Як встановити селфи-палицю?

yak vstanoviti selfi palicyu 1 - Як встановити селфи-палицю?

Зараз дуже модно фотографуватися з допомогою селфи-палиці. Такий пристрій накрило хвилею чи не всіх власників мобільних телефонів. Це дуже зручно, так як одна людина може сфотографувати себе з боку, при цьому охопити всю найближчу територію. Люблять робити селфи і великі компанії, де в кадр містяться абсолютно всі, і фотограф в тому числі. Заманливо, чи не так? Селфи-палиця дуже компактна, не вимагає особливого догляду. Якщо ви правильно підключіть такий аксесуар до свого мобільного пристрою, то зможете довго насолоджуватися яскравими і оригінальними фотографіями. В її установці немає нічого складного і неможливого. Про те, як встановити селфи-палицю, ми розповімо в нашій статті.

Яка буває палиця для селфи?

Для того щоб налаштувати монопод на ваш мобільний телефон, потрібно ознайомитися з різновидами цього пристрою. Селфи-палиці бувають з Bluetooth-з’єднання або ж з проводом, який вставляється в аудіовихід телефон на Андроїд.

Важливо! У використанні гарні обидва варіанти, але варто відзначити, що бездротовий монопод легко підключити і синхронізувати з пристроєм, на відміну від варіанту з проводом.

Зараз ми детально розглянемо з основними типами з’єднання даного пристрою.

Бездротове

У цьому випадку палиця виступає в ролі власника з пультом управління, сполученим з телефоном по Bluetooth. Це — варіант аксесуара з бездротовим керуванням. Синхронізувати монопод зі смартфоном досить легко. Для цього необхідно підключити його за допомогою бездротового з’єднання на вашому телефоні.

Важливо! Вартість такої селфи-палки, як правило, дорожче тих, що з проводом, а деякі надійні моделі коштують пристойну суму грошей.

Але іноді у багатьох користувачів виникає ряд проблем з підключенням такого типу. Люди набувають бездротовий монопод, а в підсумку — скачують спеціальну програму для фотографування селфи.

Далі ми розповімо, як усунути виникаючі проблеми підключення такого непростого аксесуара.

yak vstanoviti selfi palicyu 2 - Як встановити селфи-палицю?

Дротове

Така селфи-палиця схожа з бездротову модель, але відрізняється наявністю дроти і особливістю установки з Андроїд. На рукоятці монопода знаходиться кнопка спуску, а на іншому кінці – провід з роз’ємом 3,5 см, як для навушників або мобільного гарнітури. Така палиця визначається системою саме як гарнітура з пультом, завдяки якій можна легко управляти камерою.

Це — самий популярний вид монопода, який має невелику ціну, досить просте підключення і легку настройку. До мобільного пристрою його підключають звичайним дротом, а після — синхронізують з телефоном.

Важливо! В даному випадку не потрібна зарядка для селфи-палиці та інші додаткові параметри.

Як встановити селфи-палицю на Андроїд з проводом?

Якщо ваша палка для селфи є провідний моделлю, то підключити до телефону без Bluetooth можна зміною функцій кнопок. А якщо на вашому Андроїд підключені Root-права, то це значно полегшить завдання. Але в даному випадку ми підемо іншим шляхом, так як існують інші способи адаптувати монопод, не звертаючи на марку смартфона.

Якщо з бездротовим підключенням розібратися досить просто, то проводове – викликає ряд питань. Палиця для селфи з проводом встановлюється так:

 1. Закріплюємо мобільний телефон на кінці палиці.
 2. Вставляємо штекер, розміщений на проводі, в гніздо для гарнітури.
 3. Натискаємо кнопку на штативі, перевіряємо реакцію камери на дану дію.
 4. Якщо при натисканні пускової кнопки камера робить фото, то можна перемкнутися в режим фронтальної камери і зробити селфи звичним способом.
 5. Якщо камера смартфона ніяк не реагує, то зайдіть в налаштування знімків, виберіть пункт “Меню”. Зазвичай кнопка “Меню” представлена стовпчиком або поруч, що складається з трьох точок в самому кутку екрану.
 6. У представленому “Меню” вибираємо пункт “Налаштування” і тут же “Загальні налаштування”.
 7. В “Загальних налаштуваннях” знаходимо параметри кнопок гучності і активуємо функцію знімка при натисканні кнопки на штативі палиці. Не всі мобільні телефони підтримують функцію управління клавішами гучності. У такому разі вас врятують сторонні додатки, в яких кнопки підтримуються спочатку.

Важливо! Для успішного сполучення зверніть увагу на сумісність пристрою з системою Андроїд, так як деякі мобільні телефони підходять тільки для IOS. Але є і універсальні моделі, які підходять для смартфонів.

Хочемо зауважити, що у більш дешевому варіанті легко налаштувати використання кнопок гучності, але максимальний розмір фото буде дещо обмежений, тому розглянемо ще один варіант палиці для селфи.

yak vstanoviti selfi palicyu 3 - Як встановити селфи-палицю?

Як налаштувати селфи-палицю на Android через Bluetooth?

Найголовніша проблема блютуза – це парні пристрої. Це часто спонукає людей шукати вирішення проблеми, як встановити селфи-палицю на телефон за допомогою бездротового Bluetooth.

Алгоритм підключення такий:

 1. Переконавшись в тому, що пристрій заряджено і вставлені батарейки. Якщо батарейки не зовсім свіжі або ви не впевнені, тоді візьміть з собою кілька нових, відразу ж замініть їх, щоб напевно.
 2. Увімкніть на телефоні функцію Bluetooth.
 3. Далі — включаємо селфи-палицю для сполучення з Андроїд.
 4. Переходимо в Меню телефону, в пункт “Налаштування” і знаходимо знайдене нове пристрій.
 5. Знаходимо назву нашого монопода і встановлюємо з’єднання, яке повинно з’явитися через кілька секунд. Палиця для селфи може мати назву фірми виробника або як модель монопода.
 6. Після сполучення переходимо в камеру на телефоні, створюємо знімки натисканням кнопки на штативі.

Селфи-фото готово! При бажанні — можна перейменувати ім’я вашого пристрою, щоб надалі ви легко змогли його виявити.

Важливо! Якщо мобільний телефон з’єднався з пристроєм для фото, але знімок чомусь не виконується, то необхідно використовувати сторонні програми для Андроїд, про яких ми розповімо трохи пізніше.

yak vstanoviti selfi palicyu 4 - Як встановити селфи-палицю?

Які можуть бути проблеми при підключенні селфи-палки?

Іноді у підключенні таких моноподів до смартфону можуть виникати деякі проблеми. Чому ж це відбувається, з чим пов’язано і як це виправити? Відповіді на ці питання ми опишемо далі.

Перелік неполадок при підключенні палиці для фото та шляхи їх вирішення:

 • Якщо ви підключите пристрій до телефону, але з якихось причин воно не працює, перевірте правильність підключення штекера в аудіо-гнізді.
 • Ваш аксесуар не хоче працювати внаслідок того, що клавіші на камері вашого смартфона заздалегідь не підготовлені для роботи з пристроєм. В даному випадку потрібно виконати декілька дій, щоб їх налаштувати. Вище ми описували порядок дій з пунктом налаштувань у вигляді трьох суцільних точок. Якщо після зміни параметрів кнопок гучності, селфи-палиця не підключилася, то повторіть такі маніпуляції ще раз, або спробуйте інший спосіб і збережіть налаштування.
 • Якщо на вашому смартфоні відсутня функція налаштування кнопок, то скачайте варіант програми “Камера”. Їх досить багато, деякі з них необхідно тільки встановити без додаткових налаштувань. Інші ж потрібно покроково налаштовувати, але в основному такі програми значно полегшують використання моноподом.
 • Таке буває, що перепризначити кнопки ніяк не можна і додатки не працюють або просто не встановлюються. У такому разі необхідна прошивка смартфона на більш нову систему Андроїд. Якщо, приміром, ваш телефон з встановленою ОС версії 4.2 не бачить підключену палицю для селфи, то оновіть смартфон до версії 4.2.2 або до 4.4.

Важливо! Програми “Камера для селфи” можна скачати в Play Market або ж на Google Play, причому, за деякі з них зовсім не потрібно платити.

Як бачите, причин, які заважають легко і швидко підключити пристрій до телефону, може бути кілька, але кожна з них цілком вирішувана.

yak vstanoviti selfi palicyu 5 - Як встановити селфи-палицю?

Як вибрати монопод для смартфона?

Перед тим, як зібрати селфи-палицю, потрібно правильно її вибрати. Якісна селфи-палиця для телефону, прослужить вам не один рік, якщо відповідально підійти до вибору такого девайса. При покупці слід звернути увагу на особливості підключення, конструкцію і характеристики пристрою:

 • Висота. Якщо ви хочете фотографувати природу, то вам необхідний телескопічний штатив більше 1 метра. Але не забувайте, що він досить дорогий. Якщо ви просто хочете сфотографувати себе або робити спільні фото з друзями, то велика висота вам не потрібна.
 • Вага. При виборі палиці для селфи врахуйте, що такий аксесуар розрахований на різний вага смартфона. Тому заздалегідь подбайте про те, щоб вагові дані пристроїв були близькі.
 • Міцність. Перевірте, щоб ваша селфи-палиця мала міцну конструкцію і не прогиналася в розкладеному стані.
 • Тип з’єднання. Якщо у вас немає бажання возитися з батареями або часто заряджати пристрій, тоді виберіть варіант приєднання через дріт. Тим більше, що такі моделі гарантують швидке сполучення пристроїв.

yak vstanoviti selfi palicyu 6 - Як встановити селфи-палицю?

Програми для установки селфи-палиці на Андроїд

Звичайно, робити красиві селфи можна і без допоміжних програм, але вони можуть істотно прискорити процес і відкрити додаткові можливості. Нижче представлені приклади, які найбільш популярні серед користувачів:

 1. В612 – це програма, розроблена спеціально для створення селфи-знімків. Вона дозволяє накласти додаткові ефекти прямо під час фотографування або ж зйомки відео. Таке додаток оснащено автотаймером, великим набором фільтрів, функцією створення модних колажів і можливістю поділитися результатом з будь-якою популярною соціальною мережею.
 2. Selfie Shop Camera – допомагає швидко і правильно підключати як бездротові моноподи, так і провідні девайси. Підходить практично для всіх селфи-палиць, без проблем встановлює зв’язок зі смартфоном.
 3. Retrika – поширений варіант програми для отримання селфи, яке особливо подобається користувачам телефонів з фронтальною камерою. В утиліті представлено більше 100 фільтрів, які програмуються ще до початку знімка. У програмі можна красиво обробити фото, наклавши різні ефекти.

Відеоматеріал

Селфи-палиця – стильна і зручна річ, яка дозволяє відобразити велику кількість емоційних і пам’ятних моментів. З нашої статті ви дізналися про те, як встановити селфи-палицю на Андроїд, як впоратися з проблемами при установці на телефон. Сподіваємося, наша стаття була корисною. Бажаємо вдалих селфи!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *