Як зняти висувний ящик hettich 🥝 як вийняти з шафи, відео

yak znyati visuvniy yaschik hettich yak viynyati z shafi v deo 1 - Як зняти висувний ящик hettich 🥝 як вийняти з шафи, відео

На меблів сучасного дизайну нерідко встановлюють полози телескопічного типу. Конструкція, безсумнівно, зручна, але вона, як і всякий механізм, може зламатися. Буває і так, що за ящичок закотилися якісь предмети, і він просто перестає нормально закриватися. Відразу виникає питання: як зняти висувний ящик з направляючих, оскільки це не дуже зрозуміло. Насправді, це зовсім нескладно. У фахівців-меблярів на це йдуть лічені секунди.

Порядок дій

Перед тим, як зняти висувний ящик з телескопічних направляючих, наприклад, кухонного гарнітура, прочитайте цю інструкцію:

  1. Кожен ящичок оснащений двома направляючими. Висуньте його максимально. У віконці побачите кріплення з пластику.
  2. Опустіть донизу “вусик” з пластмаси і потягніть на себе, щоб він вийшов назовні. Необхідно знати, що є різні конструкції — з симетричним або дзеркальним розташуванням “вусів”. У першому випадку обидва усика тягнуть вниз, в іншому — один донизу, а інший догори. Встановити, який варіант “ваш”, можна тільки методом проб і помилок.
  3. Опустіть вниз ці зовнішні “шматочки”, розташовані праворуч і ліворуч. Тепер настав час витягти ящик. Він виходить з направляючих без праці.
  4. Щоб встановити всі комплектуючі на місце, повторіть весь алгоритм, тільки в зворотному порядку.
  5. Вставте в полози ящик і протолкніте до характерного клацання.

Трохи про плюси конструкцій

Незважаючи на те, що іноді ящики з такою фурнітурою можуть викликати проблеми, коли їх потрібно вийняти або розібрати, всі вони зводяться на немає незаперечними перевагами телескопічних направляючих:

  • Порівняно з роликовими механізмами — велика надійність і довговічність.
  • Можливість легкого і швидкого повного висунення ящика або тільки на потрібну глибину, що однозначно дуже зручно.
  • Вартість такої системи фурнітури на порядок нижче, ніж аналогів тандем-боксу.

Відеоматеріал

Як бачите, зняти висувний ящик дуже просто. Часу потрібно мінімум, так і на послуги майстра заощадили!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *