Як зробити анімований робочий стіл?

yak zrobiti an movaniy robochiy st l 1 - Як зробити анімований робочий стіл?

Кожен користувач комп’ютера або ноутбука як професіонал, так і любитель хоча б раз намагався реалізувати ідею пристосування якого-небудь анімованого файлу в якості заставки робочого столу комп’ютерного пристрою. Це — дуже цікава думка. Так, в даний час дуже модно завантажувати планшет або смартфон “живими шпалерами”. Однак такий фокус виходить не у всіх користувачів. Іноді в інтернеті натикаєшся на дуже красиве анімоване зображення або відео, так і хочеться встановити його в якості заставки на робочий стіл комп’ютера або ноутбука. У нашій статті розглянемо, як зробити анімований робочий стіл.

Жива заставка з анімованого файлу

У “живих” або анімованих шпалер існує можливість спостереження на робочому столі замість постійного зображення всіляких візуальних або мультиплікаційних ефектів. Деякі з них навіть здатні реагувати на що грає в цей момент музичний супровід.

Важливо! Для “живої” заставки на робочому столі комп’ютер повинен бути порівняно нової моделі, оскільки програма витрачає досить багато ресурсів.

Анімована заставка відразу ж здатна бути придатним, і відбувається відображення на робочому столі комп’ютера. Однак не всі анімаційні картинки фігурують на другому екрані, для деяких характерно тільки функціонування на основному екрані.

Важливо! При відсутності додаткового програмного забезпечення не вдається встановити “живу” картинку. Причина цього — операційна система Windows не володіє функцією підтримки анімованих GIF файлів для використання в якості фонових заставок для робочого столу.

yak zrobiti an movaniy robochiy st l 2 - Як зробити анімований робочий стіл?

Плюси і мінуси рішення:

 • Звичайно, анімований GIF встановити на десктоп можна, але він буде відображатися в якості статичної картинки, оскільки система здатна сприймати тільки перший кадр анімаційного зображення. Це є істотним мінусом.
 • Є і позитивний момент, який полягає в існуванні достатньої кількості Windows-додатків, застосовуючи які можна “виготовити живу” заставку з будь-якого асортименту анімованих GIF, відповідних за розміром і сюжетом.

Важливо! Існують платні програмки, наприклад, Stardock DeskScapes. Функціонування даного додатка протягом 30 днів безкоштовно, а потім, якщо вас влаштовує дана програмка, то вам доведеться заплатити близько $10. Але також на ринку програмного забезпечення можна придбати і безкоштовні програмні продукти, такі як: BioniX Animated Wallpaper, DreamScene Activator, Video Wallpaper та DeskScapes 8.

Завантажуючи будь софт з різних джерел, обов’язково користуйтеся антивірусною програмою.

BioniX

Програмний продукт BioniX має величезну перевагу — це повна сумісність абсолютно з усіма версіями операційної системи Windows. Також є і недолік — дане додаток розміщує анімоване зображення або відео поверх всіх іконок на робочому столі. Саме тому програму BioniX можна використовувати, тільки якщо для живої заставки використовується файл, який важить дуже мало і не вимагає розтягування на весь екран.

Важливо! В даному додатку існує спеціальна опція “Показувати під іконками робочого столу” (в англомовній версії — “Paint below desktop icons”), але на практиці очевидно, що вона вимагає дуже багато ресурсів оперативної пам’яті. В результаті — комп’ютерний пристрій починає гальмувати, значно знижується рівень його продуктивності.

Як зробити анімовану заставку на робочий стіл з допомогою BioniX:

 • Встановити додаток на комп’ютер або ноутбук. Після цього функціонування розглянутої програми здійснюється окремо від стандартного інструменту для установки шпалер.
 • Запустити BioniX, зайти в меню Tools, вибрати пункт Wallpaper animator.
 • Вказати шлях до папки, в якій збережені файли для анімованої заставки.
 • Вибрати необхідний файл. Після даних дій на робочому столі активується жива заставка.

Важливо! Не всі анімовані зображення або відео відображаються у якості шпалер на другому екрані. Деякі з них функціонують тільки на головному десктопі.

 • Налаштувати всі параметри анімованої заставки. Програма BioniX надає можливість самостійно настроїти швидкість, якість і розміри живих шпалер.
 • По завершенні настроювання параметрів рухомого фону десктопа вікно програми можна згорнути. Воно автоматично переміститься в трей.
 • Для того щоб змінити або видалити анімовані шпалери з десктопа, необхідно натиснути на іконку із зображенням червоного дракона.

Важливо! Бувають ситуації, коли треба приховати від інших користувачів домашнього або робочого ПК якусь інформацію. Зробити це досить просто. Читайте покрокові інструкції в окремій публікації «Як зробити прозору папку на робочому столі?».

yak zrobiti an movaniy robochiy st l 3 - Як зробити анімований робочий стіл?

DreamScene Activator

Крихітна утиліта Windows 7 DreamScene Activator володіє можливістю для операційної системи Windows 7 реалізувати ідею появи анімованих шпалер. Як зробити анімований робочий стіл з допомогою програми DreamScene Activator:

 1. Після того, як архів завантажено і розпакований, потрібно здійснити запуск файлу і дати йому доступ до прав адміністратора. Для цього необхідно спочатку натиснути на нього правою кнопкою мишки, з появи контекстного меню вибрати пункт “Запуск від імені адміністратора”.
 2. Далі необхідно клацнути на кнопку Enable DreamScene.
 3. Після даних дій в контекстному меню стане доступним новий пункт “Set as Desktop Background”. Саме він дає можливість встановити в якості шпалер робочого столу відео або анімоване зображення.
 4. Тепер необхідно звернутися до офіційного сайту, здійснити вибір відповідного ролика для десктопа. На даному ресурсі добірні сцени розсортовані по різним категоріям. Крім того, в мережі існує достатньо інших джерел, які чудово підходять для скачування необхідних відеороликів. Треба тільки пошукати.

Важливо! У даної методики є один істотний недолік. Назви всіх папок і значків на Робочому столі є напівпрозорими і їх складно прочитати. Але така ситуація дуже легко можна виправити. Для цього потрібно зайти у властивості десктопа, далі натиснути на кнопку “Персоналізація”, після цього натиснути на пункт “Фон робочого столу”, клацнути на вставку “Суцільні кольори” і вибрати білий колір. Після проведеної процедури всі написи добре прочитуються.

Програмний продукт Dreamscene не приносить ніякої користі, оскільки витрачає системні ресурси комп’ютерного пристрою. Так як з кожним роком відбувається зростання продуктивності процесора, його можна зайняти такою дією. Тим більше, при відкритті якого-то вікна на весь екран, відбувається призупинення відтворення ролика, в цьому випадку не виникає витрачання системних ресурсів.

Важливо! Прагнучи красиво оформити екран вашого ПК, не забудьте і про практичність, адже організація ярликів різних додатків, програм і панелі управління повинна бути в першу чергу зручним. Щоб полегшити вам завдання, ми підготували підбірки корисних порад в наступних статтях:

 • Як зробити ярлики на робочому столі менше?
 • Як оформити робочий стіл?
 • Як зробити панель інструментів внизу робочого столу?
 • Як відновити кошик на робочому столі?
 • Як встановити погоду на робочий стіл?

yak zrobiti an movaniy robochiy st l 4 - Як зробити анімований робочий стіл?

DreamScene Video Wallpaper

Програмний продукт Video Wallpaper дуже простий у використанні, тому встановлення анімованих шпалер не займає багато часу. Як зробити анімовані шпалери на десктоп з допомогою програми Video Wallpaper:

 • В першу чергу, необхідно завантажити додаток DreamScene Video Wallpaper на ноутбук або комп’ютер.
 • Розпакувати архів, провести запуск виконуваного файлу.
 • Після цього, застосовуючи вказівки інсталятора, потрібно встановити в свою систему необхідний додаток.
 • Потім на Робочому столі з’явиться ярлик, натиснувши на який можна запустити програму.

Важливо! Після того, як запущена програма, поточне зображення робочого столу змінюється на чорний фон з написом. Це означає, що програмний продукт готовий до застосування.

 • Перший запуск не приносить бажаного результату, оскільки список доступних відео-шпалер порожній. Тому доведеться завантажувати їх самостійно, натиснувши при цьому на кнопку «Download Video Wallpapers».
 • От тільки тепер можна приступати до установки анімаційного зображення. Скориставшись трьома доступними кнопками, які знаходяться під списком, можна здійснити вибір потрібних відео-шпалер. Для цього натискаємо на кнопку “Видалити зі списку”, клацаємо на вставку “Додати файл до списку” і клацаем на пункт “Додати каталог”, вибираємо анімаційне зображення, яке буде програватися на Робочому столі.

Важливо! Завдяки цим додатком, можна налаштовувати не тільки частоту зміни “живих” картинок і масштаб, створювати власні плейлисти.

yak zrobiti an movaniy robochiy st l 5 - Як зробити анімований робочий стіл?

DeskScapes 8

Існує ще один спосіб встановлення анімованих шпалер на Робочий стіл. Для цього необхідно скористатися додатком DeskScapes. Як встановити анімовані шпалери на десктоп з допомогою програми DeskScapes 8:

 • Провести скачування та інсталювання програмного продукту DeskScapes 8 в операційну систему комп’ютера або ноутбука.
 • Після цього потрібно активувати програму протягом пробного періоду, вказавши при цьому свою електронну адресу.
 • Далі на зазначену адресу прийде лист з посиланням на процедуру активації протягом тридцяти днів.
 • Після проведеної активації здійснюється можливий доступ до додатка.
 • Тепер можна здійснити вибір анімаційного зображення і натиснути на кнопку “Apply to my Desktop”.

Важливо! Не можна забувати, що застосування програми DeskScapes дозволяє здійснювати встановлення не тільки відео-шпалер, але і звичайних картинок. Тому обираючи “живі картинки”, потрібно звертати увагу на маленький ярлик, який має вигляд кіноплівки, відображений з правого боку в нижньому куті ескізу.

 • Якщо вам не вдалося підібрати відповідне анімоване зображення, то можна перегорнути список і в самому кінці знайти посилання, натиснувши на яке, можна перейти на сторінку, де розташована величезна кількість анімованих відео шпалер.

Важливо! Закінчивши оформляти екран ПК, критично огляньте і весь робочий куточок. Можливо, вам також знадобляться наші ідеї з таких публікацій:

 1. Органайзер на робочий стіл своїми руками.
 2. Як прикрасити робочий стіл?

Відеоматеріал

Як бачите, способів і програм для того, щоб зробити анімований робочий стіл, більш ніж достатньо. Експериментуйте з ними, щоб урізноманітнити свої робочі будні цікавими картинками перед очима.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *