Як визначити розмір футболки чоловічий?

yak viznachiti rozm r futbolki cholov chiy 1 - Як визначити розмір футболки чоловічий?

Зараз стають все популярнішими покупки в інтернеті. Погодьтеся, це дуже зручно замовити товар через всесвітню мережу — вам прийде прямо додому необхідна річ. Єдина складність, з якою ви стикаєтеся при даному виді покупки — це розмір тієї чи іншої речі. Особливо гостро це питання стосується одягу не для себе, а для інших людей. Сьогодні ми з вами поговоримо про те, як визначити розмір футболки чоловічий, адже є кілька систем для одягу.

Чоловічі футболки

Футболка — це такий предмет одягу, який є найпопулярнішим серед усього гардеробу у чоловіків і жінок. Придумана вона була для того, щоб бути у формі американських солдатів. В подальшому це виріб використовували як одиницю спідньої білизни. В кінці ХХ століття даний атрибут одягу став досить популярним і застосовується в щоденному вбранні в якості повсякденної речі.

У футболці ви можете відправитися на природу, прогулянку, в гості, на роботу, використовувати в поєднанні з діловим костюмом. В останньому варіанті необхідно правильно поєднувати з піджаком і брюками. Негарно виглядає цей атрибут одягу тільки в тому випадку, якщо неправильно вибрали розмір чоловічої футболки при покупці.

Як визначити розмір чоловічої футболки?

Багато виробників чоловічого одягу почали виробництво тоді, коли не було ще єдиної системи позначення всіх розмірів. На той момент кожна фабрика самостійно могла придумувати свою систему розмірної сітки. Звичайно, на сьогоднішній день більша частина всіх виробників змінила самовільні вимірювання на загальноприйняті системи.

Однак присутні старовинні фабрики, які дорожать своєю історією і не роблять таких змін. Ви напевно зустрічали, коли одяг з різних магазинів однієї і тієї ж країни, з одним розміром на ярлику, “наживо” відрізняється один від одного досить сильно за своїми параметрами. Тому дуже важливо ставитися до такого питання, як визначити розмір футболки хлопця, якщо ви купуєте без нього, тобто неможливо зробити примірку на власні очі.

Спосіб 1

Насправді, визначити розмір футболки не є таким вже складним заходом, адже вам необхідно знати тільки один параметр — це обхват грудей.

Важливо! Для того щоб його виміряти, чоловік повинен стояти прямо, ногами на рівній поверхні, розправивши плечі.

За допомогою сантиметрової стрічки виміряйте необхідний параметр:

 • Вимірювання відбувається через лопатки, пахви і найбільш виступаючі точки грудей.
 • Стрічка повинна розташовуватися рівно і горизонтально.
 • Число, що вийшло, варто розділити на два, і ви дізнаєтеся російська розмір.

yak viznachiti rozm r futbolki cholov chiy 2 - Як визначити розмір футболки чоловічий?

Спосіб 2

Ще одним способом того, як вибрати розмір футболки, можна відкрити свій гардероб, взяти улюблену річ даної категорії і подивитися по ярлику. Та цифра, яка буде нанесена, і є потрібною.

Важливо! В залежності від країни-виробника, може знадобитися співвіднести маркування за спеціальною таблицею розмірів різних країн.

Якщо такої речі у вашому гардеробі не є, тоді ми радимо вам піти в найближчий магазин дорогого одягу і приміряти кілька моделей футболок. Та, яка буде на вас найкраще “сидіти”, і є вашим “рідним” розміром. Зверніть увагу на цифру на ярлику і запам’ятайте її. Далі орієнтуйтеся саме на такий розмір при замовленні одягу через інтернет.

Купуємо чоловічу футболку

Якщо ви задумалися над тим, як дізнатися свій розмір футболки чоловічий, тоді вам необхідно, як ми описували вище, виміряти об’єм грудей. Припустимо, якщо у вас результат виміру дорівнює 104 см, тоді 104/2=52 див. Це і є ваш розмір, який відповідає російській системі значень.

Важливо! Згідно з системою, що даний виріб підходить для чоловіків, зростання яких варіюється від 179 см до 182 сантиметрів.

Якщо ви робите покупку в американських магазинах, незалежно від того, “наживо” або через інтернет, тоді вам необхідно знати не тільки обсяг грудей, але й довжину і ширину виробу. Для цієї мети вам варто виміряти футболку, яку ви носили раніше:

 • Ширину вироби можна виміряти, якщо докласти сантиметрову стрічку від правої точки пахви до лівої.
 • Довжина від горловини до нижнього краю чоловічого одягу — це буде довжина нового виробу.

Розмірна сітка різних країн

Щоб визначити розмір футболки, перед покупкою необхідно враховувати те, в якому магазині ви будете купувати ту чи іншу річ:

 • Якщо ваш вибір став на європейських магазинах, тоді у вас не виникне труднощів. Розмірна сітка Східної Європи збігається з російської.
 • У США трохи інша система. Від російського значення необхідно відняти 10 одиниць. Наприклад, якщо у чоловіка 52 розмір одягу, то в США це буде 42.
 • В італійських бутиках при купівлі чоловічих футболок необхідно від значення російської розмірної сітки обчислити 2 одиниці.

Важливо! Розглянемо на тому самому прикладі чоловічої футболки 52 розміру:

 • В Італії ви можете придбати цю ж річ, але тільки 50 розміру.
 • У буквеному позначенні буде відповідати міжнародній системі і позначатися англійської буквою L.

 

Купуємо футболки для чоловіків

Якщо ви вже знаєте, як вибрати розмір футболки, тоді можна приступити до купівлі. Сучасний ринок пропонує величезну кількість моделей різних забарвлень. Однак ми рекомендуємо вам зупинити свій вибір на таких кольорах: чорний, білий, синій і сірий. Це — класичні кольори, які поєднуються фактично з будь-яким одягом. Якщо ви бажаєте придбати собі яскраві вироби, тоді вам не варто їх одягати з діловими піджаками.

Важливо! Не купуйте одяг з буквеними написами, значення яких ви не знаєте. У такому випадку ви можете потрапити в незручну ситуацію.

У чоловічому гардеробі має бути близько 5-7 футболок. Кожен чоловік може їх комбінувати з джинсами, шортами, використовувати в ділових костюмах. При цьому, кожен раз він буде виглядати красиво і по-новому.

Важливо! У діловому стилі виконані футболки-поло, які мають комір і гудзики. Оптимальна довжина виробу така, коли річ закінчується на рівні пряжки штанів або джинсів.

Матеріали:

 • Серед різноманітних матеріалів, з яких виробляються футболки лідируюче місце займає бавовна. Він характеризується величезною кількістю позитивних характеристик і не мають недоліків.
 • Популярним матеріалом є віскоза.
 • У магазинах присутня велика кількість футболок з льону. Вони приємні до тіла, не затримують вологу і повітря, але швидко мнуться. При пранні можуть змінювати форму.

Відеоматеріал

Тепер ви розібралися з такою темою, як визначити розмір футболки. Як ви бачите, це зовсім нескладно. Навіть якщо ви зробите самостійно завмер улюбленої одязі вашого чоловіка, ви зможете зробити йому приємний подарунок і знайти самостійно стильну і зручну річ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *