Як встановити Android на планшет?

yak vstanoviti android na planshet 1 - Як встановити Android на планшет?

Операційна система Android завоювала популярність завдяки своїй гнучкості, стабільності, багатофункціональності і великої кількості програм, підстроєних спеціально під неї. Телефони марки “Леново”, “Самсунг”, Prestigio, Explay йдуть в базовій комплектації з Андроїдом. Однак він постійно оновлюється, на пристрої з часом можуть з’являтися збої у роботі і глюки, або ж вам просто потрібно прибрати всі встановлені додатки. Вихід з даної ситуації — перепрошити або, по-простому, перевстановити Android. Є досить багато способів, як встановити Android на планшет в новій версії. Давайте розглянемо найбільш прості.

Переустановка Андроїд на планшеті

Найпростіший варіант — оновити через сайт виробника, однак, така можливість доступна не всім. Є можливість переустановки через персональний комп’ютер або через Play Market.

Переустановка через Вай-Фай

Переустановка через Wi-Fi – самий легкий і доступний спосіб, відповідний як для моделей типу “Самсунг”, так і багатьох китайських пристроїв. Ймовірність помилки зведена до мінімуму, а якщо щось піде не так, завжди можна все повернути до початкових налаштувань за допомогою кнопки recovery.

Ось інструкція установки Android на планшет:

 1. Включити бездротове з’єднання.
 2. Знайти в меню кнопку “Налаштування” (по-англійськи — Settings).
 3. Вибрати пункт About Device (“Про пристрій”), при цьому повинно з’явитися вікно з повною інформацією про версію системи.
 4. Натиснути на кнопку “Оновити” (англ. Update) у пункті “Оновлення системи” (англ. System Firmware Update).
 5. Вибрати “Перезавантажитися і встановити оновлення” (Reboot and Install).

yak vstanoviti android na planshet 2 - Як встановити Android на планшет?

Після цього почнеться завантаження, по завершенні якої пристрій перезавантажиться.

Проте ось кілька порад для більшої обережності:

 1. Перед тим, як почати перепрошивку, краще повністю зарядити планшет або тримати його на зарядку протягом усього процесу перевстановлення. Це досить важливо, так як процес завантаження оновлень може проходити досить довго, розряджаючи батарею пристрою.
 2. Майте точне уявлення, яка саме версія ОС вам потрібна.
 3. І, мабуть, найважливіше — завжди створюйте резервні копії, так як трапитися може всяке, і не завжди заповітна кнопка recovery зможе все виправити.

Важливо! Після того, як вам вдалося оновити операційну систему, пристрій треба буде заново начинити усіма необхідними вам додатками. В процесі установки можуть виникнути проблеми, які ви з легкістю вирішите з нашою допомогою. Залиште собі в закладках корисні статті:

 • Як видалити додаток зв’язок через комп’ютер?
 • Як встановити додаток на android з комп’ютера?
 • Як видалити додаток з андроїда, якщо воно не видаляється?

Google Play Market

Іншим досить легким способом буде переустановка через цифровий магазин Google Play. Щоб оновити ОС через цей магазин, потрібно переконатися в наявності даного додатка. Зазвичай воно встановлено на пристроях на базі операційної системи Андроїд. Далі вибираємо потрібну нам версію у “каталозі” і завантажуємо її. Залишається лише дочекатися завантаження.

Важливо! Не варто боятися підхопити комп’ютерний вірус: всі додатки ретельно перевіряються на наявність шкідливих програм. Тому користуватися цим сервісом можна абсолютно безпечно.

Оновлення через сайт виробника

Цей метод не складніше двох попередніх, однак, на цей раз нам потрібні стаціонарний (персональний комп’ютер або ноутбук.

Підготовка пристрою до перевстановлення

Щоб виключити фатальні помилки при перепрошиванню системи, вам необхідно перед початком будь-яких робіт:

 • Відформатувати карту пам’яті. Це означає, видалити всі дані з картки. Потрібні файли перенесіть на флешку. Зробити це можна, вибравши в налаштуваннях “Пам’ять” і натиснути “Очистити SD-карту”.
 • Далі вам необхідно отримати root-права до ROM. Для цього використовуйте програми z4root, Frameroot, Універсальний AndRoot і т. д. Ці програми дають вам доступ до папок, які були б недоступні в звичайному режимі.

Після цих нескладних процедур можете почати бажану перепрошивку.

Встановлюємо Андроїд

Для переустановки Android зробіть наступне:

 1. Відкрийте офіційний сайт виробника планшета (через ПК або ноутбук).
 2. Зайдіть в розділ “Допомога споживачам”.
 3. Подивіться, доступні там оновлення відповідних версій.
 4. Скачайте файл завантаження.
 5. Підключіть ваш планшет до комп’ютера через USB або Блютуз)
 6. Запустити файл завантаження, тим самим оновивши систему.

Все досить швидко і надійно!

Важливо! З деякими моделями смартфонів і планшетів іноді виникають складності настройки навіть, здавалося б, найпростіших діях. Можливо, вам також буде корисна і така інформація:

 • Як видалити робочий стіл на андроїд?
 • Як видалити віджет з робочого столу на андроїд?

yak vstanoviti android na planshet 3 - Як встановити Android на планшет?

Установка Андроїд з нуля

Припустимо, що на вашому пристрої ніколи і не стояло ОС Android, а вам завжди хотілося працювати саме з такою системою. Це теж цілком реалізовується. Установка Андроїд на планшет з нуля завданням буде більш складною, ніж попередня, проте, результат виправдовує витрачені зусилля.

Розглянемо схему, як встановити новий Android на планшет:

 • Для початку потрібно підключити планшет до вашого комп’ютера. Також нам знадобиться флеш-карта об’ємом 4 Гб і більше.
 • Знайдіть інформацію про модель планшета, а потім знайдіть в інтернеті бажану прошивку.

Важливо! Не рекомендується завантажувати сумнівні програми — краще скачивайте все з офіційного сайту виробників.

 • Як і при перепрошиванню, краще тримати планшет повністю зарядженим, так як пристрій в самому процесі завантаження може “сісти”, з-за чого можуть виникнути серйозні проблеми. Оптимальним рішенням буде поставити планшет на зарядку на весь час, поки йде завантаження.
 • На всякий випадок створіть резервну копію. Якщо щось раптом піде не так, з допомогою цього копіювання можна все повернути до первісного стану.
 • Далі — за допомогою програми FAT32 форматування флеш-карту. Тепер створіть каталог SCRIPT, перекинувши туди всі викачані для прошивки файли.

Важливо! Всі ці маніпуляції треба робити на вашому комп’ютері, а не на планшеті.

 • Тепер вимкніть планшет, вставте в нього флешку з файлами прошивки. Після включення процес оновлення почнеться автоматично. Це може зайняти досить багато часу. Після завершення установки пристрій вимкнеться сам.
 • Після цього отримай флешку і знову включаємо планшет.
 • Тепер перевірте, чи всі функції працюють справно. Якщо щось працює “криво”, краще відразу повернути все до початкових налаштувань і повторити операцію заново.

Важливо! Щоб на екрані була присутня приємна вам картинка — статична або анімована, не забудьте встановити шпалери на андроїд.

Відеоматеріал

Весь процес установки Android на планшет не є чимось складним. В цьому тепер переконалися. Вам потрібно тільки вибрати найбільш зручний для себе спосіб, і зробити все, як описано в інструкціях цієї статті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *