Як вибрати ваги підлогові?

Якщо ви стежите за своєю фігурою, дотримуєтеся здорового способу життя, то вам безумовно не завадили б підлогові ваги. Цей прилад дозволяє полегшити процес контролю над своєю вагою. Як вибрати ваги підлогові? Це питання багато кого турбує, тому сьогодні ми надамо вам відповідь на це актуальне для тих, що худнуть питання.

Прилад для вимірювання ваги

Для початку потрібно позначити один дуже важливий нюанс — це класифікація ваг. Цей девайс можна розрізняти за двома такими видами:

  • Механічний.
  • Електронний.

Для того щоб зробити грамотний вибір, поговоримо про кожного з типів докладніше.

Стара добра механіка

В основі механізму даного приладу лежить такий компонент, як металева пружина. Людина встає на поверхню гаджета, тим самим впливаючи на цю пружину. Компонент деформується під впливом ваги (розтягується) і обертає покажчик за шкалою ціни поділки, або саму шкалу.

Такі механізми оснащені регулятором, який дозволяє відкалібрувати прилад і виставити нульові значення на шкалі. Найчастіше ціна поділки становить один кілограм, куди рідше — половину кілограма.

Важливо! Незважаючи на “стародавній” спосіб вимірювання, такі пристрої викликають менше клопоту, ніж другий вид. Вам не буде потрібно заміна джерел живлення і не доведеться хвилюватися за максимально допустиме навантаження. Навіть вартість таких гаджетів не особливо-то й велика, але свої мінуси, мабуть, такі ваги мають.

Нові технології

На відміну від перших, ці ваги показують результат вимірювань не на шкалу, а на сучасний цифровий дисплей. Навіть у такого роду приладах показання мають свою певну ціну поділки. Значення можуть варіюватися в діапазоні 0.1-0.5 кг.

Також обладнання може мати різні принципи виміру:

  1. Перші моделі були оснащені вимірювальної пружини, але сам результат виводився на екранчик.
  2. Більшість сучасних моделей оснащені двома металевими дисками, який утворюють якийсь конденсатор усередині конструкції. При фізичному впливі відстань між пластинами змінюється, що прямо пропорційно впливає на заряд. н перетворюється у цифрові значення і потрапляє на дисплей, демонструючи нам бажану або не бажану циферки.
  3. Самі нові моделі мають трохи інший принцип. В такі девайси вмонтований датчик напруги. Він представляє з себе провід з металу, по якому тече електричний струм. На провідник діє вагу і він розтягується, тим самим змінюючи покази на табло.

Як вибрати ваги? Звичайно ж, краще віддати перевагу електронній варіації, але для остаточного вирішення варто приділити ще трохи уваги основним нюансів.

Важливо! Пам’ятайте, що відстеження маси тіла — це лише показник результату ваших фізичних навантажень. Щоб ви змогли радіти інструкції цифрам від розуміння, що всі ваші зусилля не проходять даремно, рекомендуємо дотримуватися наших порад із статей:

  • Вправи на прес для дівчат в домашніх умовах.
  • Як правильно робити планку для преса?

Яка може бути похибка?

  • Всі пристрої такого типу мають діапазон значень, який обмежується максимально допустимою масою. Зазвичай цей поріг не перевищує 160 кг, але для деяких випадків він може варіюватися від 100 до 230 кг, що залежить тільки від виробника.
  • Якщо звернутися до шкільної фізики, то можна згадати що будь-який вимірювальний прилад має свою похибку, тому перед покупкою варто уважно ознайомитися з цим параметром. Бюджетна техніка має похибка побільше, аж до одного кілограма. Дорогі ж девайси помиляються від сили на 100-200 грам. Якщо ви хочете знати свою вагу з більшою точністю, то вибір цінової категорії буде очевидний.

Вибрати підлогові ваги можна і за об’ємом вбудованої пам’яті.

Кількість користувачів

Коли ви будете вибирати девайс, то зверніть свою увагу на об’єм вбудованої пам’яті, який визначає максимальну кількість користувачів. На сьогоднішній день моделі можуть похвалитися списком від двох до десяти чоловік, результати вимірювання яких будуть зберігатися в графічному інтерфейсі.

Важливо! Апарат здатний відстежувати динаміку змін ваги людини і демонструвати результати попередніх використань.

При покупці враховуйте кількість членів вашої сім’ї, які захочуть скористатися цією технікою. Чим більше користувачів, тим більший обсяг пам’яті стане вам у пригоді.

Важливо! Починаючи боротися за красиві форми тіла і здоров’я свого організму, треба грамотно підійти не тільки до вибору вправ, але і організації режиму харчування. Ми підготували для вас масу цікавої інформації з цього приводу. Ознайомтеся з нею в статтях за посиланнями нижче:

  • Яка соковижималка краще для моркви?
  • У яких продуктах найбільше вітамінів?
  • Які продукти корисні для здоров’я?
  • Як готувати на пару без пароварки?

Розширений функціонал

Такі гаджети можуть похвалитися широким функціоналом. Само собою, всі додаткові параметри внесені для того, щоб залучати споживача для збільшення продажів. Але варто розуміти, що цей функціонал вплине і на вартість ваг, ніяк не позначається на їх ефективності під час експлуатації. Краще кілька разів подумайте перед придбанням приладу з колонками і підсвічуванням. Навіщо зайвий раз переплачувати?

Пропонуємо вам ознайомитися з найбільш цікавими нововведеннями.

Розрахунок індексу маси людського тіла

Для початку роботи необхідно ввести всі дані про користувача: зріст, вік, стать і трохи інших значень. В інтегральну схему апаратури закладена складна формула, яка займається розрахунком індексу і виведе його на графічний дисплей.

Важливо! Якщо ваш електронний помічник так не вміє, то не варто засмучуватися, адже цю формулу можна знайти в інтернеті і порахувати все самостійно.

Маса жиру і м’язів

Існує така інновація, як обчислення відношення маси жиру до маси м’язів в людському тілі. Ця функція працює допомогою пропускання малих зарядів струму крізь людину. Для цього прилад оснащений спеціальними електродами, які розташовані на поверхні пристрою.

Важливо! М’язи, кістки і жир мають різні показники опору, що і допомагає визначити їх співвідношення у вашому організмі.

Інші цікаві опції:

  1. Деякі моделі вміють автоматично визначати особу користувача, який на них встає.
  2. Існує і функція контролю за вагою, яка сповістить вас гучним звуковим сигналом, якщо все йде не за планом.
  3. Є навіть такі електроприлади, які забезпечені бездротовим монітором. Розробник вважає, що людині не обов’язково нахилятися для того, щоб побачити значення на екрані.
  4. Ну і практично всі ці гаджети оснащені функцією автоматичного включення і виключення.

Важливо! Коли визначитеся з відповідними вагами, треба буде їх калібрувати. Щоб швидко і чітко це виконати, переходьте за посиланням на інструкції по налаштуванню електронних ваг.

Відеоматеріал

Сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у пошуку відповіді на питання, як вибрати ваги. Рекомендуємо вам купувати електричні девайси без функціональних надмірностей, тоді користуватися приладом ви зможете швидко і легко, приділяючи більше уваги своїй фізичній формі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *