті і вище, microSD для таких випадків також не завадить.

Важливо! Не віддавайте перевагу безызвестным фірмам-виробникам, які не мають ніякої репутації на ринку мобільних технологій. Така помилка може зробити вас володарем шлюбу або підробки. В залежності від того, яку суму ви готові викласти за новеньке пристрій, можна вибрати цілком гідний варіант від іменитого бренду або ж більш бюджетний, але не менш надійний телефон китайської зборки. Пропонуємо вам переглянути інформацію з наступних статей:

  • Кращі марки телефонів.
  • Рейтинг кращих китайських смартфонів.

Відеоматеріал

Найголовніше при покупці — це твердо усвідомлювати свої вимоги до пристрою. Якщо ви знаєте, для чого потрібен девайс, то з параметрами визначитися буде дуже просто.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *