Як видалити плями від лікеру

Незалежно від виду лікеру, плями від нього з одягу чи тканини видаляються за подібною методикою. Якщо пролитий лікер не прибрати відразу, цукор в ньому може призвести до появи темно-коричневої плями на одязі, який важко буде вивести, якщо не неможливо. Щоб видалити плями від лікеру, виконайте такі дії.

Вам знадобиться:

 • Звичайна або газована (сельтерская) вода
 • Рідина для миття посуду
 • Столовий оцет
 • Бура (Borax)

Видалення плям від лікеру з одягу:

 1. Якщо пляма свіже, приберіть стільки пролитої рідини, скільки зможете.
 2. Промийте забруднений ділянку холодною водою або газованою водою (не мінеральної і без барвників).
 3. Змішайте невелику кількість рідини для миття посуду з водою до утворення піни. Промийте пляма від лікеру мильним розчином, зачекайте кілька хвилин, поки миючий засіб не розчинить забруднення, а потім прополощіть оброблений ділянку чистою водою.
 4. Для неподатливых плям, змішайте 1 частину оцту і 1 частина води, обробіть брудний ділянку отриманим розчином. Це засіб відмінно підійде для видалення плям від лікеру, змішаного з колою або соком.
 5. Ще одним варіантом очищення одягу або тканини від плям лікеру є бура. Розмішайте чайну ложку бури в склянці води, а потім протріть пляму отриманим розчином.
 6. Після видалення забруднення, виперіть одяг у пральній машинці в звичайному режимі.

Додаткові поради

 • Не сушіть одяг до тих пір, поки не переконаєтеся, що пляма очищено, інакше воно може стати більш стійким, і буде потрібно значно більше зусиль для його виведення.
 • Алкоголь може вступити в реакцію з барвником тканини одягу, в результаті чого пляма від лікеру вже не вдасться повністю вивести, так як зміни забарвлення будуть незворотними.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *