Як вивести плями з керамічної плитки

На керамічній плитці з’явилися плями? Це виліковне! Пофарбовані плями на кахлях можуть з’явитися з різних причин, наприклад, це можуть бути плями від свічок або ж від мокрої кольоровий сорочки. Часто від таких плям важко позбутися, однак, не неможливо. З допомогою вашого завзяття і нашої інструкції ви зможете в кінцевому підсумку вивести плями з керамічної плитки. Повторюйте кожен пункт інструкції знову і знову, або ж спробуйте застосувати наступний до тих пір, поки повністю не видаліть плями з кахлю.

Вам знадобиться:

 • Чиста ганчірка
 • Медичний спирт
 • Перекис водню
 • Харчова сода
 • Денатурат (технічний спирт)
 • Розчинник для фарби

Видалення плям з кахельної плитки:

 1. Змочіть ганчірку медичним спиртом і зітріть пляму з кахельної плитки. Прополощіть ганчірку під проточною водою і протріть очищену ділянку кахлю від залишків спирту.
 2. Видаліть плями з плитки з допомогою перекису водню. Прополощіть ганчірку під проточною водою і протріть очищену ділянку кахлю від залишків перекису.
 3. Якщо перекис не змогла впоратися з виведенням фарбованого плями, спробуйте застосувати її в поєднанні з харчовою содою. Насипте невелику кількість соди на пляму. Налийте перекис водню в пляшку з пульверизатором і розпиліть на соду. Дочекайтеся, поки суміш перестане шипіти, і залиште все на 10-15 хвилин, а потім витріть оброблений ділянку вологою ганчіркою.
 4. Денатурат також можна використовувати для видалення забарвлених плям з поверхні керамічної плитки. Змочіть ганчірку денатуратом і протріть очищається ділянку кахлю. Почекайте 1-2 хвилини, а потім протріть оброблену плитку від залишків спирту ганчіркою, змоченою в чистій воді.
 5. Деякі забарвлені плями можна ефективно вивести з допомогою розчинника для фарби або уайт-спіриту. Нанесіть невелику кількість розчинника на пляму, залиште на хвилину, а потім за допомогою ганчірки, змоченої в чистій воді, протріть начисто оброблений ділянку плитки.

Додаткові поради

 • Незважаючи на те, що керамічна плитка може витримати дію більшості хімічних очищувальних засобів, все ж краще не використовувати абразивні засоби, особливо для глазурованої плитки. Тримайтеся подалі від жорстких щіток і абразивного порошку.
 • Попередній пункт не стосується меламіновою губки. Змочена у воді, вона надає м’яке абразивну дію і допоможе позбутися від більшості плям на керамічній плитці.
 • При видаленні забарвлених плям з поверхні швів краще всього використовувати холодну воду, так як тепло може зробити пляма більш стійким і трудновыводимым.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *