Як зашити дірку на джинсах між ніг 🥝 як відремонтувати протерті штани

yak zashiti d rku na dzhinsah m zh n g yak v dremontuvati protert shtani 1 - Як зашити дірку на джинсах між ніг 🥝 як відремонтувати протерті штани

Джинси — зручний одяг, яка дуже просто поєднується з багатьма речами і різним взуттям. У більшості — це найулюбленіша і часто використовувана частина гардеробу. У процесі тривалої шкарпетки виходить з ладу низ штанин, який не так складно відновити. Напевно, у кожного третього трапляється неприємність, коли джинси протираються між ніг, що робити в такій ситуації? Чи залежить тривалість шкарпетки джинс від їх вартості, бренду, фасону? Чи можна хоч що-небудь зробити, щоб ці протерті місця між ніг з’являлися не так швидко? Ці питання досить часто звучать на форумах. У відповідь хтось радить не скупитися і купити джинси подорожче, хтось радить заздалегідь поставити шкіряну накладку, як у ковбоїв, а хтось рекомендує схуднути. Ми постараємося розібратися в причинах цієї неприємної ситуації і запропонуємо вам різні варіанти вирішення проблеми, як полагодити або відреставрувати джинси які розійшлися між ніг.

Чому протираються джинси між ніг, що робити?

Чому рвуться джинси між ніг, що робити? Причин подібної проблеми може бути декілька:

 1. На думку більшості фахівців дірки між ніг протираються внаслідок особливостей фігури, а в першу чергу — верхньої частини ніг. Якщо ближче до промежини ваші ноги не змикаються (як у кавалериста), то ваші штани залишаться цілими.

Важливо! Чим повніше стегна, тим частіше ви ходите в магазин за новою парою джинсів.

 1. Дуже велике значення має зайву вагу, особливо, якщо це відбивається на обсязі стегон. Коли тканина натягнута, то протирається набагато швидше. В деяких місцях між ніг утворюються складки тканини, які при ходьбі постійно труться один об одного.

Важливо! Таке трапляється і з людьми, які з допомогою фізичних вправ розвинули об’ємні м’язи в цій області стегна.

 1. Часто причиною такої проблеми є особливості ходи. Коли при ходьбі нога сильно треться об іншу ногу, то виходять дірки проміж ніг. Хоча в цій ситуації в першу чергу протирається кроковий шов, а не складки.
 2. Якість тканини теж має значення. Тонкий денім швидко прийде в непридатність, особливо моделі джинс, які і так мають потертості. Як показує практика, трохи міцніше буде джинсова тканина з додаванням поліестеру і еластану. Хоча це, звичайно, не панацея від стоншування тканини в певних місцях.
 3. Багато значить ще й звичка соватися при сидінні. Якщо протягом більшої частини робочого дня ваша п’ята точка злита з офісним стільцем (які найчастіше обтягуються жорсткої фактурної тканиною), то при зміні пози ви просто третеся про його поверхню.
 4. Також впливає на швидкість зносу тканини джинсів і правильність прання.

Перш ніж намагатися усунути дефект, подумайте добре. Якщо пошкодження грунтовне, можливо, не має сенс витрачати на це свій час. Краще — дізнайтеся, як з штанів зробити модні шорти.

Що зробити, щоб штани не протиралися між ніг?

Що робити, щоб продовжити життя улюбленим джинсам? Є кілька секретів, які здатні запобігти появі неприємних потертостей.

Порада 1

Коли купуєте нову пару штанів, знаючи про вашу постійної проблеми, правильно підбирайте розмір. Брючины не повинні бути сильно внатяжку. Краще придбайте джинси трохи більшого розміру.

Порада 2

Якщо по собі відчуваєте, що зайва вага є постарайтеся його скинути, це піде на користь не тільки новим джинсів, але і вашому здоров’ю. При зайвій повноті в нижній частині тулуба жодні штани довго не протягнуть.

yak zashiti d rku na dzhinsah m zh n g yak v dremontuvati protert shtani 2 - Як зашити дірку на джинсах між ніг 🥝 як відремонтувати протерті штани

Порада 3

Як показує практика, менше протираються штани з нормальною або навіть трохи завищеною посадкою. Коли джинси добре підтягнуті вгору і зафіксовані, то в промежині тканина не збирається в складки, відповідно — не буде цих потертих смуг і дірок. Так що при підборі нової пари постарайтеся уникати моделей із заниженою талією.

Порада 4

При сидячій роботі намагайтеся контролювати свої рухи. Якщо ви хочете продовжити життя ваших джинсів, то при зміні положення нижньої частини тулуба, потрібно трохи підвестися, змінити позу і знову сісти. Так інтенсивність тертя трохи знизиться.

Порада 5

Правильно доглядайте за джинсами. Їх не рекомендується занадто часто прати. Сама прання рекомендовано ручне або делікатна. Перед нею штани потрібно вивернути навиворіт і застебнути всі гудзики і блискавки.

Важливо! Щоб продовжити термін служби тканини, поменше використовувати всякі добавки до порошку (кондиціонери, ополіскувачі, засоби для виведення плям і відбілювачі). Плями обробляйте локально, намагаючись обходитися застирыванием з господарським милом.

yak zashiti d rku na dzhinsah m zh n g yak v dremontuvati protert shtani 3 - Як зашити дірку на джинсах між ніг 🥝 як відремонтувати протерті штани

Порада 6

Знаючи свою проблему з тим, що джинси протираються між ніг, слідкуйте за станом тканини в районі промежини. Як тільки вона стала тонкою, несіть в ательє, не чекайте, поки з’являться дірки. Можете, звичайно, посилити тканину і самостійно, трохи нижче в статті ми розповімо вам, як це робиться правильно. А в іншому пості нашого сайту ви знайдете багато цікавих ідей, що можна зробити з джинсів, які вже жодним чином не вдасться відновити до пристойного стану.

Порада 7

Якщо джинси — ваш постійний супутник, купіть собі кілька пар і носіть їх по черзі. Деякі купують собі 2 пари недорогих моделей для щоденної шкарпетки і 1 пару “на вихід”. Тоді не так часто вам доведеться усувати проблему протертих дірки на штанях.

yak zashiti d rku na dzhinsah m zh n g yak v dremontuvati protert shtani 4 - Як зашити дірку на джинсах між ніг 🥝 як відремонтувати протерті штани

Що робити, якщо джинси протерлися між ніг?

Метод, який дозволяє непогано закамуфлювати протерте проблемне місце і продовжити термін служби джинс на місяць, а то й більше, полягає в тому, щоб на внутрішню частину накласти латку, а зовні — густо прокласти строчки, імітуючи переплетення ниток тканини. Існує кілька способів, як можна накласти латку на пошкоджене місце штанів. Розглянемо кожен з них детальніше.

Ставимо латку. Спосіб №1

Для реалізації цього способу вам знадобляться наступні матеріали та інструменти:

 1. Латка з м’якою, не сипучої тканини (наприклад, клейовий дублерин на тканинній основі).

Важливо! Іноді рекомендують брати і шматочки джинсової тканини, але вони можуть створювати дискомфорт при носінні, особливо, якщо джинси в обтяжку.

 1. Міцні нитки для шиття.

Важливо! Нитки підбирайте точно в тон джинсової тканини, інакше — місце ремонту буде помітно.

 1. Голка, ножиці, крейда або шматочок мила для розмітки.

yak zashiti d rku na dzhinsah m zh n g yak v dremontuvati protert shtani 5 - Як зашити дірку на джинсах між ніг 🥝 як відремонтувати протерті штани

Порядок дій:

 1. Виперіть, висушіть і погладьте джинси, особливо верхню частину, щоб не було зморшок і складок.
 2. Виверніть штани.
 3. Якщо є дірка, то акуратно зшийте її краю вручну.
 4. З тканини для заплатки виріжте клапоть необхідної величини і форми так, щоб він повністю закрив проблемне місце. Ще по 1-2 см додайте по краях.
 5. Якщо ви використовуєте клейовий дублерин, закріпіть латку на тканини за допомогою праски. Якщо це проста тканина, закріпіть її в потрібному місці наміткою, щоб при прострачивании вона не зміщувалася.
 6. Далі необхідно вивернути джинси і прокладати рядки паралельно ниткам джинсової тканини.

Важливо! Простіше і швидше це робити на швейній машинці.

 1. Починаєте писати з того місця, де тканина ще ціла.

Важливо! Рядки маєте дуже близько один до одного.

 1. Коли в одну сторону рядки проклали, повертаєте тканину і перпендикулярно строчите, поки не закриєте всю пошкоджену частину.
 2. Аналогічно накладаєте латку на другий штанині.

Важливо! Можна все те ж саме робити і вручну, голкою з ниткою, але це займе набагато більше часу і може не так акуратно виглядати.

Якщо швейної машинки будинку немає, а вручну працювати не хочеться — несіть штани в ательє. Там все зроблять швидко і професійно, але вам доведеться трохи витратитися, зате майстер зможе відремонтувати ваші джинси якісно і професійно. У будь-якому випадку,це буде коштувати набагато дешевше, ніж покупка нових джинс, і у вас буде час в запасі, щоб накопичити на обновку.

Ставимо латку. Спосіб №2

Рвуться джинси між ніг, що робити? Цю проблему можна вирішити, зробивши вставку на місце зношеної тканини.

yak zashiti d rku na dzhinsah m zh n g yak v dremontuvati protert shtani 6 - Як зашити дірку на джинсах між ніг 🥝 як відремонтувати протерті штани

Вам знадобляться:

 1. Шматок джинсової тканини, дуже схожою за кольором і фактурі на ваші джинси.
 2. Нитки: 1 — в тон джинсів, 2 — в тон шву (зазвичай це жовтий або оранжевий колір).
 3. Голка, крейда або шматочок мила, лінійка.
 4. Ножиці, розпорювач.
 5. Папір для викрійки (невеликий шматок) і олівець.

yak zashiti d rku na dzhinsah m zh n g yak v dremontuvati protert shtani 7 - Як зашити дірку на джинсах між ніг 🥝 як відремонтувати протерті штани

Порядок дій:

 1. Виперіть та випрасуйте ваші джинси і тканина для заплатки, щоб не залишилося складок.
 2. Візьміть розпорювач (можна манікюрні ножиці), розпір кроковий шов і середній шов до середини або трохи менше.
 3. Зробіть крейдою розмітку, щоб визначити, яку частину ви будете вирізати (пошкоджена частина повинна повністю бути за лінією).
 4. Намалюйте за допомогою лінійки рівні лінії на обох штанинах симетрично. Проведіть ще одну лінію на 1 см далі — припуск на шов.
 5. По першій лінії відріжте. Такий же шматок відріжте на другий штанині. Перевірте, щоб все було однаковим, підкоригуйте.
 6. Вирізані шматки прикладіть до паперу, обведіть олівцем і зробіть викрійку вставки.
 7. Там, де латка буде пришивати до джинсів, зробіть припуск по 1 см на шов.
 8. Цю викрійку прикладіть до клаптя джинсової тканини, обведіть крейдою і виріжте.
 9. Деталь для другої штанини розташовуйте до тканини дзеркально.

Важливо! Краї вставок варто обробити зигзагом, щоб не сипалися нитки.

 1. Тепер акуратно рівне приметайте, а потім пришийте вставки до країв джинсів синіми нитками, а кроковий і середній шов — ниткою відповідного тону (жовтої, помаранчевої).

Важливо! Якщо хочете, можна і краю вставок відстрочити обробної ниткою. Теж буде гарно.

Якщо нічого не допомогло, доведеться купувати нові штани, а матеріал на старих застосувати для пошиття інших речей або корисних речей для дому. При купівлі ви можете шукати таку ж модель, а можете трохи урізноманітнити свій образ, підібравши більше підходить по фігурі варіант з огляду модних фасонів джинс цього року.

Відеоматеріал

У цій статті описано найпоширеніші варіанти, що робити, якщо протерлися джинси. Такими нехитрими способами можна трохи продовжити життя поношений одяг. Але якщо штани подерлися істотно або вам не хочеться ходити з латками, то доведеться розщедритися на нову пару. А з зіпсованих можна зробити масу корисних речей — прихватки для кухні, джинсову сумочку, спідничку або фартух для праць дитині, тапочки для дому або навіть стильну біжутерію.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *